Nipte nederlaag Foresters Dojo 't Loo doet goede zaken in Judocompetitie HSV Veteranen 1 in een nieuw 'Keurs-lijf Mooi spel onvoldoende voor Dames 1 Meervogels Snel keurslager Bezorger worden van deze krant? 1 Zeevogels heeft de langste adem sport2i www.uitkijkpost.nl 0226 333311 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO R E NlGtjffg SpM 23 SEPTEMBER 2015 HEILOO - Zondag kwam Purmersteijn uit Purmerend, een van de koplopers, bij de Egels op bezoek. Jammergenoeg misten de Heilooërs weer teveel spelers, waaronder de geroutineerde Niels Haring en Giovanni. Mede door de nodige omzettin gen en het gebrek aan automatis men kon Purmersteijn voor de rust het spel beheersen. Al in de tweede minuut moest keeper Lars van Zijl zijn team behoeden voor een ach terstand. De Egels kregen in de 30ste minuut zelf een kans om bij een uitval op voorsprong te komen, maar Chris Poulino schoot de bal voorlangs. Het was een domper toen Bas VeUeman Purmersteijn na een goede voorzet even voor rust op 0-1 zette. Na de pauze waren het de Egels die vaak de toon aangaven. De behendige Barry Koppes verving Mats de Zeeuw en doelman Tim Elmers slaagde er maar nauwelijks in een onverwacht schot van Nick Kramer te pareren. Mike de Lange verving Chris Poulino en Dauwe Postma kwam in het veld voor Mitchell Zwart. Na een lange bal van Dauwe (zijn handelsmerk) schoot Nick Kramer prima in, maar een speler van Purmersteijn wist de bal staande op de doellijn uit de goal te werken. Tegen het einde van de wedstrijd werd de bal na een voor zet van Barry Koppes in het doel van Purmersteijn gekopt, maar de scheidsrechter meende dat de bal de doellijn niet zou hebben gepas seerd. De Egels moeten dus nog even op de eerste punten wachten. Volgende week staat de uit wedstrijd tegen Hoogland op het programma, op 4 oktober komt Zeeburgia naar De Egelshoek. HEILOO - HSV veteranen 1 (categorie 35+) heeft zich aar dig op de transfermarkt geroerd en gaat dit seizoen van start met zes nieuwe aanwinsten. Deze 'jonge' gasten zullen na het afscheid van enkele oudgedienden weer voor een frisse elan moeten zorgen. Het streven is om, na de 4e plaats van afgelopen seizoen, AKERSLOOT - Na dinsdag 15 september in de stromende regen tegen Havas te hebben gespeeld, waarbij er verdiend werd gewonnen, was het afgelo pen donderdag alweer tijd voor de wedstrijd tegen Berdos. Berdos had tot nu toe alles gewonnen en bleek dan ook een moeilijke tegenstander. Helaas ble ven de punten in tegenstelling tot dinsdag niet in Akersloot. Berdos deze competitie bij de eerste drie te eindigen. Om het team een extra impuls te geven, heeft speler en tevens eigenaar van Keurslagerij Snel in Limmen, John de Boer, besloten om het team te sponsoren en geheel in het nieuw te steken. Bovendien trakteert hij bij elke gewonnen thuiswedstrijd op een bonus in de vorm van een rondje worst tijdens de nazit. liet al gauw de goede opbouwrij losstormen en zette Meervogels op een flinke achterstand. Waar Berdos met weinig moeite het net kon vinden via afstandschoten en goede passeerbewegingen, kwam Meervogels moeilijk op gang. Hierna volgde een fase waarin er om-en-om gescoord werd en Meervogels het eigen spel weer op wist te pakken. Helaas had Berdos al zoveel voorsprong dat de dames van Meervogels een beetje achter de Op de foto staand van links naar rechts: M. Mannes (coach), M. van Dijl, S. Bijkerk, F. de Haan, J. de Boer, J. Bugter, R. van Dongen, H. Handgraaf (mental coach). Zittend van links naar rechts: E. Bakker, C. Swart, J. Poldervaart, K. Neefjes, K J. Beerepoot en M. Wessel (grens rechter). Op de foto ontbreken P. Mair, M. Kuiper, K. Mulder, P. Baltus en J. Baltus. feiten aan liepen. Na rust bleef Berdos de overhand houden, maar Meervogels de kop pies niet hangen. De doelpunten van Meervogels kwamen voort uit mooie acties en diverse goed uitge speelde breaks. De wedstrijd ein digde in een stand van 25-40, maar de dames hebben wel degelijk mooi spel laten zien. Volgende week speelt Meervogels op zondag 27 september om 13.30 uur tegen Con Zelo 1. HEILOO - Afgelopen zaterdag was Dojo 't Loo de gastheer voor de eerste speelronde van de West-Friese Judocompetitie. Alle teams van de hoofdklasse waren aanwezig in de dojo aan de Bergeonstraat voor de start van het nieuwe seizoen. Helaas kon Dojo 't Loo geen vol ledig team om de mat brengen. De eerste twee gewichten waren onbe zet. Daarmee wordt het een hele uit daging om alsnog een goed resultaat neer te zetten, omdat er in dit geval meteen al een 2-0 voorsprong is voor de tegenstander. Desondanks wist het team er tijdens de thuis wedstrijd in de goedgevulde dojo het maximale uit te halen. De eerste partij werd na diverse spannende potten met 8-6 gewon nen van Kodokan. Daarna werd met ruim verschil (10-4) gewonnen van nieuwkomer in de hoofdklasse, Top Judo Amsterdam Zuid-Oost. Alleen in de laatste ronde bleek de kampioen van vorig jaar, Tom van der Kolk, een maatje te groot. Er werd ondanks de nodige goede partijen met 10-4 verloren. Na deze eerste speelronde bezet Dojo 't Loo een fraaie derde plek in de tussen stand van het klassement. Een uit gebreide fotoreportage is te zien op www.dojotloo.nl. Aanstaande zondag is Dojo 't Loo gastheer voor de eerste speelronde van de West-Friese Juniorencompetitie. Ook dit belooft weer een sportief spektakel te wor den. -1 Onder toeziend oog van zijn clubgenoten en coach Kars Zoon stuurt Stan Greveling zijn tegenstander naar de grond. Foto: Fred Stevenson verstand van lekker vlees HSV Veteranen 1 gaat dit seizoen van start met zes nieuwe aanwinsten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19