Regio Help 't Kruispunt Akersloot groeien Timmerdorp met als thema: op vakantie Nazomermarkt voor Roemenië TE KOOP STARTERUNITS Expositie Historische Vereniging Oud-Akersloot INGEZONDEN BRIEF Inbraken in Egmond Binnen De vier jaargetijden in de Slotkapel 't Kruispunt gaat uitbreiden, Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Op zondag 30 augustus organi seert stichting vrienden van Sighet een gezellige nazomer- markt op het terrein van de Prins Hendrikstichting aan de Voorstraat in Egmond aan zee. Er zullen ongeveer 100 kramen zijn met voor ieder wat wils, te den ken aan: woon- en tuinaccessoires, dames- en kinderkleding, hobby artikelen, kinderkameraccessoires, sieraden en lederwaren, brocante, schilderijen, sfeerdecoraties en cadeauartikelen. De markt vindt plaats van 11.00 uur tot 17.00 uur. Aan de kinderen is ook gedacht. Bij goed weer kunnen ze in de zweefmolen, ook is het mogelijk om pony te rijden, of te dobberen in een grote bal in de vijver. Mocht u trek hebben in een kopje koffie of thee dan kan dat, maar ook een broodje of een snack wordt ver kocht. Het museum van de Prins Hendrik stichting kan ook bezocht worden. Er zal weer opgetreden worden door twee Shanty-koren. Bij succes zal deze markt volgend jaar weer worden gehouden. De markt wordt georganiseerd om ver schillende projecten te steunen in Roemenië. Wilt u meer weten over het goede werk van onze stichting, neem dan een kijkje op onze web site www.sighet.nl of op facebook www.facebook.com/sighet1995. Ik denk ik schrijf maar een stukje, want dit gaat wel heel erg ver. We zijn zes dagen op vakantie naar het buitenland geweest. We hebben dit aan bijna niemand doorgege ven, niets op Facebook geplaatst etc. Toch is er onverwachts bij ons ingebroken. We wisten dat onze straat (Sint Adelbertusweg en daar achter) in de gaten werd gehouden, want eerder was er al een inbraak schuin aan de over kant van de straat. Helaas waren al onze naaste buren ook op vakantie inclusief alle honden. Door deze situatie hebben de inbrekers alle tijd gehad om bij ons op het dak terras een volledig beveiligd raam geheel uit zijn voegen te breken. De inbrekers hebben van alles meegenomen, kleine spullen maar ook een Ipad, laptop, sieraden, geld etc. Nu was er dus al voor de vierde keer ingebroken in onze straat. Nadat wij thuis waren geko men, inclusief onze hond, hebben de inbrekers de volgend ochtend getracht om bij onze buren in te breken. Gelukkig sloeg onze hond alarm en zijn de inbrekers gevlucht. We hebben direct de politie gebeld en die waren binnen tien minuten aanwezig. Van de politie hoorden wij dat er die nacht nog een inbraak was geweest. Hoever gaan ze? Wie doen dit? We zijn echt alles kwijt en wat een ellende heb je ervan. Voor iedereen pas op. De inbrekers zijn overal en het kan dus iedereen overkomen. Ik wens iedereen nog een fijne rustige zomer zonder inbraken. Norma en Jan, Egmond Binnen EGMOND AAN DEN HOEF - In de Slotkapel aan de Slotweg 19 wordt u op zondagavond 16 augustus een avond met muziek en poëzie aangeboden met als thema: de vier jaargetijden. In deze historische ambiance kunt u elk seizoen beleven door de zeg gingskracht van poëzie en de klank van muziek die zal worden vertolkt door Mabel Bruin, fluit en Jan Bruin, piano. De bloem- versiering wordt verzorgd door Ingrid Zwart. Gesproken woord, poëzie en presentatie: Map Blijleven. Aanvang: 20.00 uur, de kapel is vanaf 19.30 uur open. Toegang is gratis inclusief een kopje koffie of thee. Aangeleverde foto AKERSLOOT - De huisves ting van de SWOA wordt te klein. Door de toename van de belangstelling voor onze pro gramma's in 't Kruispunt moe ten we regelmatig ouderen teleurstellen omdat het gebouw vol is. Ook willen we wat meer activiteiten ontwikkelen voor jeugdiger Akersloters. We willen nu een stukje aanbou wen aan 't Kruispunt. De gemeente is akkoord en wil alle medewerking verlenen, maar heeft geen geld. De totale bouwkosten zijn geraamd op 130.000,-. Een anonieme sponsor heeft al 60.000,- toegezegd. Maar er is meer nodig. Daarom organi seren wij een grote loterij. De ver- koop van de loten van 5 euro start op de open dag op 22 augustus van 10.00-14.00 uur in 't Kruispunt, Mozartlaan 1A. Ook zijn er loten te koop bij Novy Velzeboer, Veldts Toko en op 28 augustus op de Jaarmarkt. De hoofdprijs is een grootbeeld kleuren TV. En er zijn veel meer mooie prijzen te win nen. De feestelijke trekking van de winnende loten vindt plaats op 10 oktober om 14.00 uur op de jaar lijkse rommelmarkt. Deze wordt gehouden van 10.00-16.00 uur, ook in 't Kruispunt. Ook start op de open dag op 22 augustus een tom bola waarbij men voor 50 cent een envelop met daarin een lot kan kopen. De hoofdprijs is een Senseo Up en er zijn meer leuke prijzen. Timmerdorp Akersloot gaat weer van start. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Vanaf woensdag 12 augustus gaan er zo'n 300 kinderen en heel veel begelei ders op vakantie in Akersloot. Op vakantie? In Akersloot? Dat leest u goed. Op het veldje aan de Roemersdijk vindt name lijk van 12 t/m 15 augustus weer voor de 19e keer het timmerdorp plaats, met als thema: op vakan tie in Akersloot. De kinderen zijn alweer druk bezig met het maken van groepjes, bouwplannen en andere ideeën. De organisatie heeft vele ideeën en plannen met elkaar gemaakt en uitgewerkt. Het belooft weer een groot spektakel te wor den, met: veel timmeren, sport en spel, eten en drinken, muziek en De oude slagerij in Akersloot Foto: Historische vereniging Oud Akersloot AKERSLOOT - In de biblio theek in Akersloot is tot eind september een expositie van oude foto's te zien over beroe pen. De Historische Vereniging Oud Akersloot heeft een mooie selectie gemaakt uit hun rijke beeldbank rond het thema beroepen. De expositie is gratis te bezichtigen in het Historisch Informatiepunt tijdens de openingstijden van de bibliotheek Kennemerwaard loca tie Akersloot, Rembrandtsingel 1. Kijk ook eens op de website www. oudakersloot.nl onder het kopje beeldbank zijn nog veel meer foto's over Akersloot en zijn inwoners te bewonderen. advertentie" gezelligheid. Op vrijdagavond vindt de bonte avond plaats. Veel kinde ren laten dan hun talenten op het podium zien, maar ook kunnen dan alle hutten bewonderd wor den die ze gemaakt hebben. Al eer der nieuwsgierig? Op de website www.timmerdorpakersloot.nl en op Facebook worden dagelijks foto's toegevoegd. GEÏNTERESSEERD? Neem voor meer informatie of een bezichtiging contact op met Soeterbroek Sierbestrating of met M&S Natuursteen Tafels. Op de Molenlei in Akersloot zijn een 16-tal moderne starterunits gerealiseerd. Van deze aantrekkelijke units met roldeur zijn nog 5 exemplaren beschikbaar. Aantal 16 stuks Oppervlakte ca. 30 m2 per stuk Koopsom ca. 32.500,- excl. BTW Bestemming bedrijfsdoeleinden Oplevering per direct

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11