Tien vragen aan Tibor Wiese HEILOO MEDIA 9 Weekbladen Uitkijkpost en Uitgeester Online Special products Media advies Drukwerk INGEZONDEN BRIEF Elke week verschijnt de rubriek 'De tienvragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! 50 jaar The Monkeys Gezonde boom vernield Dé partner voor communicatie Geen Spooktocht Heiloo 2015 UITKIJKPOST 2 SEPTEMBER 2015 3. Wie zou u wel eens willen ontmoeten en wat zou u zeggen en vragen? Prinses Beatrix. Aangezien zij in een soort keurslijf is geboren, wat is dan haar doel in het leven en/of heeft ze dat doel bereikt of is dat veranderd sinds ze geen koningin meer is. 4. Wat is uw mooiste jeugdherinnering? ?Vakanties met mijn ouders naar het voormalige Joegoslavië, we konden er heerlijk spelen en zwemmen en heerlijk eten in het restaurant op de camping. 5. Wat vindt u de mooiste plek in Heiloo? ?Ik kwam voorheen geregeld op de golfbaan in Heiloo en 's-mor- gens vroeg daar lopen bij een zonsopkomst vond ik vooral prach tig. 6. Waarvoor kunnen ze u nachts wakker maken? Om erop uit te trekken om te gaan wildwatervaren met een raft of kano. 7. Wat was het beste advies dat u ooit kreeg? Advies van mijn vader. Hij zei dat het in het verkeer heel makkelijk is om heel snel te rijden, dat kan iedereen maar veel moeilijker is het om netjes te rijden. Maar eigenlijk geldt dat voor veel aspecten in het leven. 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van u? Dat ik een enorme perfectionist ben en altijd streef naar de hoogst mogelijke kwaliteit, dat is vaak ten nadele van mijzelf maar in het voordeel van anderen waaronder vaak klanten. Tussen Bakkersweg, De Rookamer en De Biender ligt een grasveld waarop twee prachtige, monumentale gezonde platanen staan. Deze bomen hebben een stamomvang van gemiddeld 1.75 m./2.00 m. en zijn ongeveer 45 jaar oud. Mogelijk is nu een van deze platanen ten dode opgeschreven omdat een bewo ner vond dat deze boom hem hinderde. De man moet hebben gedacht 'gaat het niet goedschiks dan kwaadschiks'. Eerst heeft hij op vele plekken in de stam gaten geboord. Gelukkig kon door oplettendheid deze mis daad worden bijgesteld. Maar de onverlaat is doorgegaan. Nu heeft hij met een zaag rondom de stam een snede aangebracht. Als deze snede diep genoeg is en de sapstroom wordt afgesneden, is het met de plataan gebeurd. Hier wordt onderzoek naar gedaan. Vandaag ben ik voor aangifte naar het politiebureau gegaan. Helaas kan dat niet als particu lier, omdat de boom op gemeen tegrond staat. Dit is dus een taak voor de gemeente. Ik vermoed wie dit deed. Anonieme afzender EGMOND BINNEN - Zaterdag 12 september vanaf 20.00 uur her leven oude tijden in 't Wapen van Egmond-Binnen. The Monkeys nemen u dan mee terug naar 1965, het jaar waarin een paar vrienden uit Egmond-Binnen besloten een band op te richten. Nu, na vijftig jaar, zijn nog steeds samen en zij zorgen ervoor dat de sound van de zestiger jaren springlevend blijft. De jubileum avond zal ook in aankleding en omlijsting de sfeer van de sixties ademen. Dus mis het niet, wees erbij en geniet van de muziek en sfeer van de jaren zestig en ontmoet bekenden van toen en nu. Entreekaart in voorverkoop slecht 5,- (incl. 1 consumptie). Mail voor kaarten naar monkeys50jaar@gmail.com Aangeleverde foto Mijn naam is Tibor Wiese en ik ben 40 jaar jong; ik fotografeer onder de naam idphotography.nl en ik maak vooral bruidsfoto's. 1. Waar bent u geboren en getogen? Ik ben geboren in Alkmaar in 1975 ,waarna wij verhuisden naar Amsterdam om vervolgens in 1979 weer naar Alkmaar te verhui zen. In 2004 ben ik met mijn vrouw in Heiloo komen wonen. 2. Als uw hobby uw werk was geweest, welk beroep zou u nu uitoefenen? Fotograferen was een hobby van mij en is ook mijn werk gewor den. Maar het lijkt me geweldig om ook sportfotograaf te zijn bij belangrijke sportevenementen. 6V&iik&É. 9. Wat zou u in het dorp aanpakken als u burgemeester was? Ik zou prioriteit geven aan de nieuwe afslag van de A9 want ik denk dat verkeer daardoor gelijkmatiger verdeeld zal worden door heel Heiloo en dat het ondernemers enorme voordelen zal geven en dat is dus indirect goed voor alle inwoners van Heiloo. 10. Antwoord op persoonlijke vraag van uw voorganger aan u: hoe zorg je ervoor dat ook mensen die niet fotogeniek zijn, goed op de foto staan? Veel mensen denken dat ze nooit goed op een foto staan. De kunst is een sfeer creëeren waarin mensen zich prettig en ont spannen voelen en dan kun je hele mooie en spontane foto's creëeren. Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Zippora Wiese van Foodteacher, die net vorige week haar eerste boek heeft gepubliceerd. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Wat zijn je plannen voor de toekomst en wat kunnen we nog meer van jou verwachten? HEILOO - Er vindt dit jaar geen editie plaats van Spooktocht Heiloo. Door de opheffing van de SWJJH mist de organisatie de (financiële) steun om dit jaar de Spooktocht te organiseren. De organisatie vierde vorig jaar het vijfjarig jubileum in de oude melkfabriek te Heiloo, maar mede door de opheffing van Stichting Welzijn Jeugd en Jongeren Heiloo is de organisatie genoodzaakt de Spooktocht dit jaar niet door te laten gaan. De organisatie betreurt de gang van zaken enorm, en is momenteel aan het kijken hoe zij de Spooktocht volgend jaar weer kunnen realiseren. Foto: Jack Schaap

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9