Voedseltransporten naar Roemenië gaan na 26 jaar stoppen Outletmarkt van Ik winkel in Heiloo MEDIA Dé partner voor communicatie Weekbladen Uitkijkpost en Uitgeester Online Special products Media advies Drukwerk 11 alles verdeeld door onze vriendin Corina Szenes. Ook is in november 2014 mijn man Anton overleden en dit alleen doen valt me, na al die jaren er samen bijna dagelijks mee bezig te zijn geweest, zwaar. Ondanks geweldige hulp van velen! Verder laat mijn gezondheid me ook wat in de steek, dus we hebben een mooie tijd gehad en nu is het de tijd om te stoppen", vertelt Siep Schouten-Schelvis. Voor meer informatie belt u ons of stuur een mail naar verkoop@uitkijkpost.nl Uitkijkpost Q Willibrordus Business Centrum Q Kennemerstraatweg 464 Q Heiloo T: 072-5330175 Q www.uitkijkpost.nl UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Na 26 jaar stoppen de halfjaarlijkse transporten van voedsel, speelgoed, schoenen, kleding en vele andere dingen vanaf Het Zevenhuizen 38 te Heiloo naar Roemenië. Belangrijkste reden: de stichting 'Goirle Helpt Roemenië' gaat na 25 jaar stoppen. „Deze stichting nam de laatste jaren onze goederen, tegen betaling mee naar Roemenië. Ze brachten het op twee adressen. In Sibiu losten ze pakketten voor ongeveer 25 gezinnen en in Targu- Mures veel goederen voor een tie nermoederhuis, een kindersanato rium en vele gezinnen. Hier werd „Maar niet zonder een 'Va mul- timim foarte mult pentru tot voi facut pentru noi in Romania!' (Wij bedanken jullie allemaal heel harte lijk voor alles wat jullie voor ons in Roemenië gedaan hebben). Nu mai bine, het allerbeste! Hartelijk dank, alle goede gevers van geld, goede ren, hulp, belangstelling en zeker niet onbelangrijk: alle gezelligheid bij een kop koffie. Ik hoop ieder af en toe nog te zien". Inleveren van goederen kan nog tot 12 september. Daarna gaat Siep op rommelmarkten verkopen en dit geld gaat naar vriending Corina, zodat zij in Targu-Mures af en toe voor de kinderen en tienermoeders fruit en wat snoep kan kopen. Een speciaal dank je wel voor Keer op Keer, die twee maal een sponsoring gaf, speciaal voor dit laatste trans port om zo iets extra's te kunnen doen voor de kinderen. Het mooie nieuwe terras van Melange7. Aangeleverde foto Ieder half jaar een sinaasappel van de sinaasappelman. Bedankt! Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 30 augus tus is de eerste outletmarkt van Ik winkel in Heiloo. Rondom de Witte Kerk staan tussen 11.00 en 17.00 uur meer dan 40 kra men vol met mode, woningin richting, boeken, sport, potte- rie, voeding, lingerie, schoenen, auto's en nog veel meer aantrek kelijke koopjes uit de winkels in Heiloo. De terrassen van Brasserie Veldt, Herberg Jan, De Loocatie, Melange 7 en ijssalon Di Fiorentina zijn open. Deelnemers aan de 1ste out- letmarkt van Ik winkel in Heiloo zijn: De Schrijverij, De Ontdekking, Rozing wonen en dromen, Lars Brillen, House of Yarn, Any Animal, Jottum kinderschoenen, Christine van Wijaarda, De Binnentuin, Johan Jansen, Livera, Coen Doen, Aalsmeerse Plantenhal, Sunny Dreams, Ekoplaza, Trendleder, Meerfleur, Karwei, Van der Steen autobedrijf, Schipper style fashion, Mooi parfumerie, Tally Ho, sporthuis Helling, De Loocatie, Kado en Zo, Blue World, Hema, B.I. Bodywear, Ellen Brantjes fashion, Alleman mode, Bramisha/Patricia Hoorn, kapsalon Bijwaard, Albert Heijn het Hoekstuk, kwekerij De Buitenkans, Impogram, Brasserie Veldt Herberg Jan, Melange 7 en ijssalon Di Fiorentina.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11