Liesbeth van Zelst-Oud Travel Counsellor Diligente Maike Kramer trots op Koor Notebook Verkoop bij Bibliotheek Heiloo BEDRIJF BELICHT 5 travel counsellors Jubileumconcert One More Voice in de Witte Kerk Aangeleverde foto UITKIJKPOST 30 SEPTEMBER 2015 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Uitkijkpost.nl mogelijk. Voor aanmelding Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Travel Counsellors verzorgt zowel privé- als zakenreizen tot in de puntjes. Foto: Arjan Hoogvorst Termijen 116 - 1852 TH Heiloo, tel.: 06-48818568 email: liesbeth.vanzelst@travelcounsellors.nl www.travelcounsellors.nl/liesbeth.vanzelst Via een uitstapje in de zorgsector trok Liesbeth van Zelst-Oud onlangs de stoute schoenen aan en begon zij voor zichzelf als Travel Counsellor, oftewel zelfstandig reisadviseur (franchise). Daarmee is zij terug in haar geliefde reiswereld. De rol van Travel Counsellor valt te omschrijven als zelfstandig reis adviseur zonder vaak drukbezocht kantoor. Zónder wachttijden dus en dat is een van de pluspunten van deze groeiende ondernemingsvorm. "Ik opereer onder de paraplu van Travel Counsellors in Den Haag, dat landelijk circa 150 en wereldwijd totaal 1350 aangesloten zelfstandige reisadviseurs telt", vertelt Liesbeth van Zelst-Oud thuis in Heiloo. Daar ontvangt zij mensen voor alle denkbare reisadviezen, maar afspreken kan desgewenst ook bij iemand thuis of op de zaak. "Die flexibiliteit is een bijkomend voordeel, omdat ik niet ben gebonden aan kantoor uren." Persoonlijk Liesbeth van Zelst-Oud had ruim acht jaar ervaring in de reiswereld bij een touroperator en reisbureau, voordat zij enige jaren terug een ommezwaai naar de zorg maakte. Nadat een oud-collega van het 'ste nen reisbureau' haar had gewezen op de mogelijkheden te gaan werken als Travel Counsellor, is zij opnieuw de reiswereld ingerold. "Naast de eerdergenoemde voordelen neem ik klanten het nodige uitzoekwerk uit handen. Niemand hoeft zo meer urenlang zelf te gaan zitten struinen op internet tot de gewenste reis eindelijk is gevonden. Wij van Travel Counsellors doen gewoon vele stappen extra, wat de gehele service aanmerkelijk persoonlijker maakt." Altijd bereikbaar Dat persoonlijke uit zich onder meer in verschillende attenties, waaron der extra informatieboekjes die klanten bij boeking meekrijgen. Verder bestaat de optie van taxiservice tussen huis en luchthaven en vice versa. Travel Counsellors is lid van ANVR en SGR en Calamiteitenfonds en werkt wereldwijd samen met talloze leveranciers en professioneel werkende lokale agenten, die ter plekke zaken als excursies kunnen verzorgen. De organisatie is continu (24/7) bereikbaar en geeft twee maal per jaar het We Love Travel Magazine uit, met vele tips en erva ringen. Herfstvakantie Oktober is de traditionele cruisemaand. Niet alleen stellen, maar ook families kunnen nu hun vakantiedromen achterna varen naar welke mooie oorden zij maar wensen. Er is voor vrijwel alle leeftijden een onvergetelijke cruise te vinden, waaronder Disney-cruises. Met de herfstvakantie voor de boeg zijn tevens nog volop last-minutereizen te boeken naar de meest uiteenlopende bestemmingen in zowel binnen- als buitenland. Kwaliteit Travel Counsellors verzorgt zowel privé- als zakenreizen, waar (naar toe) en wanneer iemand maar wenst, tot in de puntjes verzorgd. Ook zijn er alle gangbare pakketreizen te boeken van bijvoorbeeld TUI, Arke, Neckermann, alsook Belgische, Duitse en Engelse touroperators. "Het is en blijft een boeiende sector die veel te bieden heeft. Wij staan ervoor mensen geheel ontzorgd te zien vertrekken én aankomen, en streven continu naar de hoogst haalbare kwaliteit", aldus Liesbeth, die dan ook regelmatig vakgerichte trainingen en workshops volgt. HEILOO - Even voorstellen: Maike Kramer-Heijne, dirigent van het Koor Notebook. Sinds de beginperiode is zij betrok ken bij de vereniging. "Najaar 2005 werd ik gevraagd om in het kerstkoor mee te zingen bij het kerstdiner voor de bewo ners van de Amberhof. Een heel leuk initiatief en besloten werd om dat een jaar later nog een keer te doen. Het enthousiasme bleef, er werden meerdere men sen gevraagd om deel te nemen in het koor en na het volgen van de dirigentencursus bij de Kunstfactor werd ik begeleider en dirigent". "Het koor, toen nog Amberhofkoor, bestond uit elf leden. Er was begeleiding van een accordeonist, een gitarist en een pianist. In de loop der tijd bleek dat het meezingen op orkestbanden prettiger was en zo kon ik beter de stemgroepen vormen. Omdat lang niet iedereen thuis is met bladmu ziek, werk ik alles zelf uit en zing ik in op mp3's, zodat iedereen zijn eigen partij kan oefenen. Ons eerste optreden onder de naam Koor Notebook was in juni 2007 in de grote hal van Verzorgingshuis Westerhout in Alkmaar. Ontzettend spannend, maar o zo leuk. In 2009 besloten we een geheel repertoire aan ABBA- liedjes te besteden, maar dan moes ten er ook wat meer mensen bij de vereniging komen. Na een oproep in de Uitkijkpost kwamen 25 potenti- ele zangers opdagen voor een audi tie! In de loop der jaren is het reper toire flink uitgebreid. We zingen nu ook op korenfestivals en in de kerstperiode in de binnenstad van Alkmaar of op de Kerstmarkt in Heiloo. Ook heeft de vereniging een bestuur en verschillende commis sies, zodat ik me kan blijven con centreren op de muziek. Een enorme uitdaging was de deelname aan de Musicmeeting Heiloo van 2014 met als thema de musical Carmen, die door ons op geheel eigen wijze is uitgevoerd. We brachten een aantal liedjes uit ons eigen repertoire, passend bij het verhaal van Carmen, opgeluisterd door fraaie dans. Daarmee hebben we ons als koor op de kaart heb ben gezet. Notebook bestaat nu uit zo'n 30 leden. Nog steeds heb ik veel plezier in het dirigeren van het koor. Ik zie ieder nieuw liedje als een enorme uitdaging. Alle leden ben ik dankbaar dat ik dit nog steeds mag doen en dat we nog altijd zoveel ple zier hebben in het zingen en de ver eniging zelf. Ons jubileumoptreden (zaterdag 3 oktober, 20 uur GGZ Heiloo) zie ik als een feest en vooral door het aan iedereen laten zien en horen wat we de afgelopen 10 jaar gedaan en bereikt hebben. Van een klein kerstkoor naar een volwaardig gemengd Koor Notebook. Iets waar ik ontzettend trots op ben." Dirigente Maike Kramer ziet ieder nieuw liedje als een enorme uitdaging. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 2 en zater dag 3 oktober houdt Bibliotheek Heiloo een verkoop van door de bibliotheek afgeschreven mate rialen. Kom een kijkje nemen, het is dé kans op een paar mooie boeken of andere materialen voor weinig geld. U vindt er niet alleen romans, informatieve boeken en jeugdboe ken bij deze verkoop maar ook cd's, dvd's, groteletterboeken, bundels tijdschriften en bladmuziek. De ver koop wordt doorlopend gehouden op vrijdag van 15.00 tot 18.00 uur én zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Iedereen is van harte welkom. HEILOO - Ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan organiseert koor One More Voice het jubileum concert "ONTMOETEN" op zaterdag 10 oktober in de Witte Kerk te Heiloo, aanvang 20.00 uur. Het koor staat onder leiding van Paul van Venrooij en vaste begeleidster op piano is Saskia Terpstra. Aan dit concert werken mee: Naomi de Bruijne (dwarsfluit), Nils van Dijk (drums) en Thomas Wilbrink (bas). Kaarten a 5,- (inclusief 1 gratis consumptie, kinderen t/m 12 jaar gratis) kunnen worden besteld via fambdk@hotmail.com (072-5336163) of b.slikker@quicknet.nl (072-5338951).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 5