HSV pakt verdiende overwinning Danny Bizot Kennismaken met Flashing Heiloo U22 ruim langs streekgenoot Opstapdag bij de Boscrossers Moeizame zege 'Aangepast Sporten' 15 Finish UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2015 - v V* ^S5* Twee ervaren BMX'ers leren je met een leuk en uitdagend programma de basistechnieken. Aangeleverde foto HEILOO - Na het ochtendbe zoek van Ruud van Nistelrooy en Frits Barend aan HSV op Sportpark Het Maalwater, kwam afgelopen zaterdag de sv. Beverwijk op bezoek. Het werd voor HSV een ver diende 4-2 overwinning, hoewel Beverwijk na 5 minuten met 0 - 1 voorkwam door een afstandsschot van zeker 35 meter. Er kwamen kansen voor de rood-gelen: in de 13e minuut schrok Tom Hafkamp van een voorlangs vliegende bal van Jesper de Vré; hij schoot hoog over. In de 30ste minuut was het wel raak. Na een mooie crosspass van Max Jongerius kwam de bal bij Stefan Vogel, de 'man of the match'. Diens strakke voorzet werd goed door Ruben Bugter bij de 1ste paal inge tikt. In de 45e minuut kopte Jesper een mooie voorzet voorlangs. In de 2e helft werd HSV nog ster ker en dat resulteerde in de 61e minuut in de 2 - 1. Nick Sombroek passte met de buitenkant rechts op de in de diepte sprintende Tom Hafkamp. Tom wist hier wel raad mee en scoorde onder de vallende keeper door. 10 Minuten later kopte Jesper een corner van de ingeval len Mick Leeuwenkamp net over. Daarna mocht de li.spits op de rand van buitenspel doorgaan tot de ach terlijn, waarna hij de bal voortrok en de spits van de Wijkers haalde de trekker over, 2-2. HSV bleef voetballen en in de laatste minuten van de wedstrijd scoorde Jesper, na een goede voorzet van Ruben en hield Max Dekker het overzicht. Hij bediende Ruben die de eindstand van 4 - 2 op het bord zette. AKERSLOOT - Alkmaarder Danny Bizot heeft donderdag avond in de wekelijkse wed strijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbik ecup in Akersloot de volle winst gepakt. Sportcomplex de Cloppenburgh was het toneel van een levendige wedstrijd waarin het tot de laatste ronde niet zeker was wie uiteinde lijk de winnaar zou gaan worden. Vanuit het vertrek met een groot veld renners was het latere winnaar Bizot die aan de haal ging, op korte afstand gevolgd door Wilfred Knegt (Uitgeest) en de nieuwkomer uit Castricum: Arie de Graaf. Na drie ronden werd het gaatje tussen leider Bizot en eerste achter volger Knegt in de ogen van Arie de Graaf te groot; die nam daarom de achtervolging van Knegt over. Op een lichte versnelling pedalerend maakte hij de afstand kleiner, maar van een aansluiting was nog geen sprake. De strijd om de troostplaat- sen buiten het podium ging tussen Henk Louwe (Alkmaar), Henk Jan Verdonk senior (Egmond aan den Hoef), Aldert Zegwaard (Heiloo) en Erwin Verwijk (Egmond aan Zee). Laatstgenoemde trok tenslotte aan het langste eind voor Verdonk senior, die de eerste vijf kompleet maakte. Hieraan voorafgaand was het Arie de Graaf toch niet gelukt Danny Bizot verder te bedreigen en hem van de eerste plaats te bero ven, maar dit gaf wel moed voor de toekomst. Uitslag: 1. Danny Bizot 2. Arie de Graaf 3. Wilfred Knegt 4. Erwin Verwijk 5. Henk Jan Verdonk senior 6. Henk Louwe 7. Aldert Zegwaard 8. Dirk Dekker 9. Wim Verdonk 10. Chris Kemp. Eerste dame: Femke Mosssinkhoff. HEILOO - Op zaterdag 19 sep tember organiseert FCC de Boscrossers een opstapdag. Tijdens deze dag kun je kennis maken met de BMX-sport. Twee ervaren BMX'ers leren je met een leuk en uitdagend program ma de basistechnieken. De dag is voor meisjes en jongens vanaf 6 jaar. Het programma begint om 10 uur en is om ongeveer 14 uur afgelopen. Deelname kost 5 euro per persoon, inclusief de huur voor de fiets en de helm. Vergeet niet om een stevige spijkerbroek en een shirt met lange mouwen te dragen. Heb je ook stevige handschoenen? Neem deze dan ook mee. De opstandig is 19 september op Sportpark 't Vennewater, Het Zevenhuizen 58, Heiloo. Aanmelden kan via info@boscrossers.nl. Ver meld hierbij je voor- en achternaam, geboortedatum, of je een jongen of meisje bent, je lengte in centi meters, je telefoonnummer en je e-mailadres. Fithockey van start HEILOO - Ook de laatste oefen wedstrijd heeft het U22-team van Flashing Heiloo overtuigend gewonnen. In sporthal Het Vennewater werd Racing Beverwijk met groot ver schil verslagen: 94-46. Coach Paul Aris startte met een vrijwel comple te selectie. Alleen Robbert de Ruiter (blessure) en Jelle Velseboer ont braken. Flashing startte niet scherp. Aanvallend was het te onrustig, ver dedigend liet men Racing te makke lijk tot scoren komen. Het publiek kreeg daardoor een gelijk opgaande strijd te zien. Het waren Jeroen Aris en Rhino Beets die Flashing op voorsprong hielden (21-16 na 1 kwart). Ook in het tweede kwart had Flashing te weinig rust. Er werd teveel balverlies geleden. Nu was het Max van Rixel die zijn ploeg op sleeptouw nam. De boomlange cen ter was onstopbaar. Verdedigend liep het wel beter. Racing Beverwijk kreeg minder ruimte en dat resul teerde uiteindelijk in een 21-8 run, zodat de rust werd ingegaan bij 42-24. In het derde en vierde kwart kwam de scherpte in het spel terug. Met fraaie afstandsscho ten van topscoorder Rhino Beets werd de Beverwijkse defensie vol ledig uitgespeeld. Verdedigend heerste Jeroen Aris in de rebound (11). De eindstand werd uiteinde lijk 94-46. Scores: Rhino Beets 8-18 (26), Jeroen Aris 13-8 (21), Max van Rixel 10-7 (17), Max Knegt 4-7 (11), Jeffrey Klerk 2-7 (9), Sander de Ruiter 2-3 (5), Job Velseboer 3-0 (3) en Stephan Hoogland 0-2 (2). Komende zaterdag start de compe titie. Flashing Heiloo start met een uitwedstrijd tegen DBV Rowic in Dordrecht. I Sportwethouder Rob Obdam gaf de aftrap van een nieuw seizoen Fithockey. Aangeleverde foto Bridgeuitslagen Sans Atout Bridgeuitslagen damesclub Sans Atout 9 september 2015: A-lijn: 1.ds.Vecht-Bakker 57,64; 2.kuijt-v. Lochem 56,25 B-lijn: 1.ds.Schaffer-Vos 55,56; 2.bennen- Elsen 54,17 C-lijn: 1.Sanches-Rosloot 56,25; 2.Kromhout-Scholten 55,56 HEILOO - Sport is voor ieder een, dus ook voor mensen met een beperking. Sportservice Noord-Holland besteedt in september extra aan dacht aan het aangepast sporten. Aan het begin van het nieuwe sportseizoen kunnen (potentiële) sporters kennismaken met vele ver schillende sportmogelijkheden voor mensen met een beperking. Sinds begin september kan er elke twee weken van 13.00 14.00 uur gebowld worden bij Bowling Centrum Heiloo onder begeleiding van enthousiaste vrijwilligers. Aanmelden kan via sports4allheiloo@outlook.com. BC 't Vennewater start per 12 sep tember met g-badminton voor mensen met een verstandelijke beperking. Ze trainen elke zater dag van 14.00 tot 15.00 uur. Ook eens proberen? Geef je dan op via www.badmintonvennewater.nl. HEILOO - Op 8 september gaf sportwethouder Rob Obdam de aftrap van een nieuw seizoen Fithockey. Na afloop van deze eerste gezellige training trak teerde hij alle sporters op een hydraterend drankje. Fithockey staat voor veilig bewe gen in teamverband, buiten sporten, sociale contacten en veel plezier maken met elkaar. Kortom: gezond en gezellig voor iedereen vanaf 50 jaar. Fithockey wordt wekelijks gespeeld op het veld van hockey- vereniging De Terriërs met een zachte bal en een knots. Door het gebruik van deze veilige materialen is Fithockey geschikt voor senioren met én zonder hockeyervaring. Fithockey kan worden gespeeld door mannen en vrouwen op elke leeftijd en binnen ieders fysieke gesteldheid. Het spel kan worden gedoseerd voor hartpatiënten of senioren die zich beperkt mogen inspannen. Lopen zonder hulpmid delen is het enige criterium. In de periode september-novem ber en maart-mei wordt er weke lijks getraind op dinsdagmiddag van 14.00-15.00 uur. De training begint met een rustige warming-up. Zodra de spieren warm zijn volgen enkele oefeningen met knots en bal, zoals overslaan en slaan op het doel. Na de oefeningen wordt een partij gespeeld. Er wordt door de trai ners altijd rekening gehouden met de fysieke gesteldheid van de deel nemers. Na de training is er in het clubhuis van De Terriërs gelegen heid om gezellig na te praten en een drankje te drinken. Fithockey in Heiloo is nog op zoek naar enthousiaste deelne mers. Kom gerust een keer op dins dagmiddag een training meedoen. Aanmelden of meer informatie via Stichting Welzijn Heiloo, telefoon 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15