wy*: A P E L L LA MoFysio Uitvaartverzorging Duin Heiloo Tel. 072-5115238 22 BeaBoon Gré Boon-Tromp dag en nacht bereikbaar Peter de Wildt Petra Hoebe-Borst D. Breen-Brink Petra Hoebe Hooggevoelig? Fysio aan huis? Joop Klaver Sil Petra Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en mijn zus en 5 weken later bij het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder wil ik u, mede namens Gerda, bedanken voor de kaarten, lieve brieven, de bloemen en uw aanwezigheid. Uw hartelijke blijken van medeleven na hun overlijden en bij de uitvaarten hebben ons goed gedaan. Jack Broersen Limmen, augustus 2015. Uitvaartverzorging Groot Peter Petrus Cornelis Maria de Wildt Heiloo, 8 augustus 1946 Alkmaar, 20 augustus 2015 1 Een vader is zo belangrijk en deze helemaal. de vader van onze vriend Dave is overleden. Wij wensen Joke, kinderen, kleinkinderen, verdere familie en vrienden alle kracht toe in deze onwerkelijke tijd. Ivo Saskia Rick Natalie Thijs Jan Thijs Wendy Jasper Madalena Jesse Maaike Simon Kathrin Niels Cindy V uitvaartverzorging ng Heiloo e.o. Omdat ieder vaarwel bijzonder Henny Stoop Catharina Margaretha Meijer-Gaal Tiny t -< Vorige week bereikte ons het verdrietige bericht, dat moeder van onze oud-leerling Anne, is overleden. We wensen Anne, Danny en de familie veel sterkte toe om dit grote gemis samen te dragen Het team van de Paulusschool Heiloo Het is nog niet voorbij Na het afscheid van mijn vrouw Wij dragen haar mee in het hart Heiloo, augustus 2015 Op 19 augustus bereikte ons het droevige nieuws van het overlijden van moeder van MC1 speelster Anne Kom naar de leukste kringloop KRINGLOOP HEILOO, nabij Karwei, De Oude Werf 7. Open di t/m za 10-17 uur Inbreng en gratis ophalen 072-5334000 of info@kringloopheiloo.nl Nu ook pin. Te Huur: GARAGEBOX aan de DROONECAMP- STRAAT te Heiloo. Voor informatie kunt u contact opnemen met: De Makelares, Robijnstraat 32, 1812 RB te Alkmaar T: 072-5408566 e-mail: info@demakelares.nl Wilt u MOOIE VOETEN van de ZOMER? Maak een afspraak met Voetje voor Voetje, Kennemerstraatweg 452, Heiloo. Behandeling 27,-. Tel 06 4175 5666, Ineke Zuiderwijk. Geef je op voor de training 'Omgaan met hooggevoeligheid' Meer info: www.depapaver.eu C 06 53 92 76 36 UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2015 ALGEMENE KENNISGEVING Beetje bij beetje heb je ons verlaten. We konden al langer niet goed meer met je praten. Die blik, die stilte in je ogen deed vaak zo zeer; de man, vader en opa van vroeger was er al niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zijn we ons zo bewust en dankbaar wat je voor ons hebt gedaan. We nemen afscheid van onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Echtgenoot van Guus Klaver-Strooker in herinnering Heiloo 10 april 1927 Egmond aan Zee 19 augustus 2015 Thea en Peter Manon en Paul Jurre, Matz, Dex Linda en Owen Kian John Monique Dennis en Sanny Mark en Joyce Correspondentie: Kennemerstraatweg 640 1851 NL Heiloo Wij danken het team van Het Karveel voor hun liefdevolle verzorging. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen info@.uitvaartverzoraina-arootnl www.uitvaartverzoraina-aroot.nl - U kunt ons dag en nacht bereiken. - Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden. Telefoon: 072 505 30 09 Nog zoveel plannen Een schreeuwende stilte Onuitwisbare mooie herinneringen Voor altijd in ons hart Rust zacht en blijf een beetje in de buurt. "Ik vecht in mijn eentje tegen een heel leger, dat kun je niet winnen." Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schat, papa, opa en zoon Heiloo: Joke Zeist: Barbara en Mark Tijn, Olivier, Noor Toamasina, Madagaskar: Pascalle en Riemert Samuel, Briseïs Heiloo: Dave Haarlem: Mike en Lindsay Heiloo: Moeder en Vader t Kerkakkers 4, 1852 GD Heiloo De uitvaart vindt plaats in besloten kring. E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Telefoon: 072 532 03 45 www.capella-uitvaartverzorging.nl Het is goed zo. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Assendelft Heiloo 3 april 1940 23 augustus 2015 je liefde, je kracht, je warmte en je lach... We zullen je missen iedere dag. Heiloo: Ton Meijer sr. Alkmaar: Ton Meijer jr. Heiloo: Frank en Margreth Meijer-Koopman David, Debora, Naomi, joshua Heiloo: Dennis Meijer Een speciaal woord van dank gaat uit naar huisarts de Haan, het team van Evean Thuiszorg en Hospice Alkmaar voor de liefdevolle verzorging. Kuilenaar 52 1851 RZ Heiloo De avondwake zal plaatsvinden op vrijdag 28 augustus om 19.00 uur in de Sint Willibrorduskerk, Westerweg 265 te Heiloo, waarna gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 augustus om 14.00 uur in Crematorium Zaanstad, Wibautstraat 282 te Zaandam. Na afloop komen we samen in de koffiekamer. Degene die geen rouwkaart heeft ontvangen, kan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zo velen, die bij het afscheid aanwezig waren! De kaarten, de goede lieve woorden en wensen Iedereen bedankt, We wensen Danny en Anne veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden van De Foresters

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 22