Sport De Foresters allereerste meiden F-team debuteert glansrijk! GEWOON GEWOO IJsclub organiseert weer jaarlijkse racefiets-toertocht Trias atlete Nienke Madderom Nederlands Kampioen Uitblinker Perry Bosboom van De Terriërs op Oranje-shirt tijdens EK Hockey toch MINDER 19 WE ZIJN DAN Ant. Duijn keukens UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2015 HEILOO - Afgelopen week end heeft Trias junior Nienke Madderom een prestatie van formaat geleverd. In de atletiektempel van Nederland het Olympisch stadion won de D-juniore t/m 13 jaar) de D-spelen het officieuze Nationaal kampioenschap op de 60 meter horden. Na ruime overwinningen in de serie en de halve finale was het in de finale niet anders. Met een flinke tegenwind verbeterde Nienke haar clubrecord naar 9.71 seconden. Bij de jongens was het Timme Koster die bij de D- junio ren 4e werd op de 80 meter hor den. Hoewel de teleurstelling groot was moet Timme toch terugkij ken op een geslaagd kampioen schap. Andere deelnemers Casper Peterse Sijvert Commandeur en Mike Wortel kunnen eveneens terugkijken op een geslaagd kam pioenschap. In Antwerpen liepen de Trias zusjes De Witte tijdens de internationale Flanders cup naar overwinningen. Lisanne De Witte won de 400 meter in een persoon lijk record 52.73 seconden. Laura De Witte won de 200 meter in 24.19 seconden. Op de 100 meter verbe terde Laura haar persoonlijk record naar 12.19 seconden. Gezien de harde tegenwind prima prestaties. In Lisse waren het Dave Wesselink en Job Beintema die in actie kwa men. Voor Job Beintema betekende het een rentree na zijn hamstring blessure. Hij won en kan nu zeggen dat ie volledig hersteld is. De sport man van Heiloo zal nog aan enkele wedstrijden deelnemen dit sei zoen. Ook werden er op het eigen Triascomplex de clubkampioen schappen georganiseerd. Kijk voor de uitslagen op www.avtrias.nl in en werd er limonade gedronken en gingen ze er in de tweede helft weer flink tegenaan, waardoor er uiteindelijk met 8-5 werd gewon nen. Het penaltyschieten was het sluitstuk van deze leuke wedstrijd, die overigens goed geleid werd door de eveneens debuterende scheidsrechter Dylan. Het team met de officiële naam F6M wordt in hun ontwikkeling begeleid door drie enthousiaste ouders en de meiden hebben laten zien dat plezier en stevig aanpakken heel goed samengaat. We zoeken nog wel een paar leuke meiden die met ons het veld op- en afgaan met een glimlach. Ben je (bijna) 7 of 8 en zie je het zitten om proef te draai en? Als je lid wordt krijg je gratis een volledig tenue en een eigen drinkbeker. Voor meer informatie stuurt u een mail naar: meiden- coordinator@deforesters.nl of belt u met Peter Klaase 06-21281354. De IJsclub in Limmen organiseert wederom een racefiets toertocht. Aangeleverde foto LIMMEN - Zondag 30 augustus, wordt de GP classic weer gere den. Het concept blijft hetzelf de als vorig jaren. Dat betekent vertrekken om 8.00 uur vanaf GP Groot aan de Hoogeweg grens Limmen-Heiloo. De totale afstand is ca 100 km. Er wordt gereden met voorrijders die zorgen voor een gemiddelde snelheid van ca 25 km-uur. Op deze manier kunnen ook minder getrainden meerijden en uiteraard ook met helm. Het is een toertocht waar tijd en gelegenheid is voor een praatje tijdens het fietsen en dus geen wedstrijd. De tocht is voor het personeel van GP en de leden en donateurs van Limmer IJsclub. De koffie en gebak tij dens de tussentijdse stop wordt aangeboden door GP. Uiteraard verwachten we dat de GP-rijders in het GP-tenue rijden en de ijs clubleden in hun geel-blauwe out fit. We gaan uit van mooi weer, maar bij heel slecht weer kunnen we besluiten om de tocht af te bla zen. Hiervoor kan de website van Limmer IJsclub worden geraad pleegd. Nederlands Kampioen Nienke Madderom op de 60 meter horden t/m 13 jaar. Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens het EK hoc key spelen het Nederlandse heren- en dameselftal in een heel speciaal wedstrijdshirt. Hierop staat namelijk de naam van uitblinker Perry Bosboom van De Terriërs uit Heiloo! Hij is een van de 129 vrijwilligers die door zijn clubleden werd beti teld als onmisbare 'uitblinker'. Het uitblinker-shirt is een initiatief van de Rabobank om clubvrijwilligers en hun onmisbare diensten in het zonnetje te zetten. Het EK wordt van 21 t/m 30 augustus in Londen gespeeld. De Rabobank riep hockeyend Nederland in het afgelopen sei zoen op om de uitblinkers van hun eigen vereniging te nomineren. Dat gebeurde massaal en bij De Terriërs werd Perry Bosboom uit geroepen tot uitblinker. Zijn naam prijkt nu als eerbetoon op het EK shirt van Oranje. Perry is een club man in hart en nieren. Als speler, als scheidsrechter en op nog veel meer manieren. Het was bij De Terriërs dat Perry jaren geleden zijn vrouw Ingrid, ook heel actief binnen de club, ontmoet heeft. Van het bijzon dere shirt is een reuzenexemplaar gemaakt dat tijdens de wedstrijden van Oranje uitgerold wordt op de tribune om de teams aan te moe digen op weg naar - hopelijk - de Europese titels. Een mooie manier om te laten zien dat alle hockey- HEILOO - In de vroege ochtend van zaterdag 22 augustus 2015 werd er door de F-meiden van De Foresters uit Heiloo histo rie geschreven door te debute ren in de officiële bekercompe titie van de KNVB. Nog nooit was een F-meidenteam binnen de club geformeerd en in het seizoen 2015/2016 hebben deze enthou siaste meiden de primeur. Het 'girlpower-gevoel' binnen de club groeit gestaag en de aanwezigheid van onze Oranjeleeuwinnen op het WK in Canada heeft daar zeker aan bijgedragen, maar vanaf nu dus ook in Heiloo door deze gretige en enthousiaste voetballende 7- en 8 jarigen. Met een lach kwamen de meiden het veld op. Er werd door de meiden volop gerend en samen gespeeld en ze werden aangemoe digd door een grote groep ouders. Zo won dit 7-tal (geen wissels!) van Zeevogels F4M op karakter en plezier. Na de eerste helft ging het team met 4-3 de kleedkamer V.l.n.r. staand: Maud Ooms, Lily Klaase, Iris Kaandorp, Jip Oostindie. V.l.n.r. zittend: Fenna Gouverneur, Ivana Kragtwijk, Daphne Schuurman. Aangeleverde foto International Robbert Kemperman is trots op het Oranje-shirt met daarop Perry Bosboom. Aangeleverde foto clubs samen een aandeel hebben in de successen van Oranje, ook De Terriërs. De Rabobank inves teert structureel in de top en in de breedte van het hockey. Landelijk door partnerschap met de KNHB, lokaal door clubs zoals De Terriërs in Heiloo te steunen. Bij Ant. Duijn keukens kunnen we zorgen voor aanpassen van leidingwerk, electra etc. wanden glad stucen wand- en vloertegels aanbrengen wanden en kozijnen afwerken... bij de meeste andere keukenzaken krijg je allemaal verschillende bedrijven over de vloer! GOEDE KEUKENS. GOEDE PRIJS! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19