Fit het najaar weer in met Do-In Nieuwe buurtbus gaat vanaf 7 september rijden Canto Ostinato in orgel- en pianoversie Blue World Heiloo kleurt blauw 9 INGEZONDEN MEDEDELING Zomerfeest St Radboudschool De Zonnebloem Heiloo ook bij Sail UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 2015 Er is grote belangstelling voor de nieuwe buurtbus. Aangeleverde foto HEILOO - Al veel seizoenen geef ik Do-In lessen in Heiloo. Om fit het najaar in te gaan kunt u vanaf 14 september 2015 kennismaken met Do-In. Do-In is een Japanse bewegingsvorm met nadruk op oefeningen voor de meridianen, waardoor de energiecirculatie vergroot wordt. Voor uw gezond heid is het belangrijk dat de energie vrij door het hele lichaam kan stromen. Om deze energie te bevorderen worden tijdens de Do-In lessen rustige strekkingen, drukpuntmassage en ritmisch kloppen gedaan. De Do-In lessen starten op maandag, 14 september 2015 van 19.30 - 20.30 uur in de Ypsalon te Heiloo; en vrijdag, 18 september 2015 van 08.45 - 09.45 uur in de voor malige Hofdijkschool in Heiloo. Bel voor meer informatie: John Compas tel. 06-46318915 HEILOO - Donderdagochtend 20 augustus, in alle vroegte ston den de deelnemers en vrijwilligers van de Zonnebloem Heiloo al klaar. Samen met de groep uit Bergen werden zij met de bus naar Amsterdam gebracht. Op uitnodiging van het Rode Kruis kon den zij meevaren gedurende een 2 uur durende boottocht langs alle Tallships en vele andere bootjes die in het IJ aangemeerd lagen. Een hele happening en iedereen genoot met volle teu gen, mede door het zonnige weer. Tijdens de Sail dagen gingen in totaal 6000 mensen mee met deze twee rondvaartboten, die hiervoor ingezet waren en hiervan waren 1500 deelnemers van de Zonnebloem uit heel Nederland. "Er kan meer dan je denkt" is het motto en dankzij de tomeloze inzet van de vrijwilligers is dat ook nu weer gelukt. Aangeleverde foto Echtpaar Jeroen en Sandra van Veen. Aangeleverde foto HEILOO - Het nieuwe schooljaar op de Radboudschool is vrijdag 21 augustus met het zomer feest ingeluid. Traditiegetrouw organiseerde de ouderraad dit feest. Dit jaar was het thema "Disney en anderen." De kinderen konden allerlei spelletjes doen, zoals touwtje trekken, vlecht- hangen, blikken gooien en zoenen sjoelen. Ze konden zich laten schminken en hun nagels laten lakken. Er waren suikerspinnen te koop en ijs van Il Fiorentina. De volwassenen (en kinde ren) konden genieten van allerlei optredens van kinderen en van Jordy en Sabeau. Er was een cupcakewedstrijd en er was een barbecue met saté, hamburgers en broodjes worst. Het feest werd compleet door het prachtige weer. Tot na achten werd er door groot en klein genoten op het plein. Aangeleverde foto HEILOO - Maandag 14 augustus was het na lang wachten einde- l(jk zover: de nieuwe bus voor Vereniging Buurtbus Heiloo werd afgeleverd. Hij werd op een oplegger tot op het GGZ- terrein gebracht. Voordat deze nieuwe bus zijn rondjes in Heiloo kan gaan rij den, moeten eerst alle chauffeurs instructie krijgen in het rijden met deze bus en moeten de recla mestickers van de sponsoren erop geplakt worden. Vrijdag 4 septem ber om 11:30 uur zal Burgemeester Hans Romeyn de bus officieel in gebruik nemen. Vanaf het Stadhuis zal hij een deel van de Buurtbus route rijden. Maandag 7 septem ber gaat deze bus dan volgens de dienstregeling rijden en verdwijnt de oude bus uit het straatbeeld. HEILOO - Een uniek zomer avondconcert gaat het worden, woensdag 9 september 2015 in de Ter Coulsterkerk in Heiloo. Canto Ostinato, de beroemde compositie van de in 2012 overle den Bergense componist Simeon ten Holt (1923-2012), komt voor het eerst in de regio tot klinken in een versie voor orgel en twee piano's. Dit unieke concert wordt georganiseerd door Stichting Vrienden van het Orgel in Alkmaar. Voor de uitvoering tekenen nie mand minder dan de internationale concertorganist Aart Bergwerff en het pianistenechtpaar Jeroen en Sandra van Veen. De tijdsduur van het concert is ca. 5 kwartier zonder pauze. Na het concert wordt u uitgenodigd om iets te drinken. Het zomeravondconcert vindt om 20:15 uur plaats in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo. Toegangskaarten kosten 20,-. Geeft u zich op als dona teur van de Vrienden van het orgel (minimaal 15 per jaar), dan krijgt u 2,50 korting. Kaarten zijn te bestellen via info@vriendenvan- hetorgel.nl, of telefonisch bij de secretaris, dhr. Pieter Buren, 072 5153978. Kijk voor meer informatie op www.vriendenvanhetorgel.nl en www.alkmaarorgelstad.nl. HEILOO - Op vrijdag 28 en zaterdag 29 Augustus houdt Blue World Heiloo zijn bekende Jeansmarkt. De kramen aan de Heerenweg 144 liggen vol met jeans van beken de merken zoals G Star, Scotch Soda, Replay, Maison Scotch, Jack and Jones Premium en nog veel meer. Zowel de dames als de heren kun nen tijdens deze twee dagen hun slag slaan. Bij aankoop van één broek betaald u dan slechts €69,- en bij aankoop van twee broeken krijgt u nog een keer €9,- extra korting op uw tweede broek. Dus zet alvast in de agenda, vrijdag 28 en zaterdag 29 Augustus Jeansmarkt bij Blue World Heiloo en sla uw slag. Komend weekend liggen de kramen aan de Heerenweg weer vol met jeans. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9