Tennisles en feesten in Tenniscentrum Heiloo Kick Off HZV in Sporthal het Vennewater Henk Verdonk junior wint het van zijn vader Heiloo 12 Geen krant ontvangen? 3IJKI -SS—"' Tenniscentrum Heiloo De Dors 5 -7 1852 RG Heiloo 31(0)72 888 17 22 31(0)6 52 06 44 25 info@tenniscentrumheiloo.nl Feesten en partijen Binnenkort iets te vieren? Onze bar is de ideale locatie voor uw feest op maat. Voor verjaardagen, familiefeesten, bruiloften, thema -avonden, tennistoernooien, bedrijfs feesten, kinderfeesten en alles hier tussenin, tot 120 personen, kunt u bij ons terecht! In overleg maken wij graag uw feest tot een onvergetelijke herinnering. Bij ons betaalt u geen huur, wij brengen alleen de consumpties in rekening. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden. Tennislessen Tennisschool Regio Noord start in de week van 5 oktober met het geven van tennisles in Tenniscentrum Heiloo. Onder leiding van Tim 1^ Bootsman en Roxan van Wooning kunt u zjÉ^pgeven voor 10 of 20 weken tennisles. Aanmelden kan tot 25 september, individueel of als groep, voor zowel beginners als gevor derden. Voor de jongste jeugd (geboren in 2007, 2008 en 2009) bieden wij balvaardigheids trainingen aan. Prijzen: 10 weken 20 weken Groep van 4 150,- 300,- Groep van 6 100,- 200,- Privéles (3/4uur) 450,- 900,- Balvaardheidstraining 75,- n.v.t. (3/4 uur), min. 6 personen Baanhuur Wilt u verzekerd zijn van een uur tennis per week? Wij hebben nog enkele banen bes chikbaar voor vaste verhuur. Gedurende het seizoen kunt u bij ons ook terecht voor losse baanhuur. De kosten hiervan zijn €22,- per uur. Op vertoon van deze advertentie, ontvangt u de gehele maand oktober 50% korting op één uur baanhuur. - Competities Voor de dinsdag- tot en met vrijdagochtenden kunt u zich opgeven voor onze dames competitie, welke op vrijdag gecombineerd wordt met tennisles. Wij hebben nog 2 plaatsen beschikbaar voor onze altijd gezellige zaterdag middag -teamcompetitie. 9 zaterdagen tennissen met een team van 4. In de zondagcompetitie hebben wij nog ruimte voor diverse dames-, heren- en gemengddubbel koppels. De Vereniging Seniorentennis is op zoek naar nieuwe leden (50 plussers). Zij spelen met 130 leden wekelijks in ons Tenniscentrum. Er wordt recreatief getennist, geen competitie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met seniorentennisheiloo@outlook.nl. UITKIJKPOST 19 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Sinds een jaar is hij de nieuwe eigenaar van Tenniscentrum Heiloo: Tim Bootsman, en hij is nu druk bezig om samen met Roxan van Wooning de Tennisschool Regio Noord op te starten. Daarbij gaat hij komend sei zoen zelf tennisles geven in Tenniscentrum Heiloo, voorheen Dorssports. Het seizoen gaat per 1 september weer van start en de lessen zullen in oktober beginnen. Het eerste jaar is Bootsman goed bevallen. „Afgelopen jaar was het nog even rondkijken en alles op de rit krijgen", vertelt Tim Bootsman. Maar voor het komende jaar heeft hij veel plannen. Naast de tennis- lessen wil hij dit jaar de ruimte ook meer gaan benutten voor feesten, bruiloften, kinderfeesten en ten nistoernooien. ,,Het is een fantas tische locatie dus daar moeten we gebruik van maken", zegt Tim Bootsman. ,,Er is voor ieder wat wils, alles is mogelijk:, voegt Marit Dekker, de rechterhand van Tim, eraan toe. Regelmatig komen men sen doordeweeks ook even langs. ,,Het is makkelijk aanschuiven en onze koffie is erg lekker. En ook de speciaalbiertjes doen het goed", aldus Bootsman. Daarnaast is er de senioren tennisvereniging Heiloo, dit is voor leden vanaf vijftig jaar en ouder. Deze vereniging telt op dit moment zo'n 130 leden maar ook hier treedt de vergrijzing op en dus zijn ze nog naarstig op zoek naar nieuwe leden. Deze week is het de laatste week dat mensen zich kunnen opgeven voor de ver schillende competities. En mocht je iedere week een vast uurtje in de week in de hal willen tennis sen, dan kan je je nog aanmelden voor het huren van een baan. Voor het opgeven, aanmelden of meer informatie kan contact worden opgenomen met Tenniscentrum Heiloo 072-8881722 of mail naar info@tenniscentrumheiloo.nl HEILOO - Op vrijdag 21 augus tus houdt HZV het Vennewater weer zijn traditionele Kick Off voor het zaalvoetbal seizoen 2015-2016 in Sportcafé het Vennewater. De inloop is vanaf 19.30 uur en om 20.00 uur zal de Kick Off aanvangen. Op 2 september begint de zaal competitie weer en het bestuur wil op deze manier al haar leden en sponsoren weer op de hoogte stel len van de laatste ontwikkelingen. Naast de gebruikelijke team- en competitieinformatie, de presen taties van de bestaande en vooral nieuwe sponsoren, uitreiking van de nieuwe tenues, zullen op bestuurlijk niveau de noodzakelijkste medede lingen gedaan worden. Heel opmer kelijk is de groei van het aantal jeugdteams van 10 naar 14 teams. Een reden zou kunnen zijn dat zaal voetbal steeds meer gezien wordt als een aanvullend onderdeel van de ontwikkeling van de spelers. Verder zullen 3 dames, 3 veteranen en 17 herenteams HZV vertegenwoor digen in de KNVB zaalcompetitie waarmee het totaal aantal teams op 37 komt. Voor het vlaggenschip, het jeugdige heren 1, zal na een jaar ervaring in de Hoofdklasse, hope lijk een plaats in de middenmoot in deze klasse, onder coach Vincent Klamer, haalbaar moeten zijn. Alle leden, sponsoren, supporters, vrien den en belangstellenden zijn van harte uitgenodigd voor deze Kick Off, om zich weer helemaal op een formele, maar vooral op informele manier op deze seizoensstart te kunnen voorbereiden. AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee heeft de donderdagavondrit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup in Akersloot in winst omgezet. Op Sportcomplex de Cloppenburgh was het tot in de laatste ronde spannend. In eer ste instantie was het Chris Kemp (Egmond aan den Hoef) die na de start direct aan de loop ging, maar al vrij snel weer in zijn kraag werd gegrepen. Later moest hij door lichamelijk ongemak eruit stap pen. Vooraan had Henk Verdonk junior inmiddels de leiding overge nomen, op korte afstand gevolgd door Wilfred Knegt (Uitgeest), Vincent Beentjes (Castricum) en Alkmaarder Henk Louwe. Traditiegetrouw kwam Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef) vanuit de achterhoede optrekken naar het front en nestel de zich tussen de achtervolgers op Henk Verdonk junior. Vervolgens bracht deze actie hem op de tweede plek achter zoon Henk en leek hem zelfs nog kunnen te gaan bedreigen. Maar zover kwam het gelukkig niet, zodat zoonlief de overwinningsbloe- men mee naar huis mocht nemen. Uitslag: 1. Henk Verdonk juni or, Egmond aan Zee 2. Henk Jan Verdonk senior, Egmond aan de Hoef 3. Wilfred Knegt, Uitgeest 4. Vincent Beentjes, Castricum 5. Henk Louwe, Alkmaar Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) De tennishal van Tenniscentrum Heiloo Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 12