De Foresters Jeugd imponeert op VTT-toernooien Meiden van HSV trainen op het strand Boscrossers sterk bij derde Noord-Holland Cup 21 Egels beginnen aan het grote werk Renee zwemt voor ALS UITKIJKPOST 2 SEPTEMBER 201 5 De B1- en B2-meiden van HSV hebben op zondagochtend 23 augustus een uur lang fitness training gehad van Guus Ruiter op het Egmondse strand. Op een zonovergoten zondagochtend kregen de meiden van Guus op een professionele manier een uur lang fitness, gadegeslagen door de zonnende badgasten. HSV-meidenvoetbal heeft als filosofie: prestatie door gezellig heid. Naast voetbaltraining krijgen de meiden enkele keren per jaar fitnesstraining aangeboden. Door het aanbieden van een breder aan bod aan sporten probeert HSV- meidenvoetbal in te gaan op nieuwe inzichten in de sport, en de sporters een breder sportaanbod aan te bie den. Deze filosofie is gebaseerd op het Athletic Skills Model (ASM). Dit programma heeft tot doel de jonge sporter te ontwikkelen tot een veel zijdige goede beweger, die vervol gens uitgroeit tot een atleet die zich gaat specialiseren in een sport. Het ASM-programma gaat over welzijn, gezondheid en talentont wikkeling van kinderen. Het ASM- model is al ingevoerd bij AZ en Ajax en zal op kleine schaal worden ingevoerd bij het meidenvoetbal van HSV. In september worden de trainers van HSV door Lisanne en Laura de Witte bijgeschoold op het gebied van looptrainingen. Lisanne en Laura zijn verbonden aan Trias en zullen de trainers op loopgebied bijscholen. Over gezelligheid gesproken: de meiden B2 gaan zaterdag 29 augus tus voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen Schagen eerst ontbijten bij de Hema. Onderschrijf je onze filosofie en lijkt teamsport je leuk? Kom dan eens langs voor een proeftraining of kom met een vriendin mee. Je bent altijd van harte welkom bij het mei denvoetbal van HSV. Aanmelden kan via de website www.vvhsv.nl of via Yvonne Pronk, ledenadministra trice van HSV: 072-5336558. Na een interessante voorberei ding staat voor De Foresters 1 de eerste competitiewedstrijd voor de deur. Op zondag wordt om 14.00 uur afgetrapt op De Egelshoek, waar de tegenstander De Zouaven is. Het team van Rob Klanker boekte een paar mooie resultaten in de voorbije weken. Zo werd er gewonnen bij de Hoofdklassers Nieuwerkerk (1-2) en Swift (0-1). Tussendoor werd in eigen dorp het HSV-toernooi gewonnen. Het bekerduel tegen OFC (ook een Hoofdklasser), moest vorige week door het slechte weer gestaakt worden bij een 0-0 ruststand. Het nog prille voetbalseizoen heeft nu al een heel bijzondere prestatie opgeleverd. Zowel de C1, D1 als E1 schreven in hetzelfde weekend een VTT- toernooi op hun naam. De Foresters E1 speelde bij Kolping Boys en won de drie pou lewedstrijden tegen Jong Holland E1 (3-0), Uitgeest E1 (3-1) en Purmersteijn -10 (5-1).? Dit leverde een kwartfinale op tegen Kolping Boys. Na een 2-0 achterstand werd het uiteindelijk 2-2, dus penalty's moesten de beslissing brengen. Alle penalty's werden onberispelijk ingeschoten door De Foresters, een penalty van Kolping Boys werd uit stekend gepareerd. Vervolgens werd de halve finale overtuigend gewonnen van Odin '59 (2-0), waardoor de finale werd bereikt. In de finale kwamen de Egels een sterke opponent tegen: De Zouaven. Na een geweldige opkomst van spe lers en scheidsrechters onder de muziek van de 'Champions League hymne' kon de finale beginnen. Zo nu en dan was de eerste helft wat rommelig maar De Foresters kwam geen moment in gevaar. Na de rust kwamen er meer kan- sen over en weer. Uiteindelijk won De Foresters met 1-0: een verdiende overwinning. Begin oktober strijden De Foresters en Zeeburgia om het algehele districtskampioenschap van West 1. Ongeacht wat de uitslag hiervan zal zijn, heeft De Foresters E1 zich al geplaatst voor het Nederlands Kampioenschap, dat op 14 mei 2016 in Holten wordt gespeeld. Op de foto:? Mateja Ristic, Joey Zwaan, Brent Dijkhuis, Sven Tromp, Dean Dijkstal, René van der Velden, Timber Kragtwijk, Mark de Groot, Seb Kops, Micha Allis, Lars Liefting en Daryl de Vrij. Op de foto: Mateja Ristic, Joey Zwaan, Brent Dijkhuis, Sven Tromp, Dean Dijkstal, René van der Velden, Timber Kragtwijk, Mark de Groot, Seb Kops, Micha Allis, Lars Liefting en Daryl de Vrij. Aangeleverde foto HSV-meidenvoetbal heeft als filosofie: prestatie door gezellig heid. Naast voetbaltraining krijgen de meiden enkele keren per jaar fitnesstraining aangeboden. Foto aangeleverd De 18-jarige Renee Meyjes uit Heiloo doet op 6 september 2015 mee aan de Amsterdam City Swim. Zij zal 2 kilometer door de grachten van Amsterdam zwemmen om zo geld voor de ziekte ALS op te halen. Renee geeft aan dat ze zelf mee doet voor één van de oude postbodes van ijssalon Di Fiorentina (waar zij werkt), die recent met ALS is geconfronteerd. Voor de geinteresseerden die Renee willen volgen, ze heeft een eigen pagina: http://www.amsterdamcityswim.nl/deelne- mer/reneeposthumusmeyjes Aangeleverde foto In een zonovergoten Schagen werd de derde van de zes Noord Holland Cups gereden. De Boscrossers waren daarbij weer goed vertegenwoordigd. Bij de kleinste rijders t/m 6 beet Vincent Bliek het spits af. Bij de boys 7/girls 8 reden Boet Veldt en Axel Bil goed mee. Boet probeerde via de binnenbocht op te schuiven, maar raakte tot twee keer buiten de baan. Ge;ukkig verdienden beide rij ders toch weer de kostbare punten voor het klassement. Bij de grootste groep van de dag reden Kick Bakker, Duuk Hes, Diederik Denneman en Ryan Konijn in de finales. Dhani van den Brandt en Callum Andringa reden uitste kend in de groep boys 9/ girls 10. De manches waren spannend en na meerdere malen stuivertje wisselen wisten Dhani en Callum de finales te bereiken. Eveneens in deze groep traden de broers Duinhoven aan, maar dan in de A-finale. Pim Kroes reed bij de boys 10 girls 11 attent. Hij wist tijdens de manches tot drie maal toe met de volle punten naar huis te gaan. In de A-finale reed Pim zelfs naar een mooie derde plaats. Max van der Woude (A-finale) en Dinand Melein (B-finale) wis ten allebei een tweede plaats te bemachtigen bij de boys 11/ girls 12. Waar tijdens de manches Rick Meurs en Stef Wokke elkaar op de hielen zaten, was het Rick die door drong tot de A-finale boys 12/ girls 13. De B-finale werd gekleurd door de Boscrossers Stef Wokke, Colin van Laar en Mika van den Hoogen. Bij de boys 13/ girls 14 werd de Boscrossers uitstekend vertegen woordigd door Glenn de Wildt, Erik Seggelink en Danzel Funcke. Alledrie pakten de punten in de A-finale. De twee hoogste plaatsen bij de boys 15/ girls 16 waren voor de Boscrossers Frank Bil en Co Molenaar. Met Frank en Co sloten de Boscrossers de dag af. De manches waren spannend en na meerdere malen stuivertje wisselen wisten Dhani en Callum de finales te bereiken. Foto aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21