Twee keer brons voor Trias Flashing-teams zetten sterke opmars voort n Nieuwe kampioenen bij schaakclub Oppositie Wilfred Knegt de sterkste mountainbiker Meervogels Dames 1 wint met nette cijfers 21 n KORTOM De Schulp zoekt versterking Damseizoen weer van start Instuif voor de jeugd bij EFFECT David Veltman Nederlands Kampioen Paintball i nederland UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 201 5 Meisjes U14 van Flashing pakten de beker. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen week end speelden twee teams van basketballvereniging Flashing Heiloo voorbereidingswedstrij den voor het nieuwe seizoen. De meisjes U14, bestaande uit een groot aantal speelsters die vorig jaar tweede werden van Nederland bij de U12, speelden een toernooi in Amersfoort. Zij bewezen opnieuw dat het meisjesbasketball in Heiloo op hoog niveau staat. Alleen BV Orca's uit Urk, dat komend jaar op hetzelfde niveau uitkomt als onze meisjes, kon nog enigszins tegen stand bieden (19-9). Maar Dyna '75 uit Heerenveen, HSVB uit Haren en Cangeroes uit Utrecht kwamen dui delijk tekort. Uiteindelijk verover- [r HEILOO - Op de jaarvergade ring van de schaakvereniging Oppositie op dinsdag 1 septem ber werden de prijzen over het seizoen 2014/2015 uitgereikt. Winnaar van de interne competi tie over 27 avonden was Simon Smit (rechts op de foto). Simon heeft van ronde 4 tot het eind bovenaan gestaan. Hij was ook al kampioen in 2007, 2010 en 2011. Kees Jongkind werd tweede. Hij stond vanaf ronde 16 op de tweede plaats. Als derde eindigde Cor van Etten. Het Rapidtoernooi over 3 avon- den onze meisjes met een totaalsco re van 132-20 de beker. Het landelijk spelende U22 trad zondag in het veld tegen Crackerjacks uit Amersfoort dat één klasse lager speelt. Na één periode was de wedstrijd gespeeld en kon Flashing lekker doorwisse len. Een wat mindere tweede peri ode kon niet voorkomen dat het Flashing-team met speels gemak steeds verder uitliep en pas bij 104 - 40 ging de zoemer. Daarmee bewe zen onze jongens opnieuw dat zij in de landelijke poule thuis horen. Daar zal de tegenstand natuurlijk een stuk sterker zijn, maar dat hoort ook bij de leerschool van de jon gens. den (9 ronden) werd gewonnen door Kees Jongkind (links op de foto). Kees was gelijk geëindigd met Luca Gandossi, maar omdat hij de onderlinge partij gewonnen had werd Kees kampioen. Het snelschaaktoernooi (één avond) werd gewonnen door Timardi Verhoeff en de ratingprijs ging naar Aart van den Brink. De eerste ronde van het nieuwe seizoen is op dinsdag 8 september van start gegaan. Er is nog ruimte voor nieuwe leden, die eventueel een paar weken op proef kunnen meedoen. Tel.: 0725333543 HEILOO - Trias-atleet Stan Nijhuis heeft bij de C-interland (onder de 16 jaar) uitstekend gepresteerd. De hoogsprin ger kwam in lastige weersom standigheden tot een hoogte van 1.79 meter en moest twee Duitse hoogspringers voorlaten. De nog maar 14-jarige Stan was de jongste deelnemer van het toernooi. Ook bij de dames was er reden voor vreugde. Bij de landelijke fina lecompetitie voor Masters heeft het vrouwenteam van Trias onder leiding van Marianne Thomas een bronzen medaille gepakt. De dame die de meeste punten verzamelden, waren Jolanda Brasser op de dis cus (24,48 meter) en Erna Hopman op de 3000 meter en 800 meter. De AKERSLOOT - Uitgeester Wilfred Knegt heeft vorige week donderdag de wekelijkse rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup op Sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot op zijn naam geschreven. Kort na de start ontstond er een driemans kopgroep onder aanvoe ring van Henk Louwe (Alkmaar) gevolgd door Chris Kemp (Egmond aan den Hoef) en de latere winnaar Wilfred Knegt. Samen bouwden zij een voorsprong op die niet meer te AKERSLOOT - Dames 1 van Meervogels '60 heeft afgelopen zondag een nette overwinning geboekt tegen het Dames 2 van Tornado. In Heerhugowaard werd er gewonnen met 16 - 18. In het begin van de wedstrijd vloog Meervogels uit de startblok ken, terwijl de dames van Tornado overrompeld om zich heen stonden te kijken. Na een kwartier spelen stond er een ruime voorsprong op het scorebord in het voordeel van Meervogels. Door een goede peri ode van veel scoren kwam Tornado terug in de wedstrijd. De tweede helft van de wed strijd werd gekenmerkt door het snelle spel van Tornado, tegenover het 'slimme' spel van Meervogels. andere atletes, Hanny Barnhoorn, Freya Muller, Carla Visser, Hanny Barnhoorn, Mary van Doorn, overbruggen viel. Door een temp oversnelling van Wilfred Knegt kon deze een afscheiding forceren en afstand nemen van Henk Louwe en Chris Kemp. Het duo Louwe/ Kemp gaf zich niet zomaar gewon nen, waardoor Wilfred Knegt al zijn krachten moest bundelen om uit de greep van zijn achtervolgers te blijven. De achtervolging kostte Chris zoveel kracht, dat hij Henk Louwe moest laten gaan en toezien dat Louwe de tweede plek pakte en hem plek drie restte. Femke Mossinkhoff greep de winst bij de dames. Waarbij Meervogels een voorsprong van zes doelpunten moest zien te verdedigen en wellicht kon gaan uitbreiden. Tornado werd gretiger: die zes doelpunten moesten toch makkelijk te overbruggen zijn? En dat lieten ze ook zien. Met snelle aanvallen en verschillende break outs kon Tornado terugkomen tot een achterstand van twee doelpun ten. Meervogels bleef echter met het hoofd handballen. Door een spel met lange en goed uitgespeel de aanvallen konden ze hun voor sprong behouden, wat uiteindelijk resulteerde in een overwinning van 16-18. Meervogels speelt op zondag 13 september hun volgende compe titiewedstrijd tegen Alpha Tours/ Valken Dames 1 in Hem. Mariska Bouwer en Fiona Weel kon den ook allemaal terugkijken op een uitermate succesvolle dag. EGMOND BINNEN - Volleybalvereniging de Schulp uit Egmond-Binnen bestaat uit een uniek, fanatiek èn gezellig damesteam dat uitkomt in de Nevobo-competitie 1e klasse. Het team heeft ruimte voor nieuwe enthousiaste speelsters zowel voor de spelverdeling als voor de aanval. Op woensdagavond wordt er onder ervaren leiding getraind in sporthal de Schulp in Egmond- Binnen. De thuiswedstrijden zijn in Heiloo. Leeftijd is niet belang rijk; enige volleybalervaring is wel vereist. Bij deze kleine vereni ging zijn er geen verplichtingen om te fluiten of kantinediensten te draaien. Heb je belangstelling? Neem dan contact op met de aan voerster: 06 51560492 HEILOO - Damclub Heiloo begint op donderdagavond 10 september met de onderlinge competitie. Rene Boulonois zal proberen zijn titel te verdedigen. In okto ber doet het team van Heiloo opnieuw mee aan het kampioen schap van de Kennemerdamkring. Het afgelopen seizoen eindigde de club als tweede. Nieuwe leden zijn overigens van harte welkom. Aanmelden kan bij wedstrijdlei der Frans Schouten, 072-5334998. De wedstrijden beginnen om 19.30 uur. HEILOO - Zin om te volleyballen? Op maandag 15 september kun je ervaren of volleybal iets voor jou is. Je kunt dan gratis een keer meedoen van 18.00 tot 19.30. Het volleybalseizoen is weer begon nen en er wordt volop getraind in sporthal het Vennewater. Dit jaar spelen er ook weer diverse jeugd- teams van Effect in de competitie. Dus, is je leeftijd ergens tussen de 6 en 16 jaar; kom dan langs op de maandag 15 september en probeer het eens. Het liefst eerst een mailtje naar ledenadministra- tie@effectheiloo.nl maar voor late beslissers: neem sportkleding mee en kom gewoon! HEILOO - Afgelopen zondag werd David Veltman uit Heiloo met zijn team Amsterdam Heat Nederlands Kampioen Paintball in Nijmegen. Na een reeks wedstrijden verspreid over het seizoen was Amsterdam Heat al niet meer in te halen. Met nog eens drie gewonnen wedstrijden werden ze opnieuw winnaar van de National Paintball League. David speelt en coacht, naast zijn full time baan, al paar jaar in dit team met veel vrije uren en trai ningsweekenden in binnen- als buitenland. Over twee weken speelt het team in het Franse Chantilly, op het hoogste niveau in het grootste Europese toernooi: the Millennium-series. Aangeleverde foto Winnaars Kees Jongkind (links) en Simon Smit. Aangeleverde foto Hoogspringer Stan Nijhuis pakt brons. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21