uit&SD www.vriendenvandebeun.nl Vrienden van de Beun presenteren: Denise Jannah oooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooo Beun* Koor Notebook Christ Church Heiloo Mondharmonicales Spelenderwijs Muziek Kom ook muziek maken bij Eensgezindheid! De Oudheidkamer in het klein Tip Heiloo Zie onze website: www.vriendenvandebeun.nl. m Vrienden 1 toned cabt muziek in. hei Wij repeteren dinsdagavond in onze eigen repetitieruimte in Heiloo van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie kijk op onze site www.notebook-heiloo.nl. Via de contactpagina kunt aangeven als u een repetitie wilt komen luisteren en kijken. Samen met uw baby of peuter op muziekles Wat een feest! Lekker zingen, spelen op muziekinstrumenten en met leuke materialen, dansen en nog veel meer samen met mama, papa, oma of opa. muzieklessen op donderdagavond. Heiloo Ook de Vrienden van de Beun zijn weer aanwezig bij de Uit&Zo op zaterdag 5 september en wederom op hun vaste plek aan de Westerweg rechts voor de ingang van de Willibrorduskerk. Bij onze kraam kunt u (bestelde en betaalde) kaarten voor het nieuwe seizoen komen ophalen (en ook even controleren alstublieft). Voor het seizoen 2015-2016 hebben de Vrienden van de Beun weer een prachtig theaterprogramma samengesteld, met 25 voorstellingen van beroepsartiesten. Veel cabaret, veel muziek, ook toneel, ook kindervoorstellingen (aan het begin van de herfstvakantie Dirk Scheele!) en zelfs een dansvoor stelling van en met David Middendorp. Enkele verrassende namen op het programma zijn: Johan Goossens, Zazl, Douwe Bob, Tim Knol, Ntjam Rosie en Viggo Waas. Pas wel op: drie voorstellingen zijn al uitverkocht! Een van onze toppers (thans 200 van de 300 kaarten ver kocht) is de zangeres Denise Jannah, die vertelt over het leven van Ella Fitzgerald en uiteraard haar songs zingt. Met haar pianist Danny van Kessel komt zij bij deze Uit&Zo een voorproef geven! Haar optreden is om half 2. SlkhÜnf Posbus 79 1050 Afl Heto? Koor Notebook is een gemengd koor wat al bijna 10 jaar bestaat. Ja bijna 10 jaar, wat wij vieren op zaterdag 3 oktober as. om 20.00 uur met een jubileumfeest in het cultureel centrum de Strandwal op het GGZ terrein. Zaterdag 5 september zijn wij rond 14.00 uur te beluisteren in de Willibrorduskerk tijdens UIT&zO, als start van het culturele seizoen. Heb je zin om bij ons koor te komen zingen? Meld je dan aan. Je gaat een heerlijke zangperiode tegemoet met fijne optredens in een heel gezellig koor met enthousiaste mensen die je van harte welkom heten. Sunday Services 17.00 Parenting Children Course begins Tuesday 22 September Alpha Course begins Wednesday 30 September Christ Church is trots deel uit te maken van Heiloo en hier de Engelstalige Nederlandse gemeenschap en internationals te bedienen. Deze maand vieren we ons 25 jarig bestaan, dat begon toen een jonge groep uit de Anglicaanse Kerk in Amsterdam (1698) hier een een nieuwe gemeenschap vormde. Iedere zondag ontmoeten we elkaar om 17.00 uur in de Ter Coulsterkerk. U bent van harte welkom onze viering bij te wonen om Jezus Christus te ontdekken, de bron van eeuwig leven. Jongeren zijn een belangrijk onderdeel van onze kerkge meenschap, met op zondag groepen voor 0-12 jarigen en op vrijdag MORE2LIFE voor 13-17 jarigen. Dit najaar bieden we de Alpha Course en The Parenting Children Course aan. Via DVD presentaties, discussies en lezen, is er de mogelijkheid vragen te stellen over het Christelijk geloof en te investeren in het gezinsleven. Voor meer informatie, bezoek ons op Uit&Zo of op www.christchurch-heiloo.nl Locomonica start in het najaar weer een workshop mondharmonica spelen. Locomonica heeft een lesmethode ontwikkeld waarbij notenkennis niet nodig is. Iedereen kan het leren. Er wordt les gegeven op een zogenaamd blues harpje. Dit is hetzelfde instrument dat gebruikt wordt in de pop- en blues cultuur en is niet duur in aanschaf. Vroeger was de mondharmonica volksinstrument nummer één. Het geluid wat men er toen uit kon halen is vergelijkbaar met dat van een trekzak of accordeon. De techniek om dat voor elkaar te krijgen leek te zijn verdwenen, maar Locomonica heeft deze techniek opnieuw leven ingeblazen. Uiteraard is er aandacht voor blues en andere muziekstijlen. De mondharmonica is makkelijk mee te nemen en erop leren spelen is niet moeilijk. Voor meer informatie over de workshop en privé-lessen kunt u ons vinden in kraam 21 op UIT&ZO, waar wij u kunnen laten horen hoe het instrumentje klinkt, wat de technieken zijn en demonstreren wij hoe u het kunt leren! Handpop Binky de beer zit de kinderen 's morgens al op te wachten, klaar voor een knuffel of een handje. Geen kind wordt daarbij overgeslagen! Daarna beginnen de spelletjes. Zittende activiteiten worden afgewisseld met dans en allerhande soorten bewegingen. Aan het einde van de les deelt Binky blaadjes met liedjes uit. Nog even lekker napraten met wat drinken en daarna is het alweer tijd voor de babygroep. Heerlijk zittend of liggend op een zachte fleece deken worden de kindjes toegezongen. Er is tijd genoeg voor allerlei bed-, bad-, aankleed- en andere dage- lijkse-dingen-liedjes en activiteiten. Maar ook voor spelletjes die de motoriek en het taal-spraakvermogen bevorderen. Wilt u het zelf eens meemaken? Tijdens Uit&Zo Heiloo bent u van harte welkom bij de Muziek op Schoot les die om 12.00 uur in de bibliotheek plaatsvindt. Uiteraard kunt u bij de stand van 'Spelenderwijs Muziek' samen met uw kindje ken nis maken met Binky de beer, op instrumenten spelen en uw vragen stellen. Neemt u eens een kijkje op www.spelenderwijsmuziek.nl Hier vindt u alle informatie over de lessen Muziek op Schoot en Muziek met baby's die op de woensdag- en vrijdagoch tend in Heiloo worden aangeboden. Bellen kan ook op 06 18360486. Muziek op Schoot docente Daniëlle de Ruijter staat u graag te woord. Vind je het leuk om muziek te maken, of houd je erg van mu ziek? Dan is het leerlingenorkest van Eensgezindheid vast iets voor jou! We spelen allerlei stijlen: pop, klassiek en filmmuziek. Speel je nog geen instrument en ben je tussen de 8 en 12 jaar en of je weet nog niet wat je wilt spelen? Dan kun je via het opstaporkest eerst kennismaken met allerlei soorten blaasinstrumenten. Je krijgt dan tien gratis muzieklessen op blokfluit en daarna mag je zelf een instrument kiezen waarmee je naar de muziekschool gaat. Na het opstapjaar en enkele lessen op de muziekschool kun je nu al snel meedoen in ons leerlingenorkest. Heb je zin in een leuke hobby? Kom dan bij Eensgezindheid spelen! We starten medio oktober met de gratis Opgave en informatie via www.mv-eensgezindheid.nl of secretariaat@mv-eensgezindheid.nl Kom langs op de stand bij Uit&Zo Heiloo op standnummer 3. De Historische Vereniging Oud Heiloo presenteert zich dit jaar tijdens Uit&Zo op een bijzondere manier. De stand toont een verkleinde uitgave van de Oudheidkamer met afbeeld ingen, foto's en vitrines zoals men die ook in de Oudheidka mer kan vinden. Daar zijn nu de exposities 4000 jaar Heiloo, de 90- jarige geschiedenis van het Heiloëer Harmonie orkest St. Caecilia en foto's van het dorpscentrum. Daar naast worden er om 11.30 uur, 13.00 uur en om 14.30 uur in de Ontmoetingszaal van de Willibrorduskerk dia's van de foto's, die destijds in 1958 gemaakt zijn vanaf de torenspits van de Witte Kerk, gepresenteerd en toegelicht. Bezoekers van de stand kunnen ook informatie krijgen over de vele activiteiten van Oud Heiloo. Ook is er een speciale actie: wie zich tijdens Uit&Zo inschrijft als lid van de Historische Vereniging a €15,- is zowel voor 2015 als geheel 2016 lid van de vereniging. Tevens ontvangt men bij inschrijving als lid een leuk geschenk! Tip Heiloo staat op Uit&Zo met een heel bijzondere aanbieding: Tippies verdienen met een spel! De rest van het jaar krijg je Tippies als je een ander helpt via www.tipheiloo.nl Besteed je één uur aan een klusje voor een ander, dan krijg je één Tippie. En Tippies geef je uit in ruil voor leuke kortingen bij nu al 12 verzilverpunten. Op Uit&Zo verdien je Tippies niet met klusjes, maar met Bibberbob of de Bibber- spiraal. Hoe verder je komt, hoe meer Tippies je verdient. Ook aan de kleineren is gedacht: zij kunnen hun eigen beker versieren en dan vullen bij de Limonadekoe. De stand van Tip Heiloo is de hele dag bemenst door leden van het projectteam, die de bezoekers graag uitleggen hoe zij ook de rest van het jaar kunnen profiteren van het gemak van Tip Heiloo, waar hulp vragen gratis is, en hulp bieden wordt beloond!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15