RaboDichtbij Laat je inspireren tijdens de Salon de Promotion van 17 t/m 27 september met extra voordeel tot 3.500,- Ontmoet onze mobiele adviseurs 9.290,-* 13.290,-* 15.690,-* Auto Drogtrop BV Heemskerk Rijksstraatweg 26, tel. (0251) 22 74 75 Save the date! Mobiele adviseurs bij u thuis Wij zijn er bij. U ook? Woonplannen? Bezoek de Inloopdag Wonemp 26 september Rabobank netwerk voor vrouwelijke ondernemers RENAULT Renault TWINGO, CLIO, CAPTUR september 2015 www.rabobank.nl/nkl ^y@RabobankNKL Rabobank Noord-Kennemerland Een aandeel in elkaar Passion for life Renault TWINGO vanaf Renault CLIO vanaf Renault CAPTUR vanaf Heiloo Westerweg 226, tel. (072) 533 11 33 UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2015 K Ion tact Vrijdag 2 okto ber komt het Rabo netwerk voor vrouwe lijke onderne mers samen bij TG Lining in Heiloo, specia list in oplossin gen voor men sen met een visuele beper king. Een pas sende locatie want het thema van de dag is omgaan met beperkingen. Tamar Grahmbeek (TG Lining) en Nico- line van Mulken (NIC Relatiemarketing) verzorgen presentaties. Wilt u meer informatie of wilt u er bij zijn? Mail naar communicatie@nkl.rabobank.nl. Wendy en Barry komen ook bij u thuis. Maak hiervoor een afspraak via (072) 507 33 33 of mail naar info@nkl.rabobank.nl. 26 sept. Inloopdag Wonen in Bergen, Castricum en Heiloo. Kom langs, wij helpen u graag bij het realiseren van uw woonwens. 2 okt. Rabobanknetwerk voor vrouwelijke ondernemers. Zie hiernaast. 5 okt. Ondernemerscongres Vinden Binden. Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee. Met uitreiking van de ondernemersprijs 'Bergen verzetten'. 12 okt. Rabobijeenkomst voor leden van Rabobank Noord- Kennemerland. In het AFAS stadion, met o.a. Co Adriaanse. Nu voorbereiden, wellicht dit jaar nog uw droomhuis De woningmarkt is in beweging. Hui zenprijzen zijn (nog) gunstig, net als de hypotheektarieven; een goed moment om in actie te komen. Daar komt bij dat u er met onze hulp niet alleen voor staat. Wij zijn er voor u in iedere fase van het traject. Onze hulp begint al in de voorfase via het online Rabobank Hypotheekdossier. Wilt u vervolgens kosteloos een eerste afspraak inplan nen? Bel ons en u kunt de volgende dag al met ons in gesprek! Onze mobiele adviseurs Wendy Swan en Barry Witte zijn op vaste dagen in de onderstaande dorpen. Vaak is onze Rabo Camper hun mobiele kantoor, soms hebben ze zitting in verzorgingshuizen. De agenda: Schoorl vr. 25 september 9.00 - 12.30 in De Sanderij 13.00 - 17.00 parkeerterrein Sportlaan Limmen vr. 2 oktober 9.00 - 17.00 tegenover Albert Heijn Egmond a/Zee do. 8 oktober 8.00 - 13.00 op de markt 13.30 - 15.30 in Prins Hendrik Stichting Akersloot di. 20 oktober 9.00- 17.00 Churchillplein, bij Akerhof Word wijzer van het Rabobank Hypotheekdossier Ontdek onze online tool. Handig voor een hypotheekberekening, het aanvragen van een adviesgesprek en de voorbereiding daarvan. Door zelf veel te doen via het Ra bobank Hypotheekdossier (en dat is niet moeilijk), kunt u aanzienlijk besparen op de advieskosten. Tip: Kijk op rabobank.nl onder het kopje "Hypotheken". Heeft u woonkriebels? Verhuisplannen die steeds concreter worden? Kom dan zaterdag 26 september langs op een van onze kantoren. Op de woondag zijn wij in Bergen, Castricum en Heiloo open van 11.00 tot 15.00 uur. Voor ant woorden op uw financiële woonvra- gen, zoals: "Wat kan ik lenen?" "Waar moet ik goed op letten?" "Waarbij kan ik de hulp van de bank gebruiken?" Aanloop naar NVM Open Huizen Dag Precies een week na onze Inloopdag Wonen is de NVM Open Huizen Dag. Wie ons de 26e bezoekt, komt 3 okto ber goed beslagen ten ijs bij het be zichtigen van een woning. Zie het als de perfecte aanloop. Genoemde vanafprijzen zijn inclusief inruilvoordeel. Genoemde vanafprijzen geldig voor de Renault Twingo Sce 70 S&S Authentique, Renault Clio Energy TCe S&S Authentique en Renault Captur ENERGY TCe 90 S&S Authentique uitvoering. Alle personenautoprijzen en diensten zijn inclusief btw en bpm en, tenzij anders vermeld, exclusief kosten rijklaar maken, leges en verwijderingsbijdrage. Vraag altijd uw dealer naar de exacte details voor uw persoonlijke situatie. Afbeeldingen die in deze advertentie zijn gebruikt, kunnen afwijken van de daadwerkelijk geleverde auto en/of specificaties in Nederland en/of fiscale categorie waarin het model valt. Drogtrop behoudt zich het recht voor de actie op elk moment te wijzigen of te beëindigen. Ga voor algemene voorwaarden naar drogtrop.nl. Druk- en zetfouten voorbehouden. Min./max. verbruik: 3,1-5,2 l./100 km. Resp. 32,3-19,2 km/l. CO2: 82-120 g/km. Heraut**™* QS®> www.drogtrop.nl □□D9

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 4