Harsveld Verzekeringen 5-jarig jubileum met Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo Enthousiaste amateur theatermakers gezocht Echtpaar Oudhoff 60 jaar getrouwd BEDRIJF BELICHT Voor veel mensen is het goed regelen van de nodige verzekerin gen vaak nogal een ondergeschoven kindje. Iets wat 'ook nog even moet gebeuren', maar jammerlijk genoeg nog weleens op de lange baan wordt geschoven. Harsveld Verzekeringen staat er voor om dat allemaal uit handen te nemen, middels gedegen ken nis, een fijne persoonlijke benadering en de juiste verzekerin gen geheel op maat. Rommelmarkt op Groot Barlaken Boekenmarkt Trefpunt Wekelijkse klaverjasavonden Baby-uurtje in Bibliotheek Heiloo U ITKIJ KPOST 26 AUGUSTUS 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo, Tel. 072-5825660 06-11703781 E-mail: aron@harsveldverzekeringen.nl www.harsveldverzekeringen.nl Bij het bedrijfslogo springt direct de slogan 'Eyeopener in verzekerin gen' in het oog. Dat vraagt kort na binnenkomst en de onmisbare verse koffie uiteraard om tekst en uitleg. "Haha... ja, dat is inmiddels al een tijdje mijn credo. De gedachte erachter is, om samen met iemand eens met andere ogen naar de lopende en eventueel nog ontbrekende ver zekeringen te kijken", legt Aron Harsveld uit. "Daarbij streef ik ernaar altijd minimaal hetzelfde te kunnen bieden, maar vanzelfsprekend het liefst net iets beter." Zo'n adviserend en vrijblijvend gesprek vindt plaats in een persoonlijke en ongedwongen sfeer, met de nodige laagdrempe ligheid die menig klant uit Heiloo en omgeving merkbaar waardeert. Andere richting Aron Harsveld heeft ruim 25 jaar ervaring in de verzekeringswe reld en daarmee een zeer grondige kennis in huis. Hij heeft de hoog ste bekwaamheid op zijn geliefde vakgebied behaald, en is reeds vijf jaar actief als zelfstandige. Begin dit jaar betrok hij met zijn bedrijf een prachtig moderne bedrijfsruimte aan de Kennemerstraatweg, waar hij mensen in alle rust kan ontvangen voor een adviesgesprek. "Zoals gezegd gaan we dan samen om de tafel en laat ik iemand wat verzeke ringen betreft eens een andere richting opkijken. Niet met de bekende lange, vaak amper begrijpelijke verhalen, maar juist op een vlotte en leuke manier zodat het een helder en volgbaar verhaal wordt." Privé en zakelijk Wat voor advies er ook uitrolt, Harsveld Verzekeringen kan afhanke lijk van de pakketgrootte een bepaalde korting hanteren die op jaarba sis aardig kan oplopen. Zo'n vrijblijvend adviesgesprek kan derhalve nooit kwaad en loont zelfs in veel gevallen de moeite. Privé gezien loopt het uiteen van verzekeringen voor woonhuis, auto, rechtsbijstand tot aansprakelijkheid en zorg. Op zakelijk gebied valt te denken aan de bedrijfsauto en -schade, rechtsbijstand, ziekteverzuim en aansprakelijk heid. Daarbij werkt Harsveld Verzekeringen volledig onafhankelijk en heeft hij goede contacten met diverse aansprekende verzekeringsmaat schappijen, waaronder NH1816 Verzekeringen. Dolfinn Rocks Als geboren en getogen Heilooënaar draagt Aron Harsveld altijd zorg voor persoonlijke betrokkenheid bij verschillende plaatselijke vereni gingen en evenementen. Zo overhandigde hij afgelopen zaterdag nog een welkome cheque aan de organisatie van Dolfinn Rocks, dat die dag de tiende editie vierde. Aanwezigen konden een gratis verzekeringsscan laten maken. Bij Harsveld Verzekeringen valt deze belangrijke materie immers met andere ogen te zien. Aron Harsveld kijkt met andere ogen naar verzekeringen. Aangeleverde foto HEILOO - Dit jaar is het vijf jaar geleden dat Fletcher Hotels het Golden Tullip hotel aan de Kennemerstraatweg over heeft genomen en dat laten ze niet ongemerkt voorbij gaan. Fletcher Hotels opende vorige maand het 68e Fletcher hotel in Doorwerth en is daarmee ook uitgeroepen tot grootste hotel keten van Nederland. In Hotel-Restaurant Heiloo komen ook veel gevarieerde eve nementen voorbij, zoals Nostalgie, Gletsjer en Walkman vs Discman. Jaarlijks zorgen deze evenementen voor volle zalen. Op 19 september geven de 3JS een exclusief con cert in het hotel. Evenemententak Fletcher Events, waar Heilooër Hugo Kraakman werkt, heeft samen met hotelmanager Martin Oudshoorn een speciale agenda voor de komende periode samenge steld waarbij er nu wegens het jubi leum flink geprofiteerd kan worden. Tot en met 12 september kan voor 3 evenementen met een flinke korting tickets gereserveerd worden. Op donderdag 24 september staat de HEILOO - Bewoners van Plan Oost houden op zondag 30 augus tus een buurtrommelmarkt op het Groot Barlaken in Heiloo. Tussen 10 en 15 uur mag iedereen rondneuzen tussen het aanbod van kleding,huisraad,boeken, speelgoed, meubels en andere snuisterijen. HEILOO - Op zaterdag 29 augus tus van 10.00 tot 13.00 uur is er de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst van deze boekenmarkt is bestemd voor sociaal-culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen. Het Trefpunt is op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open. U kunt ook bel len, tel. 072-5331297, dan wordt een afspraak gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Maandag 31 Augustus a.s. starten we weer met onze wekelijkse klaverjasavonden in het cultureel centrum De Strandwal. Wilt u eens een avondje meemaken, dan bent U van harte welkom. We spelen in competitieverband. De zaal is om 7 uur open en we beginnen om half acht. Graag tot ziens. HEILOO - Voorlezen aan je baby? Boekjes uitzoeken en tips uitwis selen? Andere (groot-)ouders ontmoeten met een kopje koffie of thee erbij? Dat kan in de bibli otheek. Elke eerste donderdag van de maand om 10.30 uur is er een speciaal baby-uurtje in de BoekStarthoek van de biblio theek. Je bent van harte welkom met je baby (0-1 jaar). De toegang is vrij, graag even aanmelden vooraf op info@bibliotheekheiloo. nl of telefonisch via 072-5330670. vijfde editie van het Magic Cabaret Theater Diner met Rob Emiel op het programma. Tijdens deze avond wordt er een culinair 5-gangen diner geserveerd. Normaal 49,50, nu 44,50 p.p. Ook geeft Wibi Soerjadi een tweede concert op zondag 18 oktober. Op dit moment geldt een korting van 10,- korting op een ticket. Deze korting is te gebruiken op het concertticket van 45,- p.p. of ticket met 5-gangen diner van 75,- p.p. Onder het genot van een 3-gangen diner wordt er op zater dag 31 oktober een concert gegeven door niemand minder dan Jennifer Ewbank. In deze periode betaalt u geen 37,50 p.p. maar slechts 32,50 p.p. Meer informatie of reser veren? Bel 072 - 505 22 44 of mail info@fletcherhotelheiloo.nl Kaarten met korting zijn ook te bestellen op www.FletcherEvents.nl/jubi- leum. Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo, Kennemerstraatweg 425, info@fletcherhotelheiloo.nl Het jubilerende echtpaar Oudhoff vierde hun feest met burge meester Romeyn. Foto en tekst: Stip Fotografie HEILOO - Groot feest vorige week dinsdag bij de familie Oudhoff, mevrouw (85) en meneer (84) zijn vandaag 60 jaar getrouwd. Het echtpaar heeft elkaar 70 jaar geleden leren kennen in het ouderlijk huis van mevrouw aan de Achterweg in Limmen. Meneer, geboren en getogen in Heiloo kwam daar en is nooit meer weggegaan. Het echtpaar, dat nog steeds zelfstandig woont, heeft op drie plaatsen in Heiloo gewoond. Meneer Oudhoff is werkzaam geweest als bomen- rooier en daarna heeft hij 35 jaar als kraanmachinist bij GP Groot gewerkt. Mevrouw Oudhoff heeft de zorg gehad voor de drie doch ters van het echtpaar. Inmiddels zijn ze ook de gelukkige grootou ders van één kleindochter en twee kleinzoons. Meneer heeft twee grote hobby's; houtbewerken en tuinieren. Het echtpaar heeft het 60-jarig huwelijk afgelopen zondag met een gebedsdienst in Limmen en een feest in Klein Varnebroek gevierd. Vorige week kwam bur gemeester Romeyn met een mooie bos bloemen en een cadeau het echtpaar feliciteren. Onder andere Jennifer Ewbank zal optreden om het jubileum te vieren. Aangeleverde foto HEILOO - Voor het project Theaterbende Heiloo 18+ zijn nog enthousiaste theaterma kers nodig. Het theater van de dag vindt als volgt plaats: De spelers krij gen hun script en de voorstelling is inclusief kostuum en decor. Na 12 uur ploeteren, instuderen en regisseren staat er een voor- stelling voor publiek klaar. Dit nieuwe concept is voor spelers een uitdaging. Voor het publiek is het leuk om te zien wat spelers kunnen bewerkstelligen in 12 uur tijd. Cursusduur: 2 dagen (ont moetingsdag en speldag.) Tarief: voor 2 dagen plezier 35,-p.p. (incl. lunch en diner) Wie gaat die uitdaging aan? Meld je nu aan: info@theaterbende-heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5