contact BLOKDIJK MAKELAARS HEILOO sponsor Buurtbus Nieuwsblad voor Heiloo omstreken Storm, wind en regen Met kleding van ons kunt u er tegen!! van 11 15 uur Woonplannen? Bezoek a.s zaterdag onze Inloopdag Wonen Rabo bijeenkomst in AFAS stadion op 12 oktober Felie en Bart maakten hun woonwens waar Wij zijn er bij. U ook? Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op Wij hanteren geen kantoortijden. Óók na 17 uur en in het weekend staan wij voor u klaar. Zin om bij ons te helpen? Voor meer informatie mag je mailen naar: stichtingxopx@hotmail.nl of kom langs in onze winkel! 072-8885072 06-30965285 info@blokdijkmakelaars.nl www.blokdijkmakelaars.nl HEILOO september 2015 www.rabobank.nl/nkl @RabobankNKL Rabobank Noord-Kennemerland Een aandeel in elkaar UITKIJKPOST 23 SEPTEMBER 2015 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Oosterzijweg, bij gemeentegrens Heiloo/ Limmen, zaaknummer 15 09786, aanleg gen uitrit, ontvangen: 24 augustus 2015 - Jan Schuijtlaan 19, zaaknummer 15 09777, vergroten woning met dakop- bouw, ontvangen: 16 september 2015 - Standerdlaan 7, zaaknummer 15 09742, bouwen woning (kavel 304, Varne Buiten), ontvangen: 15 september 2015 - Zevenhuizerlaan 43, zaaknummer 15 09679, vernieuwen erker, ontvangen: 14 september 2015 Verlengen beslistermijn - De Overtoom 7, zaaknummer 15 08156, verbouwen gebouw (10 appartementen en gevelwijzigingen), de oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met zes weken naar 30 oktober 2015. Tegen het besluit kan geen bezwaar worden aangetekend. Verleende vergunning - Bayershoffweg 21, zaaknummer 15 08267, vergroten woning, verzonden: 17 september 2015 Bezwaar maken Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaar schrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaar schrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burge meester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voor lopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Industrieterrein Oosterzij 17, Heiloo GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Contact Heeft u woonkriebels? Verhuisplannen die steeds concreter worden? Kom dan a.s. zaterdag langs op een van onze kantoren. Op deze woondag zijn wij in Bergen, Castricum en Heiloo open van 11.00 tot 15.00 uur. Voor antwoorden op uw financiële woonvragen, zoals: "Wat kan ik lenen?" "Waar moet ik goed op letten?" "Waarbij kan ik de hulp van de bank gebruiken?" Word wijzer van het Rabobank Hypotheekdossier Ontdek onze online tool. Handig voor een hypotheekberekening, het aanvragen van een adviesgesprek en de voorbereiding daarvan. Door zelf veel te doen via het Ra bobank Hypotheekdossier (en dat is niet moeilijk), kunt u aanzienlijk besparen op de advieskosten. Tip: Kijk op rabobank.nl onder het kopje "Hypotheken". Aanloop naar NVM Open Huizen Dag Precies een week na onze Inloopdag Wonen is de NVM Open Huizen Dag. Wie ons komende zaterdag bezoekt, komt 3 oktober goed beslagen ten ijs bij het bezichtigen van een woning. Zie het als de perfecte aanloop. Nu voorbereiden, wellicht dit jaar nog uw droomhuis De woningmarkt is in beweging. Hui zenprijzen zijn (nog) gunstig, net als de hypotheektarieven; een goed mo ment om in actie te komen. Daar komt bij dat u er met onze hulp niet alleen voor staat. Wij zijn er voor u in iedere fase van het traject. Onze hulp begint al in de voorfase via het online Rabo bank Hypotheekdossier. Wilt u vervol gens kosteloos een eerste afspraak inplannen? Bel ons en u kunt de vol gende dag al met ons in gesprek! Bent u lid van onze bank? Dan ont moeten wij u maandagavond 12 okto ber graag in het AFAS-stadion. Al onze leden ontvingen hiervoor een uitnodi ging via e-mail. Er staat het nodige op de agenda, waaronder gastspreker Co Adriaanse. Scorebordjournalistiek etc. Co is als succestrainer niet alleen een markante man maar ook een begena digd spreker. Zijn stijl: deskundig, ge dreven, eerlijk en consequent. In zijn verhaal gaat het onder meer over ver nieuwing; even belangrijk in de voet ballerij als voor een bank die dichtbij de mensen staat. Co verrijkte de voet balwereld met taalvondsten als score- Niets liever wilden Felie van Assem en Bart Wenning uit Schoorl, dan het huis kopen waarin Felie was geboren. U kent hun verhaal waarschijnlijk al via de Rabobank tv-reclame. Samen met hun Rabobank adviseur vonden zij een manier, waardoor ze hun kinde ren kunnen laten opgroeien op de plek waar Felie's eigen wortels liggen. Wilt u ook uw woonwens waar ma ken? Ga er a.s. zaterdag met ons over in gesprek, tijdens de Inloopdag Wo nen. We horen graag uw verhaal, ge ven antwoord op al uw woonvragen en helpen u graag op weg om uw droom te realiseren. bordjournalistiek, woonerfvoetbal en alibi-dekking. 12 Oktober is hij terug op het 'oude AZ nest' en dat is op zich al een mooi verhaal. Komt u naar hem luisteren? In de uitnodigingsmail staat hoe u zich online kunt aanmelden. Meer weten? Mail naar communica- tie@nkl.rabobank.nl. 26 september Inloopdag Wonen in Bergen, Castricum en Heiloo. Kom langs, wij helpen u graag bij het realiseren van uw woonwens. 2 oktober Rabobanknetwerk voor vrouwelijke ondernemers. 5 oktober Ondernemerscongres Vinden Binden. Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee. Met uitreiking van de ondernemersprijs 'Bergen verzetten'. 12 oktober Rabo bijeenkomst voor leden van onze bank. In het AFAS stadion, met o.a. Co Adriaanse. 16-25 oktober Wij zijn hoofdsponsor van De Kunst10daagse Bergen, locaties in Bergen Bergen aan Zee. www.dekunst10daagse.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11