HSV lanceert eigen merchandise Boscrossers doen het goed tijdens vierde NH Cup Fantastische start Flashing U10 Betere schaakstunt De Goede Bezorger worden van deze krant? sport3i I SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Driemaal raak voor Dojo 't Loo op NK Judo <pM 7 OKTOBER 2015 HEILOO - Op zondag 11 oktober lanceert HSV z'n eigen merchan- dise-lijn! Dit zal gebeurt tijdens de rust van de wedstrijd HSV 1 - SVA 1. In de kantine zal dan een vitrinekast met maar liefst zeven nieuwe producten worden onthuld! Na het succes met de 'HSV-sjaal' van vorig jaar pakt HSV door met een aantal nieuwe producten. Voorzitter Wim Leering: "De actie met de HSV sjaal heeft op veel ver schillende manieren positief uitge pakt. De club heeft een mooi bedrag aan extra inkomsten gekregen door de actie van een aantal betrokken leden, maar het mooiste is dat op zaterdag en zondag de tribune van De Basis vol staat met leden en hun ouders die de roodgele sjaal dragen. Wat er binnenkort in de kantine ver krijgbaar zal zijn, houden we nog even als een verassing maar er zal een klassieker bij zitten." De voetbalvereniging HSV mer- chandise-lijn is opgezet in samen werking met Flens en van Leeuwen Sportsjaals, een bedrijf opgezet door twee leden van HSV. Deze twee leden geloven in de kracht van clubliefde binnen het prof- én ama teurvoetbal. Diederik Denneman pakte de tweede plaats in de B-finale. Aangeleverde foto HEILOO - De vierde Noord Holland Cup van 2015 werd op Dierendag in Uithoorn verreden. De rijders reden onder een uit eindelijk mooie nazomerzon hun wedstrijd op het parcours van UWTC Uithoorn. Vincent Bliek en Boet Veldt beten voor de Boscrossers onder nog mis tige omstandigheden het spits af, met een keurige vijfde plek voor Vincent bij de boys 5/girls 6 en een mooie derde plek in de B-finale voor Boet. Bij boys 7/girls 8 begonnen de jongste Boscrossers de dag goed. Dat werd gevolgd door een fantas tische tweede plaats in de B-finale voor Diederik Denneman, een keu rige vierde plek voor Joep Mulder en als mooie afsluiter een zesde HEILOO - Op vrijdag 2 oktober speelden de schakers van SV Vredeburg de tweede ronde van de interne competitie. Hans de Goede nam het op tegen podi umklant Ed Stolp. De zeer gesloten stelling leek uit te lopen op remise, wat voor De Goede al een mooi resultaat zou zijn. Maar het werd nog beter voor De Goede toen Stolp, in zijn drang iets te forceren, de pionnenketen verbrak en onbedoeld ruimte bood voor een kletterende tegenaanval. De Goede veroverde een loper en schoof naar winst. Robin Rommel versloeg vlotjes Marc Voorwalt die zich liet verleiden mee te gaan in het hoge zettentempo van zijn opponent en zich onzorgvuldig ver dedigde. In een attractieve partij met tegengestelde rokades kwam plek voor Erwin Bliek. Ryan Konijn pakte bij de boys 8 /girls 9 de punten tijdens de manches. Sander en Chris Duinhoven legden bij de boys 9/girls 10 beslag op de tweede plaats in de B-finale en de derde in de A-finale. Eveneens in de B-finale wisten ook Dhani van der Brandt en Callum Andringa door te dringen en zij ein digden als zevende en achtste. Martin Veldhuizen en Isabel van der Woude reden goed tijdens de manches. Helaas kon Pim Kroes niet aan de start verschijnen bij de boys 10/girls 11. In dezelfde klasse waren het Ties van der Zwart en Matteo Pronk, die de punten voor de Boscrossers mee naar huis namen. De constant voorin rijdende Max van der Woude deed goede zaken en pakte met zijn tweede plek in de A-finale weer de punten voor de koningsaanval van Harold Ebels eerder dan die van Harry Levering. Op de 35e zet gooide Levering het bijltje er maar bij neer. Theo Al blijft na een keurige overwinning op Kees Aafjes voorlopig meedraai en in de top van de ranglijst. Ook Jaap Limmen doet het prima: met onberispelijk spel won hij van Jan Borst. Bert van Diermen kwam flo rissant uit de opening in zijn partij tegen Jan Levering, maar wist het verworven voordeel - een kwali teit - niet uit te bouwen. Levering hergroepeerde zijn stukken rond de zwarte koning en dwong een remise af. Jeroen van Vliet luis terde zijn verjaardagsfeest niet op met een overwinning op Barry Blekemolen. Toch had dat zomaar gekund. Het spannende eindspel met aan beide zijden een koning en vier pionnen bood perspectief, het algemeen klassement bij de boys 11/girls 12. Ook Dinand Melein reed in dezelfde klasse naar een plek in de A-finale. Mika van den Hoogen reed naar een mooie zesde plek in de B-finale bij de boys 12/girls 13. In de A-finale pakten drie Boscrossers de punten Rick Meurs (4), Kros Bakker (7) en Stef Wokke (8). Bij de boys 13/girls 14 gingen Rob Duba (A) en Erik Seggelink (B) met de twee eerste plaatsen naar huis. Glenn de Wildt pakte de tweede plek in B-finale en Danzel Funcke pakte plek zeven in de A-finale. De Boscrossers slo ten met de derde plaats van Co Molenaar bij de boys 15 16 de dag al vroeg af. De volgende Noord-Holland Cup zal op 25 oktober in Langedijk wor den verreden. maar de meer ervaren Blekemolen bezette de sleutelvelden en pakte het punt. Ed van Duin was opgeto gen over zijn solide overwinning op Jan Brantjes. Ondanks zijn neder laag tegen Sandra Hollander was Chiel Pepping tevreden met zijn partij: hij was niet weggespeeld en pas in het eindspel was een verschil letje ontstaan. Wie zeker tevreden mocht zijn, was Jeroen Tebbens. Met geduld en overzicht boekte hij een prima zege op Adri Beentjes. Gertjan Hafkamp en Bert Hollander voerden een waar schaakspektakel op: Hafkamp koos na een pionoffer voor een riskante aanval. Hollander had de handen er vol mee, kwam stilletjes onder de druk uit en maar pakte het initiatief op beslissende wijze over. Komende vrijdag wacht de eerste bondswedstrijd van het seizoen voor Vredeburg 1. HEILOO - Afgelopen zaterdag kwam de jongste groep van basketballvereniging Flashing Heiloo voor het eerst in actie. In het eigen Vennewater werd een toernooi gespeeld tegen Tripple Threat (Halfweg), KTC (Haarlem), Mapleleaves (Heemskerk) en Christofoor (Amsterdam). Een spannend moment, want voor de meeste kinderen was dit hun eerste 'echte' basketballwed strijd. Het Heilooër team maakte direct een enorm sterke indruk. Het team van coaches Eva Otto en Liesanne de Wijs was niet alleen technisch van behoorlijk niveau, maar in strijdlust kon het team door niemand worden geklopt. Fel strijdend om elke bal werd er een enorm tempo op nagehouden en dat leidde in totaal tot maar liefst 69 punten en een hechte verdediging met maar 30 tegenpunten. Alle vier de wedstrijden wer den door het Flashing Heiloo-team gewonnen en daarmee lijkt de ver eniging opnieuw een enorm talent volle lichting in huis te hebben. Sowieso doet de Flashing-jeugd het enorm goed. Ook de U12 en u14 teams van Flashing zijn dit jaar nog ongeslagen. De U10 gaat hier dus weer moeiteloos in mee! Voor de meeste kinderen was dit hun eerste 'echte' basketball wedstrijd. Aangeleverde foto www.uitkijkpost.nl 0226 33331 1 rodi

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 29