Bromshop Heiloo De gezelligste huiskamer voor Wedstrijd Bridge BEDRIJF BELICHT Klaverjassen in het Trefpunt rpoMSHOP HEILOO Trek in een harinkie Opkikker van Keer op Keer Zonnepanelen informatieavond Mantra zingen met Simone Awhina Timmerdorp ook feest voor kinderen met een beperking lx. irt "Hp UITKIJKPOST 19 AUGUSTUS 2015 Op dinsdag is er nog plek voor nieuwe leden, Aangeleverde foto HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt met ingang van 2015 twee keer per maand een Opkikker van 300,- aan een vereniging of stichting. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen. Dit formulier is verkrijg baar bij de kassa of via www. stichtingxopx.wordpress.com. De tweede opkikker van de maand augustus gaat naar Stichting Hulp Roemenië Enkhuizen (www.hulproemenie-enkhuizen. nl). U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag en don derdag van 10.00 uur tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 uur tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - Op donderdagavond 27 augustus is er een informatie avond over zonnepanelen voor inwoners van Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden. Op deze avond wordt ondermeer gekeken naar geschiktheid van daken en verschillende monta gemogelijkheden. De informatie avond vindt plaats in Uitgeest. Naast uitleg over de technische werking en verschillen wordt er meer verteld over hoe opbrengs ten worden verrekend. Ook de mogelijkheid voor particulieren om de btw terug te vragen op de aanschaf komt aan bod. Aanmelden kan via www.greeny- bros.com/events. Met speciale SolarEdge optimizers achter de zonnepanelen kunnen ook daken die te maken hebben met scha duw uitstekend geschikt gemaakt worden voor zonnepanelen. Ook bij toepassing op 'gewone' daken haal je hiermee ook nét iets meer uit de zonnepanelen. Deze inno vatieve techniek komt deze avond ook aan bod. Stationsweg 79a, 1851 LJ Heiloo, telefoon 072 - 785 15 82 06 - 41 88 31 50 e-mail: info@bromshopheiloo.nl www.bromshopheiloo.nl Het stationsgebied van Heiloo is sinds kort een nieuw bedrijf rijker, te weten Bromshop Heiloo. Verkoop, reparatie, scha- deherstel, onderdelen en accessoires; scooterrijders kunnen er allemaal voor terecht. Tot voor kort bood Bromshop Heiloo zijn diensten aan op de Oude Werf. Al geruime tijd leefde daar de wens om wegens gestage groei de boel danig te gaan uitbrei den, al moet eigenaar Bob Erkamp bekennen dat aan die plannen nogal wat beperkingen kleefden. "Tot we de mogelijkheden kon den gaan onderzoeken, om het voormalige pand van fietsenwin kel Boersen te gaan betrekken. Dus maakten we de nodige plan nen voor een nieuwe vestiging aan de Stationsweg en die bleken daadwerkelijk haalbaar", blikt Bob Erkamp terug op de afgelo pen drukke maanden rond de verhuizing. Alle merken en modellen En daar staat hij dan met gepaste trots samen met zijn mede werkers in de prachtige nieuwe winkel, die begin augustus offi cieel openging. "In ongeveer zes weken tijd hebben we met ver eende krachten deze mooie ruimte weten op te knappen en in te richten", vervolgt hij. "Wat de aanschaf van scooters betreft, kun je bij ons voor zo'n beetje alle denkbare merken en model len terecht. Alleen voor de écht oude brommers van 30 jaar of ouder kunnen we vaak niet heel makkelijk aan onderdelen komen. We voeren nog geen dealerschap van een bepaald speci fiek merk, maar wellicht dat daar in de toekomst verandering in gaat komen." Open en overzichtelijk Wie Bromshop Heiloo binnenwandelt, betreedt een ruime en overzichtelijke bromfietszaak vol glimmende scooters van diver se aansprekende merken. Geheel achterin bevindt zich de werk plaats, netjes en duidelijk afgescheiden van de winkelvloer met een winkelbrede balie. De vakkundige monteurs kunnen zodoen de vrijwel ongestoord en daarmee geconcentreerd hun werk ver richten, terwijl alles evengoed een uiterst open karakter heeft. "We zijn hier zeer content mee, want het is op deze plek fijn wer ken. Ook is al duidelijk merkbaar dat op deze locatie veel meer aanloop is. Dit is echt een heel goede stap voor ons geweest." Voor iedereen Bromshop Heiloo richt zich met het brede scala aan scooters op alle leeftijdsgroepen. Niet alleen tieners die eindelijk mogen brommen, maar ook alle hogere leeftijdsgroepen. Voor iedereen is wel een scooter leverbaar. Neem de gemotoriseerde twee- wielers uit China (o.a. BTC), die volgens Bob Erkamp steeds betrouwbaarder worden. Verder zijn er tevens helmen, uitlaten, banden, sloten en overige accessoires. Aan de wand de oor konde 'Publieksprijs Ondernemend Heiloo 2014' en een toptien vermelding in de ondernemingsverkiezing MKB Klein. Tot slot de vermelding van de haal- en brengservice, die dagelijks rijdt. Openingstijden: di. t/m vr. 09.00-17.30 uur; za. 10.00-17.00 uur. HEILOO - Het zingen van man tra's brengt je in een staat van meditatie en innerlijke rust. Het opent je hart en verhoogt je bewustzijn. Ervaring met de stem of zingen is niet nodig. Ook luisteraars zijn welkom. Jezelf omringen met prachtige klanken en mantra's werkt ook verstil lend en helend. Data: 10 sept, 8 okt, 10 november 15 december. Tijd: 20.00 tot 22.00 uur. Locatie: Kleine Kapel GGZ terrein, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. Investering: 10,- per keer incl. kopje thee. Reserveren: info@ simoneawhina.com of 06 27145269 Meer info: www.simoneawhina.com HEILOO - Donderdag 3 sep tember begint de nieuwe start Klaverjassen voor leden van de SOB. We spelen iedere donderdag van 13.30 uur tot 16.30 uur. Deelname 3.- p.p. incl. koffie/ thee. We spelen om mooie prijzen en maken er een gezellige middag van. Voor info: 072-5334419. HEILOO - Op 3 september start de Heilooër Bridgeclub het nieu we seizoen met een ledenverga dering. Dinsdag 8 en donderdag 10 zijn dan de eerste speelavon den. Op donderdag zitten de drie lijnen helemaal vol. Op dinsdag hebben we nog ruimte voor nieuwe leden. Wij gebruiken een zaal aan De Strandwal. We zitten er ruim en voor een drankje kunnen we terecht aan de bar. Er is veel parkeer ruimte op een bewaakt terrein. De eerste maanden sluiten we af met een Kerstdrive en de laatste maan den met een gezellige einddrive. Mensen die gewend zijn alleen "thuisbridge" te spelen, zullen met hetzelfde plezier in deze omgeving bridgen in competitieverband. Als u het op prijs stelt, helpt een van onze leden u de eerste avonden op weg met tips en biedadvies. Kunt u zich moeilijk verplaatsen, dan zoe ken en vinden we met elkaar een oplossing. Voor meer informatie zie: www.heilooërbridgeclub.nl of bel het secretariaat 072 5334779 "Je bent al wat ouder en ruim de 80 gepasseerd, het is snik heet in bejaardentehuis de Loet en je hebt trek in een harin kie. Gelukkig zijn er dan altijd nog vrijwilligers, die niet naar de sportschool gaan, maar in plaats daarvan op de in de Loet beschikbaar gestelde elektrisch ondersteunde duo fiets, een paar uurtjes met je willen fietsen door het mooie Heiloo. Wat een ervaring!" (Gerard Disseldorp). Aangeleverde foto HEILOO - Sinds vijf jaar is het Timmerdorp voor een kleine groep kinderen met een beperking een prachtige activiteit. Samen met honderden andere kinderen zijn ze vier dagen bezig met timmeren, zagen en schilderen. Daarnaast doen ze spelletjes en kijken ze naar theatervoorstellingen. Ook buurmeisjes, zusjes en broertjes die hun eigen hut bouwden werden opgezocht. Aangeleverde foto Bob Erkamp (links), geflankeerd door Rick Scholte en Shane Admiraal. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 4