Zomeravondconcert Witte Kerk Heiloo Wandeling Heilooër Bos na de storm Tien Rageffl aan wm I i Ylenia 1 Borsato I' 1 3 Benefietconcert Witte Kerk Feestelijke opening Bromshop Heiloo w UITKIJKPOST 12 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Het eerste concert van de zomerserie 2015 in de Witte Kerk van Heiloo vindt plaats op vrijdagavond 14 augustus en begint om 20.30 uur. Op deze avond treedt het Delta Pianotrio op. Sinds zijn oprichting in 2013 heeft het ensemble veelvuldig opgetreden in diverse landen. Het werd bejubeld door zowel publiek als recensenten. Het trio won diverse prijzen. Voor komende sei zoenen staan concerten gepland in Korea, Hong Kong, Argentinië, Chili en Europa en dus ook in Heiloo. Violist Gerard Spronk, celliste Irene Enzlin en pianiste Vera Kooper brengen een heerlijk, romantisch tot laat-romantisch programma met het eerste pia notrio van Felix Mendelssohn Bartholdy, Frank Martin's pianotrio op Ierse melodieën en Verklarte Nacht van Arnold Schönberg. Data voor de volgende twee zomercon- Het Delta Pianotrio. certen: 28 augustus en 11 septem ber. Kaarten: €13 per concert (jon geren €10), 35,- voor de hele serie (jongeren 25,-), incl. consump- Aangeleverde foto tie. Reservering via www.concer- tenwittekerk.nl of 06 45184525. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Schrijverij, Heerenweg 199, Heiloo. De restanten van de zomerstorm Foto: Jaap Olbers Heiloo - Op 16 augustus organi seert Stichting Monument Witte Kerk Heiloo een benefietconcert voor de renovatie van de Witte Kerk te Heiloo. Ilonka Ory zal om 15.00 uur haar show '1.77m op twee gympies' opvoeren. De kaarten kunt u kopen door per kaart 25,- over te maken op rekeningnummer NL 91 RABO 0304397512 tnv. Witte Kerk Heiloo o.v.v. Kaarten benefiet Ilonka Ory. Wanneer u liever u contant betaalt kunt u mailen naar benefiet@wittekerkheiloo. nl of bellen naar 06 20378880. De Stichting Monument Witte Kerk Heiloo hoopt met dit concert weer een stapje dichter bij het bedrag te komen wat nodig is voor de renovatie van de kerk. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- j vriendelijke druktechniek Nieuwe Openingstijden ma. 08.00 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.00 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - De julistorm heeft behoorlijk wat bomen in het Heilooër Bos een tik gegeven, vooral als ze een beetje los van de anderen stonden. Het ziet er dramatisch uit, maar misschien is het ook een soort opruiming. Bij de maandelijkse natuurwandeling van het IVN, zondagmorgen 16 augustus, gaan we zeker kijken naar de sporen van de stormschade, maar we let ten ook op de gewone zomerna- tuur. De planten zijn onverstoor baar verder gegaan, ondanks de storm en de voortdurende droogte. We starten om 10 uur, zoals gewoonlijk bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Opgave vooraf is niet nodig. Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mai len naar IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072 532 5110; kijk ook op www.ivnnkl.net/. HEILOO - Afgelopen zaterdag is Bromshop Heiloo in stijl geopend. Na maanden van voorbereiding zijn Bob en zijn team overgegaan van de werkplaats op de Oude Werf naar het Stationscentrum in Heiloo. Hier is een hippe Bromshop verwezenlijkt die uniek is voor onze regio. Bromshop Heiloo heeft een overzichtelijke showroom en een moderne werkplaats. Aangeleverde foto UU M Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Mijn naam is Ylenia Borsato en ik ben sinds een paar weken al 18 jaar getrouwd met Remco. We hebben twee kinderen, een dochter en een zoon. Ik ben docente Italiaans en naast de taal heb ik een grote passie voor de Italiaanse keuken. 1 Waar bent u geboren en getogen? Ik ben geboren in Verona, Noord Italië, van Napolitaanse ouders. Sinds 18 jaar woon ik in Nederland waarvan 7 jaar in Heiloo. 2 Als uw hobby uw werk was geweest welk beroep zou u nu uitoefenen? Dan zou ik banketbakker zijn geworden. Ik hou zooo ontzet tend veel van alles wat zoet is en ik word nooit moe van taar ten bakken. 3 Wie zou u wel eens willen ontmoeten en wat zou u zeg gen en vragen? Leonardo Pacenti, chef-kok van Caffé Toscanini in Amsterdam. Ik zou hem eerst complimenteren met hoe hij van een grote passie zijn beroep heeft gemaakt, waardoor zijn restaurant al jaren een van de beroemdste in Amsterdam is. Daarna zou ik hem vragen: hoe vind je een goede balans tus sen je privéleven en een drukke baan als kok? 4 Wat is uw mooiste jeugdherinnering? Mijn eerste bezoek aan de Arena van Verona. Ik was op excur sie in eigen stad met mijn klasgenoten van de derde klas op de basisschool en voor het eerst besefte ik dat ik in een monu ment stond dat al bijna tweeduizend jaar oud was. Ik voelde me toen zo klein maar ook zo trots op zo'n masterpiece van constructie. 5 Wat vindt u de mooiste plek in Heiloo? De doorkijk vanaf het Nijenburg naar het weiland. Wat mij betreft is dat bij zonsondergang bij uitstek de meest romanti sche plek van Heiloo. 6 Waarvoor kunnen ze u nachts wakker maken? Een broodje Noord-Hollandse garnalen, zonder saus. Die smaak van de zee...Heeeerlijk!! 7 Wat was het beste advies, dat u ooit kreeg? "Geloof in je capaciteiten en begin gewoon. Durf!" zei Remco toen ik twijfelde of ik wel of niet een taalschool in Heiloo wilde beginnen. Ik ben van nature vrij onzeker en vond die stap nogal eng. Maar wat ben ik hem dankbaar voor dat advies! Nu doe ik wat ik altijd het liefst had willen doen in het leven: mensen, door de taal en de keuken, een beetje van mijn Italiaanse cultuur laten proeven! 8 Wat weten de meeste Heilooërs niet van u? Dat ik, al ben ik een rasechte Italiaan, absoluut niet tegen alco hol kan! Al na één glaasje Prosecco loop ik scheef. 9 Wat zou u in het dorp aanpakken als u burgemeester was? Ik zou de kinderboerderij aan het Slimpad iets uitbreiden en het hele jaar door openstellen. Mijn kinderen, al zijn ze niet meer zo klein, en ik genieten er altijd zo veel van.We melden ons bij deze als nieuwe vrijwilligers mocht het nodig zijn. 10 Antwoord op de persoonlijke vraag van uw voor ganger aan u: Wat is voor jou de rol van de bibliotheek geweest bij het leren van de Nederlandse taal? De bibliotheek biedt een breed scala aan luister- en leesmate riaal voor beginners bij het leren van deze, voor mij in ieder geval, moeilijke taal. Ik heb daar altijd gretig gebruik van gemaakt. Ik wilde en ik zou een zo perfect mogelijke uitspraak ontwikkelen. Wel, ik moet er nog steeds mijn best voor doen maar ik blijf positief! Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Remco Borsato. Hij is webdesigner, passiekok en mijn partner in zaken en smaken. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Hoe belangrijk is Heiloo geweest in de loop van je leven in Nederland?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 3