Sport Nieuw seizoen HSV weer van start Zaterdag Kick-off De Foresters Mandenmakers keert sterk terug na vakantie John Beelen voetbalschool BEDRIJF BELICHT Zusjes De Witte wederom succesvol UITKIJKPOST 12 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Het nieuwe voet balseizoen 2015 - 2016 begint deze week weer. De trainin gen zijn vorige week gestart en komend weekend wordt het bekende HSV-Zomertoernooi gespeeld. Donderdag 13 augustus spelen HSV 2 en de Foresters 2 tegen elkaar en op het C-veld spelen Always Forward 2 en Sint Boys 1 hun wedstrijd. Aanvang is 19.30 uur. Vrijdag 14 augustus spe len de 1ste teams van HSV en de Foresters tegen elkaar. Op het C-veld ontmoeten Always Forward en SRC elkaar. Op zon- dag 16 augustus om 11.30 uur zijn de finalewedstrijden van de 2e teams en 's middags om 14.00 uur eveneens de finale wedstrijden van de 1ste elftallen. We hopen dat het weer een fijn en gezellig toernooi gaat worden en wij wen sen de toeschouwers een aantal mooie wedstrijden. HEILOO - Op zaterdag 15 augustus is het zover: de jaarlijkse Kick-off van De Foresters. De Egels gaan het dit jaar weer groots aanpak ken. Voor alle jeugdteams zijn er diverse activiteiten, er is gedacht aan broertjes en zusjes die mee komen, de kantine pakt uit en er is leuke muziek. Nieuw dit sei- zoen is dat er veel medewerking is van de spelers en staf van de A-selectie, zij helpen bij de cli nics voor voetballers en keepers. Verder staan Bubble voetbal en Cabrio-schieten op het programma en komen enkele sponsors met leuke acties. Voor de ouders zijn er bijeenkomsten om verder te informeren over hoe en wat bin nen De Foresters. Voor de jongere bezoekers zijn er springkussens en er is met hareninvlechten.nl zelfs een echte meiden-activiteit. Verder kan men een kijkje nemen ach ter de schermen van de vorig jaar fraai verbouwde kantine. De club benadrukt dat de dag zeker ook bedoeld is voor niet-leden, ieder een mag meedoen aan de activi teiten. De Kick-off begint om 8.30 uur en eindigt rond 14.00 uur. Voor meer informatie en het programma ga je naar www.deforesters.nl. HEILOO - In het Belgische Kessel-Lo zijn onder zonnige omstandigheden uitstekende prestaties geleverd door de zusjes De Witte van AV Trias Heiloo. Kersverse Nederlands Kampioene (800 meter) Lisanne De Witte wint de internationale wedstrijd 400 meter met overmacht met 52,99 seconden. Laura De Witte verpulvert haar persoonlijk- en clubrecord op de 200 meter met 23.89 seconden. Ze sprint zich met deze tijd tevens in de 'Nederlandse Allertijden' ranglijst bij de senioren. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Na een afwe zigheid van een aantal weken voor een welverdiende vakan tie heeft Wim Mandenmakers weer laten zien dat hij echt de sterkste is tijdens de wed strijd op de Cloppenburgh in Akersloot voor de Kids Parents Bikeschool. In de eerste ronde probeerde Chris Kemp en Henk Louwe direct de atleet uit Heiloo het leven zuur te maken door volle bak te rijden en hem los te rijden, deze poging was tevergeefs. Mandenmakers raakte hierdoor niet in paniek, wel moest hij in deze ronde even passen en een gaatje laten vallen. De ervaring van Mandenmakers kwam uit in zijn voordeel en hij wist na ca 1,5 ronde weer de aan sluiting te vinden. Een sterk rij dende Wilfred Knegt probeerde Mandenmakers nog af te troeven maar dit wist Mandenmakers te pareren en vanaf ronde twee liet hij zien dat de rust tijdens de vakantie hem goed heeft gedaan. Met vlakke rondetijden wist hij het uur vol te maken om ver volgens uiteindelijk als winnaar over de streep te gaan. Het echte gevecht vond plaats voor plaats drie en vier. Waar Wilfred Knegt zich keurig op een tweede plaats kon handhaven vochten Kemp en Louwe om een podiumplaats voor het brons. Lange tijd leek deze naar Kemp te gaan maar na driekwart koers had de sterkrij- dende Louwe het gat dichtgereden en leek tot de bel zeker van zijn podiumplaats. Echter wilde Kemp zijn vierde plaats van vorige week rechtzetten en ging op het laatste rechte stuk achter het A-veld van Meervogels de aanval in, dit was ook de enige plek waar dit nog mogelijk was. Door een moment van onoplettendheid moest Louwe in de laatste 300 meter zijn meer dere erkennen in Kemp en greep hierdoor net naast de derde prijs. Uitslag: 1. Wim Mandenmakers Heiloo, 2. Wilfred Knegt Uitgeest, 3. Chris Kemp Egmond a/d Hoef. Tekst en foto: Arjan Hoogvorst Telefoon: 06 - 20932081, e-mail: j.beelen@ziggo.nl www.johnbeelenvoetbalschool.jouwweb.nl Met de aftrap van het voetbalseizoen hervat ook John Beelen Voetbalschool de trainingsactiviteiten. Spelers beter maken, met als kern waarden spelvreugde, zelfvertrouwen en techniek. Daar draait het vooral om met de op voetballende jongens en meiden (7 t/m 13 jaar) gerichte trai ningen van de Heilooër oud-profspeler. Vanuit de jeugd van HSV belandde John Beelen via AFC '34 eind jaren tachtig bij AZ. Gedurende zijn prof voetbalcarrière maakte hij in vier seizoenen totaal 122 doelpunten, tot hij door blessureleed reeds als 22-jarige het betaalde voetbal verliet. "Een behoorlijke deceptie destijds, maar gelukkig kon ik mijn werk bij het post bedrijf voortzetten", zegt John Beelen glimlachend. Die lach duidt erop dat tegenwoordig het voetbalplezier weer volop leeft bij de Heilooënaar. "Enkele jaren terug pakte ik als jeugdvoetbaltrainer bij HSV de draad weer op. Zo hervond ik plezier en passie met voetbal en ontstond uitein delijk het idee een eigen voetbalschool te beginnen." Leerzaam Door zijn ruime ervaring met verschillende trainers en gevolgde spe cifieke opleidingen, clinics en workshops heeft John Beelen zich in de benodigde coachingsaspecten bekwaamd om spelers individueel verder te ontwikkelen. "Bij tennis en golf is individuele jongerentraining gewoon. In de voetballerij is dat eigenlijk not done. Mijns inziens valt bij voetbal lende kinderen daarom veel winst te behalen." John Beelen Voetbalschool hanteert een rapport met onderdelen als persoonlijkheid en gedrag, tech niek, tactiek, fysiek en discipline. Ook houden de in de D's, E's en F'jes actieve spelers zelf een lijst met skills bij, waarop ze aankruisen hoe ze hun eigen niveau en prestaties inschatten. Deze worden samen met John Beelen geëvalueerd. "Zeer leerzaam, omdat de jongens en meisjes zich zelf beter leren inschatten. Voetbal zie ik als individuele sport binnen een teamsport. Elk individu is onderdeel van het elftal, met bepaalde eigen kwaliteiten. Onze taak is die te verbeteren." Meerwaarde Sinds de start afgelopen voorjaar is de voetbalschool boven verwach ting gegaan. Er kwamen maar liefst 38 aanmeldingen binnen. Verdeeld over drie groepen zijn deze kinderen met de gerichte training aan de slag gegaan. Daarbij streeft John Beelen naar acht tot zestien jongens en meis jes per groep. "Zo is en blijft het voor zowel mij, de assistenten, als de kinderen goed te overzien. Belangrijkste meerwaarde van onze extra trai ningen is de persoonlijke benadering. Als je beter wilt worden in je sport en je krijgt op diverse relevante punten de nodige aandacht, dan wórd je daadwerkelijk beter. Dat is kort gezegd onze filosofie." Aanmelden John Beelen en assistenten Dick van Zelst en Alex Alonso-Bayon rich ten zich op pupillen D, E en F uit Heiloo, Limmen en omliggende plaat sen van pakweg Bergen tot aan Uitgeest. Met onmisbare hulp van Dobber Health Care, Voetbalclubdesign, Orthovisio, GBBD en Sporthuis Johan Jansen. Info en aanmelden (tot 17 augustus) via johnbeelenvoetbalschool. nl. De trainingen zijn op het terrein van HSV Heiloo. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13