Spreekuur rijbewijskeuringen De Seasingers zingen in Egmond aan Zee Sport Regio Edward Geesken: meest inspirerende coach Heiloo Open golftoernooi Drie keer Henk op MTB podium Iedereen is welkom in de Oud- Katholieke Kerk in de Voorstraat in Egmond aan Zee. Het koor, diri- gente en combo zorgen voor een gevarieerd en swingend program- Zomerbingo's in Limmen en Akersloot Zeevogels komen langs voor rommelmarkt Zussen de Witte tweede en derde bij NK atletiek EGMOND AAN ZEE - Senioren, chauffeurs met rijbewijs C/D/E en overige automobilisten die voor verlenging van hnn rijbe wijs moeten worden gekeurd, knnnen hiervoor terecht op het spreekuur d.d. 18 augustus en 20 oktober in Torenduin, Zeeweg 89. Tarief: 30,00 voor de B/E keu ring en 50,00 voor chauffeurs tot EGMOND AAN ZEE- Op woens dag 26 augustus, de laatste braderie, zingen de Seasingers tijdens de instuif die begint om 19.30 uur. 75 jaar met rijbewijs C/D/E. Schikt de datum u niet dan zijn er andere mogelijkheden elders in de regio, waaronder Bergen, Heiloo, Limmen en Alkmaar. Voor informatie en een afspraak belt u tijdens kantooruren naar het landelijke afsprakenbureau van Regelzorg Rijbewijskeuringen: 088 23 23 300. Zelf een datum plan nen kan via www.regelzorg.nl. Wie 75 jaar of ouder is als het rijbewijs moet worden verlengd, moet een ma, loop eens binnen en beleef het mee. De entree is gratis, eventu ele giften komen ten goede aan het onderhoud van de Kerk. Tevens zijn er achterin de Kerk leien te koop, die afkomstig zijn van het dak van de Kerk. Deze 125 jaar oude leien zijn kunstig beschilderd, maar er zijn ook onbeschilderde leien waarop u zelf uw creativiteit kunt botvieren. verplichte medische keuring onder gaan. Maar soms moet u ook naar een keuringsarts als u nog géén 75 jaar bent. Wanneer is een keuring nou wel noodzakelijk en wanneer niet? Het juiste antwoord vindt u op www.keuringscheck.nl. Zo voor komt u dat u onnodig een keuring laat verrichten met alle kosten van dien, maar ook dat u de keuring achterwege laat, terwijl dat wel noodzakelijk is. LIMMEN/AKERSLOOT - Wie van bingo houdt kan in zowel Limmen als Akersloot zijn hart ophalen. Op dinsdag 11 augustus kan men om 14.00 uur bij de Vredeburg in Limmen terecht. De kosten zijn 3,- incl. koffie of thee. Op woensdag 12 augustus vindt de bingo om 13.30 uur plaats bij het Kruispunt in Akersloot. De kosten zijn 6,- voor 2 rondes inclusief koffie en thee. Altijd prijs én er wordt een boodschappenpakket verloot. Aanmelden kan via info@ welzijncastricum.nl of 0251 656562. EGMOND AAN DEN HOEF - Voetbalvereniging Zeevogels houdt op zaterdag 5 september van 16.00 -22.00 uur een enorme rommelmarkt in het Sportpaleis te Alkmaar. De spullen hiervoor stromen inmiddels binnen en ook het aantal standhouders is over weldigend. Op zaterdag 8 augus tus gaat de ophaaldienst van de club in Egmond aan den Hoef bruikbare spullen ophalen. Zet uw spullen daarom 's morgens aan de weg. Als u een tijd wilt afspreken bel even met 06 - 532 048 31. Een staanplaats huren op de markt of woont u in een andere kern van Egmond of wilt u dat uw spullen op een andere dag worden opgehaald? Laat het ons even weten. Zie ook www.zeevogels.nl HEILOO - Afgelopen vrijdag 31 juli hebben Lisanne de Witte en Laura de Witte uit Heiloo res pectievelijk de tweede en derde plek behaald bij de 400 meter finale vrouwen. De dag erna heeft Lisanne de Witte ook nog de 800 meter gewonnen bij het NK atletiek in het Olympisch stadion in Amsterdam. Om 14 uur zondagmiddag vond de finale plaats van dit onderdeel. Ze liep de afstand in 2.05,89, ruim boven de kwalificatietijd voor het WK dat 22 augustus in China van start gaat. Ondanks een hamstring blessure de afgelopen periode die haar parten speelde is het gelukt, een fantastische overwinning. Foto: Bas Beentjes HEILOO - Voetbaltrainer Edward Geesken van voetbal vereniging HSV Heiloo is door Ruud van Nistelrooy uitgeroe pen tot de trainer/coach die het meest inspireert. Hij en zijn club winnen daarmee een heuse Ruud van Nistelrooy Academy coachdag op 13 september in samenwerking met Helden. Topvoetballer Ruud van Nistelrooy beoordeelde alle inzen dingen die binnenkwamen via een kaderstukje bij zijn interview in Helden Magazine. Hij kwam tot de conclusie dat HSV-lid Martijn Mol het beste verhaal schreef over zijn voormalige trainer Edward Geesken. Ruud: "Een goede trai ner inspireert en motiveert. Ik heb een aantal trainers gehad die mij wisten te raken. Dat doet iets met je. Mensen als Edward Geesken zijn onmisbaar voor verenigingen. Geweldig wat hij allemaal doet voor de club." Edward Geesken zelf reageert in alle bescheidenheid op het nieuws. Hij vindt vooral dat de club aandacht verdient, niet de per soonlijke aandacht die hij nu ineens krijgt. AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee heeft donderdagavond met overmacht de wekelijkse wedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup op Sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot op zijn naam geschreven. Opvallend was de deelname van de Egmonders, die dan ook direct na de start aan de boom schud den met als aanstichter Henk Verdonk junior, die in het verdere verloop onbereikbaar was voor de rest van het veld. Achter de solist Verdonk junior probeerde het duo Henk Louwe/Chris Kemp de schade te beperken. Toch wist Henk Jan Verdonk senior uit Egmond aan den Hoef het duo Louwe/Kemp te verschalken en een zekere tweede plek te pak ken voor achtereenvolgens Henk Louwe en Chris Kemp. Clemens de Graaff uit Egmond aan Zee moest na een lekke band en wielwissel uiteindelijk genoegen nemen met een tiende plaats. Uitslag; 1. Henk Verdonk junior Egmond aan Zee 2. Henk Jan Verdonk senior Egmond a/d Hoef 3. Henk Louwe Alkmaar 4. Chris Kemp Egmond a/d Hoef 5. Leen Blok Egmond aan Zee 6. Marco Bosman Egmond aan Zee 7. Thijs Broekstra Egmond aan Zee 8. Maurice Daman Akersloot 9. Ab Venema Egmond aan Zee 10. Clemens de Graaff.. Golfclub Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Het gezelligste golf- toernooi van Heiloo en omstre ken wordt dit jaar gehouden in het weekend van zaterdag 29 en zondag 30 augustus bij Golf en Countryclub Heiloo. De inschrijvingstermijn voor NTI NLP Heiloo Open golftoer nooi loopt tot en met 26 augustus. Het maximum aantal deelnemers is 200. Dus haast u met inschrij ven, want vol is vol. Het Heiloo Open heeft ook voor niet-golfers veel in petto. Tijdens het toernooi kan iedereen die deze sport eens wil uitproberen, een introductie golf-clinic volgen, verzorgd door golfpro's van de GCH. Inschrijven kan via Golfclub Heiloo. Op zon dagmiddag kunnen kinderen van 6 tot en met 12 jaar voor 5,- op een golfspelcircuit kennismaken met de golfsport. Iedereen, ook niet-golfers, kan deelnemen aan de puttwedstrijd 'Putten voor Nepal', het goede doel van dit jaar. Zaterdag staat er een Trackman op de drivingrange, die de bewe ging van uw swing analyseert. Ook wordt er die dag een prijs beschik baar gesteld voor de longest drive. Het toernooi wordt zondag als van ouds afgesloten met live-muziek en een feestelijk buffet, verzorgd door Brasserie in 't Groen. Dan is ook de prijsuitreiking. Wie op zaterdag op hole 3 de eerste "Hole in One" slaat, wint een auto. Voor GCH- leden is het inschrijfgeld slechts 10.-. Leden krijgen echter alleen voorrang, indien een speler van buitenaf wordt meegenomen. Voor niet-leden is het inschrijfgeld 28,-, inclusief een kop koffie/thee bij ontvangst, een consumptiebon, een snackbon en een kortingsvoucher van 10,-, te verzilveren bij een volgend bezoek aan de Heilooër golfbaan. Voor deelname aan de finales op zondag wordt 25,- gere kend voor leden, voor niet-leden van de 9-holesfinale 40,- en voor de 18 holes 60,-. Hierbij zijn deel name aan het buffet, een consump tiebon en de baanhuur inbegrepen. Seasingers Egmond aan Zee Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9