Steven Bakker wint NTI NLP Heiloo Open ADVERTEREN WAT KOST DAT? GEWOON GEWO Sentveld wint biljarttoemooi Stan Nijhuis tweede op NK toch MINDER Sport 21 op de TELEFOONPAGINA WE ZIJN DAN Ant. Duijn keukens Renee zwemt voor ALS KORTOM Prima start landelijk U22 Flashing Heiloo Interesse? bel 072 5330175 of mail info6uitkiikpost.nl TOON Jongensdroom van Henk en Florian komt uit De winst in de 22e editie van het Piet Glas Vennewater- toernooi ging afgelopen week end naar de uit Egmond-Binnen afkomstige Roel Sentveld. Van alle 52 deelnemers was Sentveld, nu in Heiloo woonach tig, te sterk en wist in de finale af te rekenen met Kees van Diepen van biljartclub La Strada. In de finale ging van Diepen met diversen series razendsnel uit de startblokken en nam met 15-5 een voorsprong op Sentveld: Van Diepen maakte 44 caramboles en Sentveld 38 caramboles. De twee maakten er een spannende, snelle partij van en na negen beurten had de sterk terugkomende Roel Sentveld de partij binnen. In de kwartfinale ging Sentveld tegen Berend Challa bijna ten onder aan zelfoverschatting, maar wist op het nippertje deze partij toch binnen te halen. Dus prijkt de naam van Roel Sentveld binnenkort op het Hall of Fame-bord in Biljartcentrum het Vennewater, waar het materiaal waarop wordt gespeeld alom werd geprezen. Op deze snelle tafels zal volgend jaar in het laatste week end van augustus weer het Piet Glas Vennewater-toernooi worden gehouden. V.l.n.r: Winnaar Roel Sentveld, Kees van Diepen, Niek Hoebe en Peter Vader. Aangeleverde foto Trias-atleet Stan Nijhuis heeft tijdens de nationale C-spelen (NK t/m 15 jaar) zilver behaald bij het hoogspringen. De eerstejaars junior sprong naar een recordhoogte van 1,87 m, dezelfde hoogte als de winnaar; Nijhuis had helaas één foutsprong teveel voor de overwinning. Volgende week maakt hij zijn debuut voor het Nederlands team in de interland tegen Duitsland. Talentvolle hordeloper Jay Beelen kon zijn goede vorm niet laten zien. Na een persoonlijk record en overwinning in de serie kreeg Beelen in de halve finale last van z'n bovenbeen en kwam 3/100 tekort. Ten slotte kwamen sprintster Sarah Dekker en Xiorese Romero op de 80 meter net iets tekort voor de halve finale. RTA-atleet Martijn Golf Countryclub Heiloo kan terugkijken op een geslaagd en supergezellig NTI-NLP Heiloo Open op zaterdag 29 en zon dag 30 augustus. Met ruim 150 inschrijvingen was het toernooi iets minder goed bezet dan vorig jaar, maar de sfeer was er, mede door het prachtige weer, niet minder om. In totaal 36 spelers, verdeeld over drie categorieën, bereikten de finalerondes op zondag. Winnaars werden Marieke de Vries (categorie 3), Wim Molenaar (categorie 2) en jeugspeler Steven Bakker (categorie 1, tevens toernooiwinnaar) Maar er was nog veel meer te beleven, zoals een clinic onder lei ding van golfpro Briska Schuurman en een Fun Factory voor de kids. De firma Dirk v.d. Steen stelde een mooie cabrio beschikbaar voor wie de eerste 'hole in one' op hole 3 sloeg. Helaas lukte dit niemand, hoewel één deelnemer de hole op slechts 83 centimeter miste. De 'lon gest drive' kwam op naam van Ted Bakker (218 meter). Ook was het mogelijk om deel te nemen aan een putt-wedstrijd met als hoofdprijs een schitterende fiets van de fa. Bosman. Zowaar 11 spe lers lukte het om dit huzarenstukje te volbrengen.; winnaar na barrage werd Flora Martini. De opbrengst van deze wedstrijd was voor een goed doel. Na afloop bleek dat er een bedrag van 658 bijeen was geputt en zo kon er (na verdub beling door de hoofdsponsor) 1316,-- worden overgemaakt naar de Stichting Veldwerk, die zich inzet voor kansarme kinderen en vrou wen in Nepal. Het toernooi werd op zondag afgesloten met een feestelijk buf fet voor alle finalisten sponsors en de ruim 30 vrijwilligers van de GCH (verzorgd door Brasserie In 't Groen). Het Parkmobile-team van basket balverenging Flashing heeft zater dag een eerste oefenwedstrijd gespeeld. In eigen huis werd het sterke Harlemlakers verslagen. Coach Paul Aris keek tevreden terug op deze wedstrijd. Met een bijna volledige selectie werden diverse verdedigende routines geoefend. Het JU22-team bestaat voor een groot deel uit spelers van het succesvolle JU20 team van vorig jaar. Er werd toen gede buteerd in de landelijke tweede divisie en daar een zeer verdien stelijke vijfde plek behaald. Ook dit seizoen speelt het Heiloose team weer op het hoogste lande lijke niveau. De selectie is ver sterkt met Rhino Beets, Sander de Ruiter en Stephan Hoogland. In de eerste twee kwarten ging de wedstrijd gelijk op. Harlemlakers speelde fris en vooral doelgericht. Heiloo miste duidelijk nog wat ritme. Vooral aanvallend werd de bal te vaak verloren. Daardoor bleef Harlemlakers makkelijk in de wedstrijd. De rust werd inge gaan met een kleine voorsprong (32-27). In het derde en vierde kwart ging Flashing duidelijk beter spelen. Vooral Rhino Beets en Jeroen Aris kwamen aanval lend goed door. Het balverlies werd aanzienlijk beperkt. Dat gaf uiteindelijk de doorslag. Via 56-47 werd de eindstand bepaald op 80-63. Scores: Beets 19, Aris 18, R. de Ruiter 13, van Rixel 10, Klerk 7, Hoogland 5, Knegt 4 en S. de Ruiter 2. Aanstaande zondag spe len de heren tegen Grasshoppers uit Katwijk. Aanvang 16.30 uur in sporthal Het Vennewater. Bij Ant. Duijn keukens kunnen we zorgen voor aanpassen van leidingwerk, electra etc. wanden glad stucen wand- en vloertegels aanbrengen wanden en kozijnen afwerken... bij de meeste andere keukenzaken krijg je allemaal verschillende bedrijven over de vloer! GEWOON KEUKENS V GOEDE KEUKENS, GOEDE PRIJS! Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl Henk Ranzijn (uit Heiloo) en Florian Gras (uit Limmen) hebben dit weekend het prestigieuze World Carp Masters 2015 gewonnen. Het hoogst betaalde karper vissen toernooi van de wereld. Zij hebben ook de grootste karper gevangen van maar liefst 30,7 kilo. De grootste kaper ooit gevan gen in alle edities van World Carp Masters. Hier hebben 60 teams van over de hele wereld aan meegedaan. Henk, en Florian waren de enige karpervissers van het toernooi die niet gesponsord waren. Zij waren de amateur underdogs uit Nederland. Een jongensdroom die voor beide heren is uitgekomen! Winnen van de top karpervissers van over de hele wereld. Aangeleverde foto De opbrengst van deze wedstrijd was voor een goed doel. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19