Heiloo contact 9 HEILOO GEMEENTE Evenementen Bouwen en wonen Werk in uitvoering Raad en (raads) commissies Bezwaar maken Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 12 AUGUSTUS 2015 Evenementenvergunning Het college heeft kennisgenomen van het organiseren van een caba retvoorstelling op zondag 18 oktober tussen 13.00 uur en 16.00 uur in de ontmoetingsruimte van Het Trefpunt (verzending brief 5 augustus 2015). U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Verlengen beslistermijn: - Hoogeweg 37, zaaknummer 14 13175, bouwen woning, ontvangen: 23 juni 2015 oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met zes weken naar 29 september 2015 Oosterzijweg 29d, zaaknummer 15 07099, vergroten woning (zijaanbouw), ontvangen: 25 juni 2015, oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met zes weken naar 1 oktober 2015 Omgevingsvergunning niet vereist: - Raadhuisplein 1, zaaknummer 15 06653, renove ren dak raadhuis Heiloo, verzon den: 27 juli 2015 Tegen deze besluiten kan geen bezwaar worden gemaakt. Groot onderhoud aan klinker- en tegelbestratingen De klinker- en tegelbestrating van verschillende voet- en fietspaden in Heiloo is aan groot onderhoud toe. De tegels zijn verzakt, hebben wor- telopdruk of zijn gebroken. Vanaf 17 augustus voert aannemer GP Groot bestratingswerkzaamheden hiervoor uit. Begin november zijn alle werk zaamheden afgerond. Planning en overzicht werkzaamheden De aannemer voert de bestra tingswerkzaamheden (klinker- en tegelbestrating) uit op de volgende wegen in Heiloo: Vrieswijk - opnieuw bestraten diverse verzakte voet- en fietspaden uitvoering: 17 augustus tot 11 september Ewisweg - vervangen oude trottoirtegels door nieuwe 30 x 30 tegels uitvoering: 17 tot 28 augustus Fietspad Vredenoord - opnieuw bestraten fietspad en deel van het voetpad tussen huis nummer 166 tot en met 174 uitvoering: 17 tot en met 21 augustus Voetpad Het Zevenhuizen - vervangen oude trottoirtegels door nieuwe 30 x 30 tegels op deel van Het Zevenhuizen tussen Ewisweg en Westerweg uitvoering: 19 oktober tot 6 november Voet- en fietspad Kennemerstraatweg - vervangen oude tegels door nieuwe rode en grijze 30 x 30 tegels tussen rotonde bij het gemeentehuis en Stationsweg uitvoering: 31 september tot 30 oktober Wat betekent dit voor u? Aannemer GP Groot probeert de overlast tot een minimum te beper ken. De aannemer plaatst borden om de werkzaamheden aan te kon digen en voor omleidingsroutes. Alle aanwonenden en overige belang hebbenden informeert de aannemer vooraf met een brief. U kunt uw afvalrolemmers op de gebruikelijke dagen aanbieden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 66 66 of kijk op www.heiloo.nl/buurt bij Werk in uitvoering. Vergadering Monumentencommissie De Heilooër Monumentencommissie vergadert op dinsdag 18 augustus om 15.00 uur in de B en W-kamer. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Bouwplannen: Bedevaartkapel OLV Ter Nood; Klooster OLV ter Nood; GGZ-terrein woningen Overtoom 7 - Houtwallen Zuiderloo (presentatie) - Archeologie - Open Monumentendag Verwijderen populieren Maandag 17 augustus starten wij met het verwijderen van oude populieren langs de parallelweg A9, ter hoogte van het bagger- depot. De schade aan de bomen is door de heftige zomerstorm zo groot dat zij een gevaar opleveren voor het verkeer. Stormschade Tijdens de zomerstorm op 25 juli zijn op deze locatie vier bomen omgewaaid. Ze hebben een deel van het wegdek meegenomen. Uit bijna alle andere bomen zijn grote takken gewaaid. Ook hangen er veel gebroken takken in de bomen. De takken van deze oude populie ren zijn erg bros en daarom gevoe lig voor takbreuk. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Slechte staat populieren De 40 jaar oude populieren waren al in een slechte staat. Dit blijkt uit een boomveiligheidscontrole die eerder is uitgevoerd. De populie ren zijn aangetast door parasitaire zwammen en er zijn bomen met aanrijschade. Bovendien is er sprake van ernstige schade aan het wegdek door wortelopdruk. De bomen zouden daarom deze winter verwijderd worden. Vanwege de slechte staat van de populieren en de extra storm schade is besloten de bomen direct te verwijderen en het wegdek te herstellen om de verkeersveiligheid te kunnen garanderen. Afsluiting parallelweg A9 Sinds 25 juli is de parallelweg afgesloten. De parallelweg is weer toegankelijk voor verkeer, nadat de bomen zijn verwijderd en het weg dek is hersteld. De werkzaamhe den nemen ongeveer een week in beslag. Houd hiervoor de website (www.heiloo.nl/buurt onder werk in uitvoering) in de gaten. Meer informatie Heeft u vragen over het verwij deren van de populieren of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer H. Bake, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met Huwelijksaangiften aangiften 7 augustus geregistreerd partnerschap A.W. Veldkamp en M. van Velsen Geboren P.M. Bisselink en A. Blokdijk Soof M. Louwaard d.v. E. Louwaard W.M.J. Pasman en J.E. van 't Wel en S. Kuijs Elin J. Pelleboer d.v. H. Pelleboer Huwelijken geregistreerd en D.L. Kliwon partnerschappen Faye L. Riemslag d.v. D.A.J. Kösters en B.J.M. Bruin S.A.P. Riemslag en R.M. van Eck M. Landman en S. Duijker Sebastian H. Wijker z.v. A.P. Wijker D. Verduin en M.J. Veldt en P.G.M. Laan Mylan D.V. Metzelaar z.v. Overleden M. Jagers en M.E.M.M. Metzelaar P.T. Landweer Rob J.C. de With z.v. J. de With J.G.C. Braam en A.A.H.D. Ranzijn E. Snip-Goulooze Hugo B. Dekker z.v. V.J.M. Dekker C.D. Wentzel en L.A. Baerends C.J. van Houts-Bos Yves D. Zandhuis z.v. J. Zandhuis P.A. Ideco-de Vrij en M. Laamens K. Haijtema Rosie Hemmekam d.v. F. Hemmekam en H. Sewalt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9