Kinderboekenweek in de bieb: 'Raar maar waar!' Uitreiking prijzen jubileumactie Het Hoekstuk Loocatie in voetsporen van Jamie Oliver 9 INGEZONDEN MEDEDELING Muziek maakt slim Wibi Soerjadi naar Fletcher Hotel Heiloo Massagepraktijk Vitalis terug in Heiloo UITKIJKPOST 30 SEPTEMBER 2015 HEILOO - Dat wist jij natuurlijk al! Dus lijkt het je leuk om een instru ment te gaan bespelen? Ben je enthousiast, maar weet je nog niet precies welk instrument je wilt gaan spelen? Of twijfel je of het instrument wel bij je past? Geef je dan op voor de cursus "Leer je ZO" bij Muziek- en Dansschool Heiloo. Deze cursus bestaat uit 2 x 2 lessen op twee verschil lende instrumenten en is bedoeld voor kinderen van groep 3 t/m 8. De kosten zijn 17,50. Start na de herfstvakantie. Instrumenten waaruit je kunt kiezen zijn onder anderen: accordeon, blokfluit, cello, dwarsfluit, gitaar, harp, hobo, hoorn, keyboard, klarinet, piano, saxofoon, slagwerk, trombone, trompet, viool en zang.Voor jong en oud biedt de Muziek- en Dansschool de mogelijkheid om een gratis proefles te volgen op een instrument of een dansles naar keuze. Deze mogelijkheid geldt alleen voor mensen die nog geen les hebben op de Muziek- en Dansschool Heiloo. Meer info? Bel of stuur een mailtje: 072-5332460, info@muziekendansschoolheiloo.nl HEILOO - Na een succesvolle reeks van intieme en exclusieve concer ten bij Fletcher Hotels, vinden binnenkort de laatste drie concerten van Wibi Soerjadi plaats. Een van deze concerten is op zondag 18 oktober in Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo. Het intieme concert is inclusief meet and greet en signeersessie. Met optredens over de hele wereld en alle hoogst behaalde prijzen staat concertpianist Wibi Soerjadi aan de absolute wereldtop. Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo biedt nu de unieke kans om hem van heel dichtbij te zien spelen. Op zondag 18 oktober geeft Wibi Soerjadi een exclusief en intiem concert in Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo. Speciaal voor dit concert heeft Wibi een repertoire samengesteld dat hij exclusief deze middag ten gehore zal brengen. Na afloop van het concert is het mogelijk om de grootmeester van de klassieke pianomuziek persoonlijk te ontmoeten. Het concert bij Hotel-Restaurant Heiloo begint om 16.30 uur en de gasten zijn welkom vanaf 15:45 uur. Er zijn drie soorten tickets verkrijgbaar. Het is mogelijk om alleen het concert bij te wonen, het concert te combineren met een diner of een geheel verzorgd arrangement te boeken inclusief diner, over nachting en ontbijt. Kijk voor meer informatie of om te reserveren op www.fletcher.nl/wibi of bel 0347 - 750 430. Er is maar een beperkt aantal concerttickets beschikbaar. HEILOO - Het thema van de Kinderboekenweek 2015 is 'Raar maar waar!' Boeken over natuur, techniek en weten schap staan centraal in deze week die - raar maar waar - 11 dagen duurt, namelijk van 7 t/m 18 oktober 2015. Dit is er in Bibliotheek Heiloo te beleven: Voorleesfeestje 7 oktober: Voor kinderen van 3 tot 7 jaar is er een robot-voorleesfeestje (14.30 - 15.30 uur): eerst luisteren en kijken naar een mooi boek over robots, daarna samen aan de slag. We maken alle maal ons eigen robotje. Imker in de bibliotheek 10 oktober: Wist je dat een bij wel 30 kilometer per uur kan vliegen? En dat haar vleugels 200 keer per seconde bewegen? Op zaterdag 10 oktober kom je nog veel meer te weten over bijen. Van 10.00 tot 14.00 uur is imker Jan Jansen aanwezig om je van alles te vertel len en te laten zien. Kinderboekenweek Feestmiddag 14 oktober: De feestmid dag start om 13.45 uur met het Kinderboekenweeklied. Daarna is er in alle hoeken en gaten van de bibliotheek iets te beleven op het gebied van natuur, wetenschap en techniek. Om 16.00 uur is er een Meet&Greet met Geronimo Stilton. Hiervoor zijn 100 kaart jes beschikbaar. Wil jij ook op de foto met Geronimo? Kom dan in de Kinderboekenweek naar boek handel Bruna of naar de biblio theek, en vraag een kaartje. Deze feestmiddag wordt georganiseerd door de Muziek- en Dansschool, Bruna en de bibliotheek. En de hele Kinderboekenweek: Op onderzoek in de bibliotheek... Er zijn proefjes te doen, je kunt lekker sleutelen aan apparaten en natuurlijk zijn er boe ken over natuur, wetenschap, tech niek en nog veel meer op een speci ale presentatietafel. HEILOO - Zaterdag zijn de win naars bekend gemaakt van de actie in Het Hoekstuk. Wegens het 40- jarig jubileum van het winkelcentrum kon het publiek meedoen aan de actie 'tasjes raden in de Big Shopper'. Er zijn ruim 17.000 spelkaarten ingeleverd. Het aantal tasjes was 1923. Er waren vier mensen die het precies goed hadden geraden, daarom is er geloot voor de twee hoofdprijzen. De winnaars van de elektrische fietsen zijn: De heer G.R. Prinsze en Tine de Winter uit Vrieswijk. Frank Molenaar (Falstaffstraat) ontvangt een HD camcorder Lidl en Niels Poland (Bosanemoon) een cadeaubon van cafetaria De Eethoek. De eerste zes prijzen zijn uitgereikt, andere prijs winnaars kunnen hun prijs afhalen bij de servicebalie van Albert Heijn in Het Hoekstuk. Speciale dank gaat uit naar de Segestagroep voor de sponsoring van de twee e-bikes en naar Bosman Tweewielers voor het leveren van deze mooie Gazelle e-bikes. De bloemen bij de prijsuit reiking werden gesponsord door Houtenbos Bloemen. De kinderen konden deelnemen aan een kleurwedstrijd. Er zijn 137 prachtige kleurplaten ingeleverd. De jonge winnaars zijn: Jesse de Rooij (7 jaar) en Malu Dekker (3 jaar). Hans de Baar van kapsalon Hans de Baar werd nog even in het zon- netje gezet door het bestuur van 't Hoekstuk. Hans is een pionier in Het Hoekstuk. Gelijktijdig met het 40-jarig jubileum zit Hans de Baar ook al 40 jaar in het winkelcentrum. De winkeliers bedanken alle klan ten voor de enthousiaste reacties en deelnamen aan de jubileumactie. HEILOO - Mensen uit heel Noord-Holland weten massagepraktijk Vitalis te vinden. En nu is Vitalis terug in Heiloo! Dankbaar voor alle hulp die zij heeft gekregen bij de verhuizing, toont Bernadette Gyecsek haar nieuwe praktijk aan de Westerweg 293 A: een lichte, ruime ontvangstruimte voorin en een beschutte behandelruimte achterin. Bernadette haalde 18 jaar gele den haar massagediploma in Zwitserland. Nu volgt ze een opleiding tot massagetherapeut. Daarnaast maakte zij zich verscheidene andere technie ken eigen. Naast stoelmassage voor bedrijven is er de 'gewone' ontspan ningsmassage, maar ook hotstone, cupping kruidenstempel-, meridiaan- en Lotusmassage. Zo krijgt elke cliënt een passende behandeling. "Mijn slogan is 'Uw welzijn is mijn zorg', zegt Bernadette. "In de eerste plaats wil ik ervoor zorgen dat de mensen zich goed voelen!" Bernadette werkt uitsluitend op afspraak, op maandag t/m vrijdag van 9.00 - 21.00 uur, op zaterdag van 9.00 - 13.00 uur. Tel. 06 - 1521 9400, www.massagepraktijkvitalis.nl. HEILOO - Van 22 september tot en met 4 oktober staat restau rant Loocatie in het teken van 'Pure English Cooking'. In de afgelopen twintig jaar van het bestaan van het restaurant was het er nog nooit van gekomen. Met regelmaat stonden er Italiaanse of Franse gerechten op het menu, maar de Engelse keuken bleef al die jaren onderbelicht. Op initiatief van David Falla - Brit en guardian of British tradition - staat in De Loocatie de Engelse keuken centraal. Hans Kok en Sam Piscaer hebben traditionele Britse gerech ten voorzien van een moderne twist en daarmee treden ze in de voetsporen van beroemde Engelse koks als Jamie Oliver. Op het menu staan onder anderen Scottish egg, lamb with mintsauce, smoked fish en een dessert Anglais met Eton mess. Vrijdag 2 oktober wordt een bijzondere avond, opgeluisterd met anekdotes van David Falla over de Britse keuken. Restaurant Loocatie serveert dan een 4-gangenmenu met Britse gerechten, aperitief en bijpas- send wijnarrangement voor 49,50. Reserveer tijdig via www.loocatie. nl of bel 072-5333352. Loocatie is 6 dagen per week geopend vanaf 12.00 uur. Op woensdag gesloten. V.l.n.r: Sam Piscaer, David Falla en Hans Kok treden in de voet sporen van Jamie Oliver. Foto: Marina Bruinzeel Deze Gazelle E-bikes t.w.v. Z.099,- per stuk zijn gesponsord door de Segestagroep en worden geleverd door Bosman Tweewielers. 'hoek Meneer Prinsze en mevrouw de Winter waren de gelukkige win naars van de elektrische fietsen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9