Kapsalon De Loet Uit&Zo Heiloo 2015 BEDRIJF BELICHT Geen krant ontvangen? 5 Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 UITKIJKPOST 9 SEPTEMBER 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Met veel plezier knipt Ageeth jong en oud in kapsalon de Loet. Foto: Stip Fotografie De Loet 1, 1851 CR Heiloo, telefoon 072 - 582 50 78/ 06 - 13 41 97 19, e-mail: kapsalondeloet@outlook.com "Goed hoeft niet altijd duur te zijn," meent Ageeth Put (37). Ze heeft al twintig jaar ervaring als kapper, en is sinds afgelopen zomer de trotse eigenaar van Kapsalon De Loet. Hier zijn niet alleen de bewoners van De Loet welkom, maar ook alle mensen die elders in Heiloo wonen. Ageeth is van alle markten thuis. "Wassen, knippen, verven, permanenten of watergolven, ik doe het allemaal met plezier. Ik vind het heerlijk om met verschil lende mensen te werken: dames en heren, jong en oud. Morgen knip ik weer een meneer die hier in De Loet woont. Maar als zijn kleindochter overmorgen haar haar paars wil laten verven, kan dat ook bij mij. Net als invlechten of opsteken, voor wie een bij zonder kapsel wil, om eens extra mooi te zijn." Gastvrij Gastvrijheid staat hoog in het vaandel bij Kapsalon De Loet. Dat begint al bij de entree. De Loet is een gastvrij gebouw, zonder drem pels. Handig voor wie een scootmobiel heeft, of een kinderwagen. De kapsalon zelf is gesitueerd in een hoek, vlakbij de entree, en bestaat uit een mooie, eenvoudige houten werktafel met strakke zwarte stoe len. Daarnaast is een aardig zitje met comfortabele fauteuils voor de wachtenden. Ageeth heeft gezorgd voor een luxe koffiemachine. "Ik heb verschillende soorten koffie en thee, en straks in de winter ook warme chocolademelk. Lekkere koffie is voor mij belangrijk, dus dat gun ik mijn klanten ook." De muziek die de klanten horen in de kapsa lon, komt uit de geluidsinstallatie van De Loet zelf. "En soms hebben we op vrijdag live muziek in het restaurant. Dan kunnen de klanten hier meegenieten. Dat kan heel gezellig zijn!" Goed en betaalbaar Dat goed niet altijd duur hoeft te zijn, bewijst Kapsalon De Loet in de praktijk. Dames en heren laten zich knippen voor slechts 18 euro. Met wassen en drogen erbij betaalt men 25 euro. Uiteraard verkoopt Ageeth ook professionele haarverzorgingsmiddelen, zoals shampoos en styling- producten. Zij heeft daarbij bewust gekozen voor een kwalitatief goed en toch betaalbaar merk. Want ook hier geldt: een prima product voor een prettige prijs, dat kan! Wie één keer in Kapsalon De Loet is geweest, merkt aan alles, de prettige inrichting, de prijslijst, de gastvrijheid, maar bovenal: het plezier en de vakkundigheid waarmee de kapper knipt, dat dit een ervaring is die voor herhaling vatbaar is, en ook met vrienden en familie gedeeld mag worden. Openingstijden Kapsalon De Loet is geopend op dinsdag (9.00 - 17.00 uur), don derdag (9.00 - 14.30 uur), vrijdag (9.00 - 17.00 uur) en zaterdag (9.00 - 16.00 uur). Bellen om een afspraak te maken kan ook buiten deze tij den, op maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Reünieconcert 90 jaar Harmonie Caecilia HEILOO - Op zondag 11 okto ber geeft Heilooër Harmonie Caecilia een reünieconcert, vanwege haar 90-jarig bestaan. Hiervoor wil de harmonie ook oud-leden van harte uitnodi gen om mee te doen. Een mooie gelegenheid om oude bekenden te spreken, jouw muziekcarrière door te nemen en vooral om met elkaar samen muziek te maken. Om 10.30 uur start de dag in het Brunogebouw te Heiloo met koffie en bijpraten. Vanaf 11.30 uur gaan we repeteren. Onder leiding van dirigent Ton van de Kieft worden drie 'gouwe ouwe' nummers inge studeerd. Tussen de twee repeti- tieblokken van ongeveer een uur is een pauze om herinneringen op te halen en ook tijd voor de lunch. Om 16.00 uur volgt het reünieconcert. Na het optreden uiteraard een bor rel en hapje. Alle oud-leden van Caecilia wor den opgeroepen zich op te geven voor deze dag. Dat kan vóór 25 sep tember via reuniecaecilia@gmail. com. Bijdrage in de kosten voor bladmuziek en lunch is 10 euro. Mocht je mee willen doen maar heb je geen instrument meer, geef dit aan. Ook kun je al voor 11 oktober meeblazen op de dinsdagavond repetitie (vanaf 19.45 uur) om wat embouchure op te doen. Het reünieconcert zelf begint om 16.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. Locatie: Brunogebouw, Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. Entree is gratis. Meer info via: www.caecilia-heiloo.nl en www. facebook.com/groups/reuniecon certcaecilia. druk bezocht HEILOO - De deelnemers van Uit&Zo Heiloo hebben zich niet laten intimideren door het slechte weer van afgelopen vrij dag. Ze waren allemaal aanwe zig. En ook de Heilooër inwo ners kwamen in groten getale het evenement bezoeken. Een van de hoogtepunten van de dag was het drukbezochte optreden van jazz-zangeres Denise Jannah. De internationaal gewaardeerde zange res (bekend van o.a. het North Sea Jazz Festival) gaf een fantastisch optreden waar de bezoekers duide lijk van genoten. De sfeer zat er ove rigens vanaf het begin goed in, ook al konden vanwege de weersom standigheden niet alle activiteiten doorgaan. Dit gold met name voor de demonstraties op het midden terrein. Een ware heldendaad werd verricht door de Harmonie Caecilia, die in de stromende regen door bleef spelen, en gelukkig bleef het publiek luisteren naar een prachtig concert. Ook in de in de bibliotheek waren er volop activiteiten; zo werd er volop geknutseld door de jeugd, en gezongen en gemusiceerd Een van de hoogtepunten van de dag was het drukbezochte optreden van jazz-zangeres Denise Jannah. Aangeleverde foto door leerlingen van de Muziek- en Dansschool. Een dergelijk evene ment kan Bibliotheek Heiloo alleen organiseren met de inzet van een groot aantal vrijwilligers. De orga nisatie bedankt hen, de Scouting Victorie Heiloo, gemeente Heiloo, de winkeliers rond de biblio theek, de Willibrorduskerk en de Uitkijkpost voor hun medewerking, op welke wijze dan ook. Heiloo Harmonie Caecilia in 1995 bij haar 70-jarig bestaan. Oud-leden worden uitgenodigd om mee te doen bij het 90-jarig reünieconcert op 11 oktober. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5