Kleverlaan opnieuw in top 3 van Nederland Willibrordus Draait Door verwelkomt iedereen Op foto met kunstwerk Rob Scholte Duo-expositie in Witte Kerkje Comfortabel de winter in met Heiloo Energie INGEZONDEN MEDEDELING Vriendjesdag kleuters Willibrordschool Magic Cabaret Theater Diner UITKIJKPOST 16 SEPTEMBER 2015 HEILOO - De Willibrordschool is een knusse buurtschool en heeft een open karakter: toegankelijk voor iedereen. Rust, structuur, professiona liteit én welbevinden staan hoog in het vaandel. Op 25 september staan de deuren van de Willibrordschool weer speciaal open voor ouders en kinderen die zich oriënteren op het basisonderwijs tijdens Vriendjesdag. Op Vriendjesdag mogen alle kleuters een vriendje of vriendinnetje, dat zich oriënteert op het basisonderwijs, meenemen naar school. In de och tend (8.30-10.00 uur) of in de middag (13.30-15.00 uur) zijn Vriendjes (nieuwe kinderen met hun ouders) welkom om de sfeer te proeven op de Willibrordschool. Ook als u niet bekend bent met de Willibrordschool, maar zich wel oriënteert op het basisonderwijs, bent u van harte welkom! Anita Kraakman (directrice) en leerkracht(en) zijn aanwezig om eventuele vragen van nieuwe ouders te beantwoorden. Bent u geïnteresseerd in het bijwonen van onze Vriendjesdag, meld u zich dan alstublieft aan via info@ willibrord-school.nl of telefoonnummer 072-532 05 03. HEILOO - Terwijl u geniet van een heerlijk 5-gangen diner, bereid door de topkoks van Fletcher, laten Rob Emiel u van de ene in de andere verbazing vallen. Humor en magie zijn verweven in hun spetterende Magic Cabaret Theater Dinnershow. Met trots en wegens groot succes verwel komt Fletcher Hotel-Restaurant beide heren alweer voor de vijfde keer in Heiloo. Met diverse prijzen en de grootse onderscheidingen in de goochel kunst en mentalisme op zak, kunnen Rob en Emiel zich tot de wereldtop rekenen. Naast uitverkochte theatershows is dit duo ook dagelijks te zien in hun televisieprogramma's 'Street Magic' en 'De Magische Winkel'. Deze avondvullende show vindt plaats op donderdag 24 september, aan vang 18:45 uur. De avond wordt aangeboden voor een magische prijs van slechts 49,50 p.p. of per 6 personen voor 45,- p.p. Prijs is inclusief het 5-gangen diner. Tevens worden er naast de losse kaarten ook arrangemen ten aangeboden inclusief een overnachting en een heerlijk ontbijtbuffet. Bel voor meer informatie of reservering naar 072-5052244 of kijk op www.FletcherEvents.nl HEILOO - Heiloo Energie is met twee najaaracties gestart, waarbij com fort, besparing op energie en financieel voordeel hand in hand gaan. Op maandag 21 september organiseert Heiloo Energie een informatieavond over isolatie van uw huis. Iedereen is vanaf 19.30 uur van harte welkom op Cultureel Centrum de Strandwal. Raoul Santibanez van het Duurzaam Bouwloket geeft een presentatie over isolatiemogelijkheden in huis. Willem Tolsma van Tonzon zal nader ingaan op de specifieke toepassing van isolatiematerialen in huis. Met name zal hij de winst belichten van vloerisolatie voor het warmtecomfort en lager energiegebruik in uw huis. Adviseur Gerko Brouwer geeft een toelichting op de energiescan, het energielabel en het energiebesparingsadvies. Daarbij brengt hij samen met de bewoners van een woning het energieverbruik in kaart. Hij geeft aanbe velingen hoe u minder energie kunt verbruiken en wat u dit zal opleveren. Veelal gaat het om gemakkelijk te realiseren besparingen. Hierdoor dalen uw energiekosten, verbetert het comfort in uw woning en stoot u min der CO2 uit. Recent is, in samenwerking met isolatiematerialenfabrikant Tonzon de actie voor het plakken van nieuwe folie achterop de radiator van start gegaan. Radiatorfolie is een van de gemakkelijk te realiseren maatregelen die energie besparen. Naast korting op de aanschaf van radi atorfolie komen vrijwilligers voor de bevestiging van de folie op de radio toren bij de kopers langs. Voor beide acties, radiatorfolie en energiebespa ringsadvies, kunt u zich tot 10 oktober 2015 inschrijven via www.heilooenergie.nl of op 21 september in de Strandwal. Zangeres Karsu: vrijdag Cultuurkoepel. om 19.30 en 21.00 uur in de Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag om 17.00 uur slaat slagwerker Joost Lijbaart de eerste editie open van het festival Willibrordus Draait Door. Het Landgoed, tot voor kort het GGZ-terrein, slaat met dit festival een bijzondere weg in. Concerten, straatthea ter, voorstellingen, verhalen en (h)eerlijke hapjes en drankjes in en rond de Cultuurkoepel. En de Strandwal is drie dagen lang een heuse bioscoopzaal. De historie van het terrein zet de toon voor het festival. Bijna alle programma's hebben hun ver haal over mensen, zoals iedereen. Vrolijke verhalen, soms een toon die aan het denken zet, een toon die inspireert. En het kan gaan over mensen met een geestelijke handicap. Meeslepend toneel is er in de voormalige bestuurskamer, in de binnentuin en gangen van de Cultuurkoepel, in het museum. In een zeecontainer is een doorlopend programma met de persoonlijke en hoopvolle verhalen van mensen die het nodige hebben doorgemaakt in hun bestaan. En ook beroemde ver halenvertellers als Toon Tellegen en Willem de Ridder. Op het evene mententerrein allerlei muziek van musici uit de regio, op donderdag avond begint het al met het prach tige Skotwal en met bluesfenomeen Ruben Hoeke. In de Cultuurkoepel ruim baan voor grote namen. Er is werkelijk van alles te bele ven, drie avonden lang en zater dag al vanaf 12.00 uur. Zo'n 50 vrijwilligers staan voor u klaar. De entree tot het terrein aan de Kennemerstraatweg is gratis, bij de informatiekiosk op het evene mententerrein kan men 'Willie's' kopen. Dat is de betaaleenheid van het festival. Alles is schap pelijk geprijsd. Het is allemaal te vinden in de huis aan huis ver spreide festivalkrant of op de site www.cultuurkoepelheiloo.nl (onder 'nieuws'). Wilma maakt bronzen beelden en Martin kleurrijke schilderijen. Ze ontmoetten elkaar tijdens verschil lende exposities de afgelopen jaren en vonden beiden dat het erg leuk zou zijn om een gezamenlijke expo sitie te organiseren. De vormen van de bronzen beelden van vogels en andere dieren van Wilma passen erg goed bij de landschappen en andere uitbundige schilderijen van Martin. Het Witte kerkje in Heiloo is een mooie plek om deze combinatie van kunsten te tonen. De expositie wordt op zaterdagmidag 19 septem ber om 14.00 uur geopend door Elly Beens, wethouder van Kunst en cul tuur van Heiloo. De expositie is geopend op zater dag 19 september van 13 uur tot 18 uur en op zondag 20 september van 11 uur tot 17 uur. HEILOO - Het kunstpaard van Rob Scholte voor de Paardenparade wordt komen de donderdag 17 t/m zaterdag 19 september voor het eerst gepresenteerd tijdens het fes tival 'Willibrord draait door' op het landgoed Willibrordus/ Cultuurkoepel. Belangstellenden zijn van harte welkom om het paard te komen bewonderen en op het paard plaats te nemen. Bovendien is het moge lijk om zich - met of zonder kunste naar - op de gevoelige plaat te laten vastleggen. Een ritueel dat zich na de definitieve plaatsing van het paard nog vaak zal herhalen. Het is namelijk de bedoeling dat dit paard een permanente plek krijgt in de voortuin van het landgoed en deel gaat uitmaken van de kunstroute Paardenparade. LIMMEN - Bosch Car Service Kleverlaan uit Limmen is een van de drie finalisten voor de verkiezing van Autobedrijf van het Jaar. In 2010 wist het team van Kleverlaan ook al de titel te bemachtigen. "Na onze titel in 2010 zijn we nu opnieuw finalist. Het eer ste bedrijf in de verkiezing dat voor de tweede maal in de finale staat! Toen we in mei hoorden dat we opnieuw bij de top 10 zaten ging het dak er al af, maar deze finaleplaats is het natuurlijk de mooiste bekro ning", aldus Jan Kleverlaan. "Wij zijn ontzettend trots dat we tot de top 3 behoren van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven in Nederland, dat is niet niks. De afge lopen tijd hebben wij ontzettend veel leuke reacties van onze klan ten en relaties ontvangen en wordt er echt meegeleefd in de strijd om deze eretitel opnieuw in de wacht te slepen. Ook onze medewerkers zijn terecht trots op het resultaat en zullen er alles aan doen de titel te behalen en te bewijzen dat we een terechte finalist zijn!" Van begin maart tot en met eind april konden consumenten hun stem uitbrengen op een van de bij BOVAG aangesloten onafhankelijke autobedrijven. De tien finalisten die in deze ronde zijn geselecteerd wer den 6 mei 2015 bekend gemaakt. Deze bedrijven zijn vervolgens aan de hand van een uitgebreide check list gescreend door een onafhan kelijke keuringsinstantie. Ook zijn Bosch Car Service Kleverlaan (voorgrond) opnieuw bij de beste 3 Aangeleverde foto zij bezocht door meerdere mystery shoppers. Op basis van die resul taten heeft een onafhankelijke vakjury bepaald welke drie autobe drijven doorgaan naar de finale. De komende weken zullen er opnieuw uitgebreide jurybezoeken plaatsvin den en zal juryvoorzitter Smith van de ANWB op 6 oktober aanstaande, tijdens het Jaarcongres van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven, bekend maken wie zich winnaar Autobedrijf van het Jaar 2015-2016 mag noemen. HEILOO - De Alkmaarse kunste naars Wilma Hoebee en Martin Dielemans exposeren op 19 en 20 september samen in het Witte Kerkje in Heiloo onder de noemer "Waar vorm en kleur elkaar ontmoeten".

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7