Vind Jouw Balans Natuurgeneeskundig Praktijk Buurtsportcoach Pascale Mindfulness training Gym- en Turnvereniging Heiloo XCO outdoor met Buitenfit OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO UHU^ni oooooooooooooooooooooooooooooo Schong Nivon Heiloo Deining Muziek- en Dansschool Heiloo Heiloo Bij Vind Jouw Balans alle aandacht voor jezelf. Tijdens de yogalessen wordt je teruggebracht in je lichaam, met aandacht voor kracht vanuit je voeten om stevig te staan en het voelen van verruiming in je adem. Is er iets wat steeds je aandacht vraagt op emotioneel gebied; dan bied Natuurlijke Coaching de mogelijkheid te leren begrijpen wat de onderliggende reden daarvan is en vorm daarmee een vernieuwde kijk op je leven! Bel Marieke Zijlema: 06-24841416 en zie www.vindjouwbalans.nl In de praktijk kunt u terecht voor Fysioreflextherapie. Dit is voetreflexolgie gecombineerd met elementen van de fysiotherapie en acupunctuur. Een mooie balans tussen Oosterse en Westerse geneeswijzen. Dorntherapie is een zachte corrigerende wervel correctie en Quantum Touch-Allergy voor balans en allergieën. De passie van Nancy is het verbeteren van uw leven. Lid van de VNT, vergoeding via aanvullende verzekering. Bel Nancy Schong: 072-5333610 06-49776226 www.praktijkschong.nl Kom 'sparren' met de buurtsportcoach van Heiloo! Een buurtsportcoach in Heiloo? Ja, die is er! Pascale de Hoogh organiseert sportieve activiteiten voor jong en oud. Tijdens Uit&Zo vindt u de buurtsportcoach bij stand 55. Wilt u weten welke sportieve activiteiten er binnenkort georganiseerd gaan worden of bent u benieuwd naar de taken van een buurtsportcoach? Wilt u van gedachten wisselen over sporten in Heiloo? Tijdens Uit&Zo zal de buurtsportcoach te vinden zijn bij stand 55. Zij beantwoordt al uw sport gerelateerde vragen met veel plezier. Ook kunt u zich laten informeren over het online sportplatform dat binnenkort voor alle inwoners uit Heiloo gelanceerd wordt. En als u er dan toch bent, laat u zich dan meteen even testen op uw lenigheid en/of kracht? Op de stand kunnen GRATIS verschillende testjes gedaan worden. Hopelijk zien we u op 5 september bij Uit&Zo, stand 55: Kom sparren met Buurtsportcoach Heiloo, tel. 06-11149728 of email p.dehoogh@alkmaarsport.nl Een landelijke vereniging met plaatselijke afdelingen voor natuur, cultuur en recreatie. Wilt u informatie over het Nivon Heiloo en haar activiteiten, kom naar de Nivonstands op de Uit&Zo Heiloo. Wij kunnen u alles vertellen op gebied van onze lezingen, kunstgeschiedenis, excursies, creativiteit en geologie. Het creativiteitsprogramma is klaar. Bekende en nieuwe cursussen bieden wij aan: breien/haken, eigentijdse kerstboom maken, patchwork/quilten, werken met soluvlies, zonnekindpoppen, fietsbandkettingen, basistechniek wolvil ten. Nieuw: portret tekenen/schilderen, emailleren. Weekendactiviteiten: patchwork drie-in-de-mand, cursus wolvilten gevorderd, kerstkranswolvilten. Kunstgeschiedenis: diverse thema's op de woensdagavond (6 avonden). De Geologieafdeling heeft een interessant pro gramma: basiscursus heelal en fossielen, lezingen over ver schillende onderwerpen, determineren, stenen bewerken. Woensdagmiddag: jeugdcursus. Vrijdagavond 25 september, een inloopavond, verslag voorreis Hannover. De Hofdijk, Mariënstein 178A in Heiloo. Het cursus-/winterprogramma kan aangevraagd worden bij de in de advertentie vermelde adressen of meegenomen worden tijdens de Uit&Zo Heiloo. Verdere informatie tel.072 5333127, info@nivonheiloo.nl en via onze website www.nivonheiloo.nl Onder het motto: 'Kom langs en ontdek je Talent!' biedt de Muziek- en Dansschool Heiloo diverse lessen en cursussen aan. Onze medewerkers staan klaar om iedereen te informe ren over onze mogelijkheden. Een gratis proefles aanvragen op een instrument of dansles? Dat kan! Kijk naar de moge lijkheden op onze website: www.muziekendansschoolhei- loo.nl Kerntaak van de school, die al ruim 50 jaar een begrip is in Heiloo, is het geven van lessen en cursussen in de kunstvak ken muziek, dans en drama(musical). Vele inwoners van Heiloo hebben hun (eerste) muziek- en danslessen hier met plezier gevolgd. De school wil ook een laagdrempelige voor ziening zijn, gericht op een breed publiek, bereikbaar voor alle bevolkingsgroepen van en met een breed en flexibel aanbod dat aansluit bij de vraag van de mensen. Telefoon 072-5332460 Web www.muziekendansschoolheiloo.nl E-mail info@muziekendansschoolheiloo.nl Facebook facebook.com/muziekendansschool.heiloo Twitter @MuziekDansHeiloo Gym- en Turnvereniging Heiloo is een gevarieerde gym vereniging. Vanaf 2 jaar kun je al komen gymmen op de ouder- en kindgym lessen. Vanaf 5 jaar kunnen de jongens en meisjes echt gaan turnen op maandag, dinsdag, donder dag of vrijdag. De beste kinderen kunnen doorstromen naar de selectielessen. Voor meisjes vanaf 6 jaar is op dinsdag streetdance. De stoere jongens vanaf 9 jaar kunnen sinds vorig seizoen Freerunning doen vanaf 4 september op de vrijdag. Hou je van springen dan hebben we voor zowel de jongens als de meisjes op woensdag trampoline springen op de grote trampoline en op de vrijdag de springgroep op de air- tumbling (luchtkussenbaan) en de saltogordels. Voor de volwassenen hebben wij op maandag en dinsdag conditielessen. Houdt u van dansen dan bent u op donder dag welkom bij de Zumba Fitness lessen. Nieuwsgierig geworden? Surf dan naar www.gth-heiloo.nl Blijf niet zitten op die bank maar doe mee! Deining, praktijk voor mindfulness, coaching en counseling, start een mindfulnesstraining in Heiloo op 11 september 2015. De training bestaat uit acht bijeenkom sten op de vrijdagochtend in yogacentrum Anjali te Heiloo en een stiltemiddag in Bergen. Voorafgaand aan de training vindt een (vrijblijvend) kennismakingsgesprek plaats. Voor meer informatie: www.counselingpraktijkdeining.nl Zou je vaker mindful aanwezig willen zijn? Open, mild, niet-oordelend? Meer in het hier-en-nu en opmerkzaam? Meer aandacht voor mooie momenten, je minder druk maken over dingen, niet altijd zo veel van jezelf moeten, minder piekeren, meer rust, meer kunnen relativeren? Bewust van je automatische patronen, je stressreacties en je keuzemogelijkheden? Mindfulnesstraining kan je hierbij helpen. De mindfulness training kan je zien als een cadeau aan jezelf! Deining biedt dit najaar ruimte om een achtweekse mindfulnesstraining te volgen bij een gecertificeerd mindfulnesstrainer. Daarnaast kan je ervaren wat de uitwerking kan zijn van een stiltemiddag. De kosten bedragen 360,-. Dit is inclusief oefen-CD's en werkboek. Mindfulness betekent waarnemen wat je doet terwijl je dat aan het doen bent. Het is gebaseerd op opmerkzaam zijn op wat zich aan ervaringen aan je voordoet zonder dat je daar meteen iets mee moet doen of iets van moet vinden. In de kern gaat het erom dat je leert mentaal beter te schakelen met je aandacht. Je leert bewust aanwezig te zijn in het hui dige moment zonder te oordelen. Mindfulness is geen trucje dat je eventjes in een uurtje kunt leren. Het is een vaardigheid, een houding, die je alleen door veel oefenen je eigen kunt maken. De training vormt daar voor een stevige basis en stimulans. Het leven blijft het leven met alle ups-and-downs die het met zich meebrengt. Dat verandert natuurlijk niet. Maar jouw houding ten opzichte van je levenservaringen kan gaan veranderen en daardoor verandert alles. Buitenfit heeft XCO Outdoor vijf jaar geleden in deze regio geïntroduceerd. Inmiddels zijn er vele enthousiaste XCO Outdoor beoefenaars, die èèn of meerdere keren per week aan de trainingen meedoen. In Heiloo zijn deze in het Heilooër bos en het Maalwater. Bij XCO Outdoor gebruik je twee met grit gevulde buisjes, die je tijdens het lopen krachtig heen en weer beweegt. Hierbij wordt een flinke inspanning van de spieren gevraagd. Tijdens de training wordt het lopen afgewisseld met specifieke oefeningen, zodat het een supereffectieve allround training wordt waarmee je 33% meer calorieën verbruikt, vetpercen tage afneemt, conditie verbetert, ijzersterke buik-, rug- en heupspieren krijg, lage rugklachten vermindert en lichaamshouding verbetert. Buitenfit bestaat dit jaar 5 jaar. Kom naar de stand, doe mee aan de quiz en maak kans op een maand lang gratis mee sporten! Dus kom naar Uit&Zo en maak kennis met XCO: www.buitenfit.com uH&m Pascale de Hoogh, Meer informatie en contact: Bezoekadres: Het Veld 1, 1852 GG, HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 14