Trias Al-meisjes winnen pupillenfinale Collectanten gezocht Zeevogels heeft langste adem 31e editie AMAK-Loop Koppelwedstrijd Samen Beet Geef haar schoon drinkwater 21 Lucy krijgt geen nieuwe mand. Lucy krijgt haar zevende nest in drie jaar tijd. De Dierenbescherming komt op voor vergeten dieren. Ook in uw regio. Help mee en meld u aan als collectant voor de jaarlijkse collecteweek rond 4 oktober. Ga naar www.dierenbescherming.nl/ collecte of bel (088) 8113 000. CBFl ZOA<& www.zoa.nl UITKIJKPOST 23 SEPTEMBER 2015 De Al-meisjes weer op de eerste plek. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 19 sep tember kwamen er 21 Trias pupillen in actie voor de pupil- lenfinale (Noord-Hollands kampioenschap). De jongens A1, de meisjes A1, A2 en C hadden zich als ploeg geplaatst en kon den dus met 5 deelnemers mee doen; Zoë Hoebe mocht indivi dueel meedoen bij de pupillen. Zoë deed het prima bij de mini- meisjes en mocht een mooie medaille voor de 4e plek mee naar huis nemen. De C-meisjes Felien de Zinger, Sanne Rodenburg, Jasmien van der Kolk, Bibi Lemstra en Britt Karel gingen als 7e geplaatst de finale in. Ze deden heel erg hun best op alle onderdelen en dat had als resultaat dat uiteindelijk als 6e eindigden, dus prima gedaan! De jongens A1 Noah Knol, Skip Lemstra, Julian Allis, Gijs van der Kolk en Gijs Smolenaars gingen wel als 1e geplaatst de finale in, maar we zagen al dat de nummers 1 t/m 5 heel dicht bij elkaar stonden en dat het dus heel spannend zou worden. Natuurlijk gingen de jongens voor een podiumplek en daardoor sneu velden er ook veel pr's, maar helaas lukte het niet. Gijs Smolenaars mocht nog wel individueel als 4e de prijs in ontvangst nemen. De meisjes A2, met als deel nemers Robin Langedijk, Jetske Zuurbier, Chloé van Philps, Esmée Nebbeling en Bente Madderom, gingen als 6e ploeg de finale in en ook deze meiden presteerden op hun best, want ook zij stegen een plek en werden uiteindelijk 5e in het ploegenklassement. De allerbeste prestaties kwa men van de A1-meisjes Resa Witte, Fiep Adrichem, Iris Kramer, Nika Kloosterman en Laura Croux, die vorig jaar al met de 1e prijs naar huis gingen. Zij hadden hun zinnen ook dit jaar weer gezet op de hoog ste plek. Ze startten met de estafette en wonnen met overmacht. De rest van de onderdelen ging ook prima en hierdoor mochten ze weer op de eerst plek plaatsnemen. Laura mocht ook nog de plaats individueel in ontvangst nemen. EGMOND AAN DEN HOEF - Het begon afgelopen zondag in de wedstrijd tegen Sporting S uit Schermerhorn goed, want na een paar schermutselingen over en weer sloeg Zeevogels in de achtste minuut toe. Een mooie voorzet van Gilles Groot werd slecht verwerkt door een verdediger van Sporting S en Dennis de Waard was er als de kip pen bij om de 1-0 aan te tekenen. Dit was ook het sein voor het ver dere verloop van de eerste helft; Zeevogels in balbezit (95%) en Sporting S in de counter. Dat bleek overigens wel een succesvolle tac tiek, want Sporting S sloeg op die manier twee keer toe: in de 27ste en de 35ste minuut. De goal van de 27ste minuut was overigens een bijzonder mooi uitgespeelde coun ter, die door Glen Timmer beheerst werd afgerond met een fraaie bal in de hoek. Bij de goal in de 35ste minuut was Arie Kostelijk de verde diging van Zeevogels te snel af. Een niet verwachte 1-2 dus, deze rust stand. De tweede helft was amper begonnen of Sven Vermeeren had bijna de 2-2 erin. Helaas kopte hij, terwijl hij de bal alleen op zijn hoofd had hoeven laten tippen. Even later schoot Jelle Schut tegen de paal. Het duurde toch tot de 65ste minuut voordat de gelijkmaker werd gefa briceerd. Frank Jong schoot de bal er zeer beheerst in. De domper volg de een minuut later. Deniz Hughes liet een ogenschijnlijk houdbaar schot los. Keeper Jorrit Stoop ging wel goed naar de hoek, maar tever geefs; 2-3. Zeevogels moest weer aan de bak. En deed dat met succes, want de 3-3 lag in de 75ste minuut in de touwen. Het was wederom Dennis de Waard, die de bal met zijn 'linker' uitstekend inschoot. Zeevogels rook de overwinning en ging onverdroten door. En in de 85ste minuut was het weer Dennis de Waard, die nu zijn tegenstander te snel af was en zijn derde treffer scoorde. Zeevogels leidde nu met 4-3. Deze stand bleef tot het einde op het scorebord staan, hoewel er vlak voor het einde nog een kop bal van een Zeevogel in het eigen strafschopgebied (gelukkig voor Zeevogels) op de paal belandde. Toch bewees Sporting S in de twee de helft ook wel degelijk te kunnen voetballen, want in de tweede helft was hun veldspel niet alleen meer op de counter gebaseerd. Daardoor had de eindstand ook zo maar 8-7 of 7-8 kunnen zijn. In ieder geval voegde Zeevogels op de Hogedijk drie belangrijke punten toe aan het totaal. AKERSLOOT - Op zondag 27 september wordt de 301e edi tie van de AMAK trimloop in Akersloot gelopen. Er is een trimloop over 5, 10 en 15 km, die na het succes van vorig jaar wederom start bij de handbal kantine aan de Boschweg 3. De start van alle drie de afstanden is om 11.00 uur. Voor de eerste drie op iedere afstand zijn leuke prijzen te winnen. De jeugd t/m 8 jaar loopt de 1/2 mijl (805m) en de oudere jeugd (t/m 13 jaar) loopt de hele mijl (1610m). De halve mijl start om 10.00 uur en de hele mijl om ca. 10.15 uur. Deelname voor de jeugd is geheel gratis. De jeugd krijgt na afloop een medaille en maakt kans op prijzen in de verloting. Inschrijven a 5 kan op zon dag 27 september vanaf 09.00 uur in de kantine van handbalvereni ging Meervogels de Boschweg 3 in Akersloot Voorinschrijving a 4 is mogelijk via www.inschrijven.nl. Deelname voor de jeugd is gratis. Meer info op www.amak.nu. LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet sluit het witvisseizoen af met een sponsorwedstrijd. De geplande wedstrijd van 27 sep tember is uitgesteld naar zon dag 11 oktober. Dit vanwege de tegenvallende vangsten door tijdelijk slechtere waterkwaliteit. Op 11 oktober wordt er gevist voor 'Help Zelda Verder' om een bijdrage te leveren aan Dolfijnentherapie voor Zelda van Boheemen. De jeugdleden gaan langs de deuren en proberen zoveel mogelijk geld voor hun gevangen vis te krijgen. De vissen worden overigens geteld en netjes terugge zet in het water. Verzamelen voor de wedstrijd is om 9:15 uur op de haven van het Stet. Aanvang 10.00 uur. Na de wed strijd is de prijsuitreiking van zowel de wedstrijd als van de seizoensprij- zen van de competitie, in het club gebouw van Harmonie Excelsior. De vissers dienen zich aan te mel den bij Peter van der Heijdt, via mail marian.peter@zonnet.nl of per telefoon 072-5051056. Gratis advertentie HOOP HERSTEL

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21