m Back to School feest en Disco in Zwembad het Baafje Dolfinn Rocks: een benefietfestival vanuit het hart Timmerdorp Heiloo 2015 geopend W NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN a-. De Vijfhoek deze week in Bedrijf Belicht Heiloo 5 Tijdens het Back to School feest zijn er zowel spellen in het water als op het land. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 15 augus tus wordt een dag voor de jeugd tot en met 15 jaar in Zwembad het Baafje. Met het Back to School feest en de disco zal het een mooie afslui ting van de zomervakantie worden. Zaterdag 15 augustus van 15.00 uur tot 17.30 uur staat zwembad het Baafje in het teken van het afsluiten van een prachtige zomer- vakantie. Er zullen diverse sport en spel activiteiten worden geor ganiseerd, waaraan de jeugd tot en met 15 jaar mee kan doen. Hierbij gaat het vooral om de gezelligheid en sportief bezig zijn. Met spel len in het water en spellen op het land kan de jeugd zich heerlijk vermaken. Zaterdag 15 augustus wordt er ook een gezellige disco georganiseerd, met muziek van DJ Dirtybeatsz, een jonge DJ die regelmatig aan wedstrijden mee- 12 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Een grote stapel met hout, honderden kilo's spijkers, een groot grasveld, een paar honderd liter verf, een heleboel lêding en niet te vergeten... 650 kinderen! Al deze ingrediënten zorgen voor het leukste evene ment van het jaar: Timmerdorp Heiloo. Dinsdag 11 augustus was de feestelijke opening op de Omloop in Heiloo. Om 10 uur ging onder grote belangstelling van vele ouders de poort open. Het timmerfeest voor kinderen van zeven tot en met twaalf jaar duurt tot en met vrijdag 14 augustus. Ouders zijn op het terrein verboden. Wel kun nen zij achter de hekken hun kin deren gade slaan. Het thema dit jaar is kermis. Donderdagmiddag is er mogelijkheid om de hut ten te bewonderen en kunnen de kinderen zelfmeegebrachte spul letjes verkopen. Vrijdagavond om 20.00 uur belandt alles op de brandstapel en gaat de fik erin. Op www.timmerdorpheiloo.com kunt u alle activiteiten dagelijks volgen. doet en daarbij hoge ogen gooit. Van 20.00 uur tot 21.30 uur zullen de beats het zwembad vullen. Tijdens de disco is alleen het recreatiebad geopend en toegan kelijk voor de jeugd. Lekker dan sen op de muziek onder het genot van een drankje (non alcohol) en wat lekkers. Meer informa tie op www.zwembadhetbaafje. nl. Zwembad het Baafje is ook te vinden op Facebook. Telefoon: 072 - 5333909. Het leukste evenement van het jaar. Foto: Ruud Min HEILOO - Bij het organise ren van de eerste keer Dolfinn Rocks in 2005 had niemand gedacht dat het speciale muziekfeestje voor de dolfijn therapie van Finn, zou uitgroei en tot een semi-professioneel festival. Een evenement, waar iedereen wat terugkrijgt voor zijn bijdrage aan het goede doel past helemaal bij Heiloo en Stichting Dolfinn. Met recht is Dolfinn Rocks inmiddels het mooiste benefiet festival van Noord-Holland. De toegang is nog altijd gratis en de bezoekers steunen het werk van de Stichting met iedere bon voor een drankje, een hapje en de acti viteiten op het Looplein, Dit jaar vindt de 10e editie en het kristal len jubileum van een bijzonder evenement plaats op zaterdag 22 augustus. Op vrijdagmiddag 21 augustus wordt het Looplein al geheel ontruimd. De fietsenrek ken worden weggehaald en de stroomkabels in de markkasten gestoken. Heftrucks rijden rond en vrachtwagens komen hun spul len afleveren. Daarna start het Het jaarlijkse Dolfinn Rocks trekt veel publiek. Aangeleverde foto opbouwen van het podium met alle geluids- en lichtinstallaties en de bartenten. De kassakar wordt aangeleverd, net als de toiletwa gen. Eén voor een worden ook de kinderactiviteiten, zoals het treintje Santa Fé, de trampolines en de Aqua Bubble gebracht en opgebouwd. Tegen vrijdagmidder nacht heeft de opbouwploeg van zo'n 50 vrijwilligers uit het dorp en van de verschillende sponso ren het plein omgebouwd tot een heus festivalterrein. De inzet rond Dolfinn Rocks van zo'n 120 vrijwil ligers en meer dan 100 sponsoren en natura sponsoren is ongekend. Samen met de bedrijven in de regio en in goed overleg met de gemeente en de omwonenden kan het festival midden in de dorps kern plaatsvinden. Dolfinn Rocks is voor veel mensen uit Heiloo en omgeving een jaarlijkse reünie. Het plein biedt ruimte aan niet meer dan een paar duizend bezoe kers tegelijk, dus de grote namen willen er wel bij zijn maar zouden gewoon teveel bezoekers trekken. Vanwege het jubileum is er ech ter een line-up met meer landelijk bekende bands en artiesten dan anders. De Nederlandse bluesband Barrelhouse bijvoorbeeld, die al meer dan 40 jaar op de podiums staat. Pater Moeskroen met hun gezellige feestmuziek en Hind, die net haar nieuwe single 'Salam Salam' heeft uitgebracht. Trots is de organisatie ook dat ze na de tri- butebands The Pink Project (Pink Floyd), L.A.vation (U2), dit jaar Bon Giovi (Bon Jovi) als uitsmijter hebben gecontracteerd. De specta culaire afsluitingen zijn inmiddels een traditie bij Dolfinn Rocks. Het volledige programma van Dolfinn Rocks 2015 is te vinden op dolfin- nrocks.nl. U bent welkom vanaf 12:00 uur 's middags en de eindtijd is 23:00 uur. Op het festivalterrein vindt u diverse mogelijkheden voor een hapje tussendoor, maar ook om uitgebreider te eten. Dit kan bij de stands van Brasserie In 't Groen, Restaurant De Loocatie of bij Bram's Pannenkoeken. Op het Looplein kunt u gebruik maken van gratis wifi. De opbrengst van het evenement komt volledig ten goede aan Stichting Dolfinn. Sinds de start werden al meer dan 80 kinderen financieel geholpen om dolfijntherapie te volgen. ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT 15.00 UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING BV) KIJK OOK OP WWW.UITKIJKPOST.NL JAARGANG 8 0 N UMMER 3 3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 1