3JS geven uniek concert in Heiloo Margret's Haarsalon H E I L O O 5 Trots Workshop Fondsenwerving Smokey John Kampioen Palingroken 2015 UITKIJKPOST 2 SEPTEMBER 2015 De 3JS zijn binnenkort te zien in Heiloo. Aangeleverde foto In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebiedvandeUitkijkpostbelicht.Dekostenvoor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus68,1850ABHeiloo.Ofpere-mail:redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op zaterdag 19 sep tember geven de 3JS een exclu sief concert in Heiloo. Een unie ke gelegenheid om de populaire Volendammers live aan het werk te zien. Na de uitverkochte edi tie in Fletcher Hotel-Restaurant de Zeegser Duinen in Zeegse (DR), komen ze naar Hotel Restaurant Heiloo en evenemen tencentrum Kwartje Koffie. Met eigen hits en covers brengen ze de avond tot een muzikaal hoog tepunt. Ook de begeleidings band van de 3JS reist mee naar Heiloo. Na 27 singles, zeven albums (waarvan vier goud) en drie dvd's gaan de 3JS als een speer. Terwijl ze vol bezig zijn met de productie van het achtste album, maken de Volendammers graag tijd vrij om de concertreeks binnen de hotelketen voort te zetten, die volgend jaar met nog vijf concerten wordt verlengd. Wie dit wil meemaken, moet snel zijn want de kaarten worden door heel Nederland verkocht. De con certtickets zijn al verkrijgbaar vanaf €20 p.p. Ook zijn er VIP-tickets waarmee de gast de gehele avond extra in de watten wordt gelegd. De VIP-tickets zijn inclusief uitgebreid dinerbuffet, onbeperkt drankjes, snacks en een zeer exclusieve ver rassing. Verder zijn er nog enkele arrangementen beschikbaar vanuit Fletcher Hotel-Restaurant Marijke te Bergen. Deze arrangementen zijn inclusief diner, overnachting, uitge breid ontbijtbuffet, concertticket en vervoer. Kijk voor alle beschikbare tic kets en arrangementen op www. FletcherEvents.nl of bel voor meer informatie naar 072 - 505 22 44. Losse kaarten zijn ook te verkrij gen bij de twee Schrijverij-filialen in Heiloo of aan de receptie van het hotel. Dit concert betreft staanplaat sen met enkele vrije zitplaatsen. De deur gaat om 19:30 uur open. Rond 21:30 uur starten de 3JS. Het voor- en naprogramma wordt verzorgd door 100% NL-dj Lex Gaarthuis. Zaterdag 19 september in Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo. info@fletcherhotelheiloo.nl Aangeleverde foto Margret's Haarsalon, Ratelaar 3, Limmen. Tel: 06-51808640 Op je 53ste je eigen salon beginnen; je moet het maar dur ven. Margret Castricum waagde de sprong in het diepe. In juni opende zij Margret's Haarsalon. Dames, heren, jong en wat ouder kunnen voor een nieuwe coupe én een moment van ontspanning terecht aan de Ratelaar 3 in Limmen. "Ik vind het ontzettend leuk", vertelt Margret enthousiast over het runnen van haar eigen zaak. "Ik had nooit gedacht dat ik nog eens mijn eigen bedrijf zou hebben. Mijn collega bracht me op het idee. Zij vond mij hier helemaal het type voor." Margret dacht er serieus over na en werd al snel enthousiaster over het plan. Met haar kennis en jarenlange ervaring moest het zeker gaan lukken, zo dacht ze. Aandacht Ze kreeg gelijk. Op de eerste verdieping van haar woning, heeft ze inmiddels al heel wat klanten mogen ontvangen. Margret: "Ik heb 37 jaar gewerkt in diverse kapsalons en weet daardoor pre cies wat klanten wel en niet willen. Ik vind persoonlijk contact heel belangrijk. Het is fijn om klanten de volledige aandacht te kunnen geven. Hun bezoek aan de kapper moet ook een moment van ontspanning zijn." Margret doet alles om haar klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Dat vertaalt zich ook in een grote mate van flexibiliteit. Klanten zijn van maandag tot en met zaterdag wel kom, maar als het niet anders kan doet Margret ook 's zondags de deur van haar salon open. Of ze bezoekt mensen thuis. "Laatst was er een echtpaar dat op een zondag zijn zestigjarig huwelijk vier de. Toen ben ik daar 's morgens naartoe gegaan om het haar van mevrouw te doen. Dat doe ik met veel plezier." Margret is - met recht - trots op wat ze heeft bereikt. Ze heeft alles zelf gedaan: van het schilderen van de kozijnen tot het behangen van de muur. Alleen voor de planken waarop haar Schwarzkopf-producten staan, heeft ze een timmerman ingescha keld. En voor de kaptafels en het bureau waar ze plaatsneemt als mensen hun nagels willen laten doen. "Dat doe ik erbij als extra- tje", zegt de onderneemster. "Spa-manicure en shellac van CND. En wenkbrauwen verven. Omdat ik het zo leuk vind. O, en ik heb ook cadeaubonnen." HEILOO - Steeds meer (vrijwilli gers) organisaties gaan de laatste jaren actief op zoek naar alter natieve geldbronnen. Om (extra) geld voor hun club of (nieuw) project te werven. Om voldoende financiën te vin den zodat goede ideeën voor de eigen organisatie uitgevoerd kun nen worden. Een van de moge lijkheden is een beroep doen op (vermogens)fondsen. De work shop bestaat uit twee delen. Voor de pauze leert u wat fondsenwer ving is, welke manieren er zijn om aan geld te komen en welke daarvan het beste passen bij de eigen vereniging of organisatie. Daarnaast wordt besproken hoe een aanvraag kan worden inge diend bij een fonds en aan welke eisen zo'n aanvraag moet vol doen. Na de pauze is gelegenheid om een vraagstuk van de eigen organisatie voor te leggen en met elkaar te bespreken. Ook kijken we naar alternatieve mogelijkhe den om geld te werven. Docent: Willemijn van den Bos, docent De Vrijwilligerscentrale Haarlem e.o. Datum: donderdag 24 sep tember 2015. Tijd: 19.00-21.30 uur (inloop vanaf 18.45 uur.) Locatie: Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Kosten: 7,50 voor vrijwil ligers (vrijwilligers uit of werk zaam in Heiloo krijgen voorrang) 30,00 voor betaalde krachten (incl.koffie/thee en materiaal.) Meer informatie en opgeven kan via de website va het VIP: www. vrijwilligersheiloo.nl. HEILOO - Tijdens een zonovergoten dag is Smokey John Scheepmaker Kampioen Palingroken 2015 geworden bij Café Bar 't Kroegje. Het was een drukte van belang en de vele bezoekers kwamen vol enthousiasme kijken naar dit prachtige ambacht. De heerlijke geur van de rokende ovens was tot ver in de omtrek waar te nemen. Menig toevallig voorbij fietsende passanten kon den het niet weerstaan om even af te stappen en een blik te wer pen. Met een gezellige drie man sterke formatie kwam de muziek 's middags uit de kroeg vandaan zodat de rokers ook even de benen konden strekken terwijl de jury ging proeven en keuren. Omstreeks 18.00 uur was de jury eruit. Maar liefst drie man ein digde exact gelijk op de tweede plaats. Maar de winnaar, Smokey John is Kampioen Palingroken 2015 geworden! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5