Dojo 't Loo goed van start in de Jeugdcompetitie Zonnige 31e editie Amakloop Basketballers Flashing winnen van Yellow Sox AANBIEDING Foresters Dames spelen eerste oefenwedstrijd Cindy van Leeuwen en Tim Blankert clubkampioenen! sport 21 Toch ging Yellow Sox met een verdiende 15-21 voorsprong naar het tweede kwart. In dit kwart ging Heiloo iets beter spelen. Er kwam meer grip op de snelle spelers van Sox en werd er duidelijk minder bal verlies geleden. In de laatste minuut leek de aansluiting een feit (32-34) maar door onnodig balverlies kon het Helmondse team toch haar voorsprong behouden en werd de rust ingegaan bij 33-39. oosterbaan De jeugd ging onder aanmoediging van familie, buren en vrienden enthousiast van start. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Ook dit jaar is traditiegetrouw weer op de laatste zondag van septem ber de Amakloop gehouden in Akersloot. Onder een heer lijk nazomerzonnetje was het alweer de 31e keer. Om 10.00 uur werd begonnen met de jeugd, die onder aanmoedi ging van familie, buren en vrienden enthousiast van start gingen. Aan de finish kreeg iedereen een medail le en waren er voor de winnaars mooie bekers te verdelen. Uitslagen jeugd: Halve mijl jon gens: 1e plaats Thiemen Dekker, 2e Jayden Talman, 3e Quinten HEILOO - Het JU22 Parkmobile- team van Flashing Heiloo heeft haar eerste competitie thuis wedstrijd gewonnen. In een aantrekkelijk en spannend duel sleepte het Heiloose team de overwinning binnen. Het Helmondse Yellow Sox keerde met lege handen terug naar Noord-Brabant: 76-70. Net als DBV Rowic, de vorige tegenstander, had ook Yellow Sox een team met rela tief kleine spelers. En ook deze keer lieten die zich niet onbetuigd. Met snel en agressief spel werd Flashing flink onder druk gezet. De Heiloose verdediging had grote moeite met de vele penetraties en het goede schot van de Limburgers. Coach Paul Aris moest al snel naar een time-out om zijn team op het juiste spoor te krijgen. Maar vooralsnog Burgmeijer. Halve mijl meisjes: 1e plaats Lisa v/d Lee, 2e Kaitlyn Groot, 3e Caylée Talman. Hele mijl jongens: 1e plaats Martijn Balde, 2e Rick Thomasse, 3e Rowan Dekker. Hele mijl meisjes: 1e plaats Lise Lemsom, 2e Amy Groot, 3e Esmée Burgmeijer Om 11.00 uur was het vervolgen de beurt aan de volwassen om te starten op de 5, 10 of 15 kilometer. Ook hier waren er op de verschil lende afstanden prijzen te verdelen voor de heren en dames, waar dan ook hard voor werd gestreden. Uitslagen volwassenen: Heren 5 km: 1e plaats Bart Geersma (19:14), 2e Jeffrey Stuyt (20:50) 3e Tristan de miste Flashing voldoende scherpte om Yellow Sox goed partij te geven. Echter, de twee grote mannen van Heiloo, Jeroen Aris en Max van Rixel, hielden de schade beperkt. Zij kwamen beiden scorend goed door. Coach Aris leek zijn team goed te hebben geïnstrueerd, want in het derde kwart speelde Flashing bijna foutloos. Met uitblinker Jeroen Aris voorop werd Yellow Sox onder Jong (20:58). Dames 5 km: 1e plaats Esmée Bakker (21:03), 2e Moniek van Linden (21:47), 3e Judith Krom- Van Hesselingen (23:02). Heren 10 km: 1e plaats Gerard van der Berg (35:20), 2e Jeroen Lute (38:49), 3e Jan Bot (39:33). Dames 10 km: 1e plaats Judith Peterink (42:52), 2e Judith Tamis (44:20), 3e Marjolijn Bijwaard (47:50). Heren 15 km: 1e plaats Joost van Galen (53:10), 2e Siem Meijne (56:54), Jasper Commandeur (59:02). Dames 15 km: 1e plaats Eline Lute (1:05:57), 2e Marlenne de Groot (1:10:33), 3e Marjan Seignette (1:12:58) grote druk gezet. De Heilooënaren pakten al snel een voorsprong (49-43 in de vijfde minuut). Daarna ging de strijd gelijk op en werd het derde kwart bereikt met acht punten voorsprong (59 51). In het begin van het laatste kwart kwam er een slotoffensief van Yellow Sox. Flashing leek te wankelen (61-61) maar wist door fraaie scores van Sander de Ruiter en Jeroen Aris het tij te keren. De Limburgers zakten in, en zo kon het team van Paul Aris de overwinning veiligstellen: 76-70. Scores: Jeroen Aris 11-18 (29) en 22 rebounds, Max van Rixel 9-5 (14), Max Knegt en Rhino Beets beiden 4-7 (11) en Sander de Ruiter 5-6 (11). Komende zondag 4 oktober speelt Flashing Heiloo uit tegen Jugglers in Enschede. Aanvang wedstrijd: 16.30 uur in sporthal Deppenbroek. HEILOO - Na een aantal jaren afwezig te zijn geweest in de competitie is Dojo 't Loo dit seizoen weer van start gegaan in de vierde klasse van de West- Friese Judo Jeugdcompetitie. Voor de eerste speelronde was Dojo 't Loo de gastheer. Verder waren de teams van Kees Hoebeke, Hensbroek, De Uitkomst, Judoschool Den Helder en Judoclub Groefsema aanwezig. Alleen Asahi San was afwezig doordat ze niet voldoende spelers op de been konden brengen om het team met tien verschillende gewich ten te vullen. Al met al stonden dus dus zes teams met in principe tien judoka's van 8 tot en met 12 jaar op de mat. Het team van Dojo 't Loo - onder begeleiding van coach Kars Zoon - bestond uit Sofie Oosterink, May Witjes, Otto Bosch, Sija Coolegem, Daan Pepping, Yesper Brunekreef, Kars en Mats Kroon, Hu An Tan, Bas de Laleijne en Fil Dekker. Het spits werd afgebeten tegen het team van Hensbroek. Sofie Oosterink wist als onervaren debu tant in het team haar eerste partij knap te winnen met een houdgreep. HEILOO - Het trainingssei zoen voor de Dames 35+ is al even bezig en vrijdagavond was de eerste oefenwedstrijd. De Foresters speelde tegen de leef tijdsgenoten van Vitesse. Het duel begon goed met wat kan sen over en weer. Na 16 minuten was het De Foresters dat op voor sprong kwam via Marlies, die een goede voorzet van Bianca bekwaam afrondde. Keepster Astrid hield de 0-0 tot de rust, waarna Rebecca de handschoenen over nam. Al snel in de tweede helft scoorde De Foresters opnieuw. Een voorzet Ook de rest van het team ging deze eerste ronde prima van start. Er werden uiteindelijk slechts twee partijen verloren, waarvan één doordat in dat gewicht geen judoka beschikbaar was en de ander werd nipt in de laatste seconden verlo ren door Fil Dekker, die de hele partij prima had staan judoën en zelfs lange tijd op voorsprong had gestaan.. Een ruime overwinning dus, met als eindstand 14-4. Daarna moest het team van de Dojo optreden tegen De Uitkomst uit Anna Paulowna. Sija, Daan, Kars, Mats Bas en Fil wisten allen hun partij knap te winnen. Met twee verliespartijen voor de Dojo door lege gewichtsklassen kwam de eindstand daarmee op 12-2. Door het ontbreken van Asahi San werd deze ronde reglementair gewonnen met 18-0 en maximale judopunten. Hiermee heeft Dojo 't Loo in de eerste ronde met zes matchpunten voorlopig een tweede plaats ingenomen. Kees Hoebeke speelde een wedstrijd meer, waar door zij met acht matchpunten voorlopig op de eerste plaats zijn beland. Judoclub Groefsema en Judoschool Den Helder bezetten met drie matchpunten samen de derde plek in de tussenstand. van Lissa werd hard ingeschoten door Carolien. De druk op het doel van De Foresters nam hierna toe. Karen, Martina en Kristien speel den achterin super maar konden tien minuten voor tijd niet voorko men dat Vitesse 2-1 scoorde. Na een goede individuele actie van Petra scoorde De Foresters bijna, maar uit de counter lag de bal opeens in het andere net: 2-2. De Foresters probeerde het nog, maar uit twee snelle counters scoorde Vitesse nog twee maal. Eindstand 2-4. De Foresters bewees heel goed te kun nen voetballen, maar de wedstrijd duurde net 5 minuten te lang. ADVERTENTIE Atag gaskookplaat met Fusion Volcano wokbrander 80 cm. gas-op-glas, matzwart vitro-keramisch 1 (kras- en slijtvast) f-'lfligl lii'liiil miiliiiiii'l omdat het goed moet zijn! Hasselaarsweg 21, Heerhugowaard, Tel. 072 - 5714108, www.antduijnkeukens.nl sport- en wandelschoenen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19