Benedictuskinderen organiseren boekenmarkt Ook voor 2015 weer een sportgala voor Heiloo Varen met de Zonnebloem Eerste schetsen project 'Melco' getoond aan bezoekers UITKIJKPOST HEILOO - Het is traditie, dat door kinderen van de Benedictusschool bij aanvang van de Kinderboekenweek een boekenmarkt op het schoolplein wordt georganiseerd. Tassen met boeken en kleedjes om de boeken op neer te leggen worden mee naar school genomen. Over de prijzen wordt wel onder handeld, maar op deze markt blijkt de euro het dubbele waard. HEILOO - Het was maandag ochtend 5 oktober voor de deelnemers van de Zonnebloem Heiloo weer tijd voor de jaar lijkse boottocht, deze keer in Amsterdam. Ruim 50 deelnemers uit Heiloo gingen met de bus naar het wes telijk havengebied waar zij aan boord werden geholpen door de vrijwilligers. Samen met andere afdelingen uit de regio voeren zij bij prachtig weer naar de sluizen van IJmuiden en langs het Amsterdam CS weer terug naar het oostelijk havengebied. Het was een heel mooie tocht. Onderweg werd de inwendige mens perfect verzorgd door de vrijwilligers aan boord. Ook deze dag werd weer mogelijk gemaakt door de bijdragen van de donateurs en alle mensen die jaar lijks de loten kopen. De trekking van deze loterij is op 26 oktober a.s! Informatie hierover en over de acti viteiten van de Zonnebloem zijn te vinden op www.zonnebloem.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. jt_ H et wee kb lad U it ki j kpost wo rd t geproduceerd op een waterloos tF offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek JF.Ff'.. Nieuwe Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. De euro is het dubbele waard op de boekenmarkt. Foto: aangeleverd HEILOO - De afgelopen maan den is het sportgala-team van de SportRaad Heiloo weer druk in de weer geweest met de voor bereidingen van de sportverkie- zing 2015 voor en door Heiloo. Een belangrijk onderdeel daarvan is het zeker stellen van voldoende financiële middelen. Hoewel dit nog niet helemaal het geval is, is het resultaat wel zodanig dat er ook voor 2015 weer een sportgala moge lijk is! Een flink aantal sponsors en sportverenigingen, die het sportgala een warm hart toe dragen, legde daarvoor de basis. De sportverkie- zing gaat er dus komen en wel op zaterdag 30 januari 2016 in hotel Fletcher. Een datum om alvast in de nieuwe agenda's te omcirkelen. Goede en mooie sportprestaties zullen weer in een feestelijke entou rage de waardering krijgen, die zij verdienen. En uiteraard zal bekend worden gemaakt wie sportman, sportvrouw, sportteam en sport talent van het jaar zijn geworden. Sportverenigingen en inwoners van Heiloo worden opgeroepen om nu al te letten op en na te denken over sportprestaties en verdiensten voor de sport, die het verdienen om in het zonnetje te worden gezet. Nadere berichten zullen spoedig volgen. Monique Andersen (l., verkoop manager van dit project) en Evelien Houwer (project ontwikkelaar van dit project). Foto: Stip Fotografie Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Dinsdag 6 okto ber vond een inloopbijeen komst plaats op het voormalig Campinaterrein in Heiloo, voor buurtbewoners en geïnteres seerden voor het nieuwe project Melco. Het was de eerste keer dat Melco Ontwikkeling B.V. (combinatie van HBB Groep en De Geus Bouw) kon laten zien waar ze actief mee zijn geweest sinds de koop van het terrein in juli van dit jaar. Melco Ontwikkeling B.V. wil graag weten wat de geïnteresseerden vinden van de schetsen van de huizen. De bezoekers konden op een lange wand waarop foto's van het project te zien waren, een mening, wens en/ of vraag achter laten. Zo kan men bij Melco Ontwikkeling B.V. zien waar vraag naar is en of de ont werpen aansluiten bij de wensen in Heiloo. Met alle feedback gaat Melco Ontwikkeling B.V. aan de slag en hoopt eind dit jaar of begin volgend jaar te kunnen starten met de verkoop van de eerste woningen. In totaal zullen er 82 woningen wor den ontwikkeld en gerealiseerd: van starterswoning tot riante vrijstaande villa. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden op www.melcoheiloo. nl en worden dan automatisch op de hoogte gehouden. Men kan ook de voortgang volgen via Facebook: www.facebook.com/melcoheiloo. Elite week verschijnt de rubriek 'De tienvragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Ik ben Inge Kracht. Ik ben eigenaar van Inge's Atelier, waar ik naailessen geef aan kinderen en volwassenen. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en getogen in Heiloo. Als student wilde ik graag naar Amsterdam, maar aangezien Heiloo toch wel erg gezellig bleek te zijn ben ik altijd gebleven. 2. Als je hobby je werk was geweest, welk beroep zou je nu uitoefenen? Mijn werk is voortgekomen uit mijn hobby. Ik ben ooit begonnen met zelf kleding maken omdat ik een erg dure kle- dingsmaak heb en ik vond dat ik het best zelf zou kunnen. Dit is binnen een paar jaar nogal uit de hand gelopen. Ik heb op naaigebied inmiddels mooie diploma's en specialisaties behaald. Dus tegenwoordig geef ik tijdens mijn naailessen en workshops mijn kennis door. 3. Wie zou je willen ontmoeten en wat zou je zeggen en vragen? Ik zou Jean Thomassen wel eens willen ontmoeten. Ik ben zo benieuwd naar waar hij al die jaren zijn inspiratie vandaan haalt voor zijn hilarische en bizarre schilderijen. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Kinderboerderij de Viermorgen in het Maalwater. Anita Bakker en ik waren toen al onafscheidelijk (nu nog steeds). Als kind waren we destijds dagelijks aan de gang in de stal len en op het land van de kinderboerderij. Alles wat binnen ons kunnen lag pakte we aan. Alle beestjes voeren, stallen uitmesten, kleine reparaties aan de hekken en stallen, schil derwerk, etc. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Het Heilooer Bos. Ons bos is niet heel erg groot, maar naar mijn mening een van de mooiste bossen van Nederland. 6. Waarvoor kunnen ze je 's nachts wakker maken? Een kopje verse muntthee met zelfgebakken appeltaart. 7. Wat was het beste advies dat je ooit kreeg? Als je bij jezelf blijft, kun je alles bereiken wat je wilt. 8. Wat weten de meeste Heilooers niet van je? De meeste Heilooers weten niet dat ik naast Inge's Atelier ook eigenaar ben van Queen in Black, mijn gothic kledingla bel. Elke creatie van mijn hand is gemaakt naar eigen ont werp, inzicht en idee. Dus ieder ontwerp van Queen in Black is een uniek stuk. Ik verkoop deze kleding tijdens diverse gothic&fantasy feesten in Nederland. 9. Wat zou je in het dorp aanpakken, als je burgemees ter was? Het jeugd- en jongerenwerk. Ik ben jarenlang Buk medewer ker geweest, in de tijd dat het nog een poppodium was. Ik heb daar zoveel geleerd. Sociale vaardigheden, netwerken, organiseren, leiding geven, PR. Allemaal dingen waar ik nog steeds, zowel op beroepsmatig, als op persoonlijk vlak, heel veel aan heb. 10. Antwoord op de persoonlijke vraag van je voor ganger: Inge's Atelier zit nog niet zo heel lang in Heiloo. Wat kunnen we allemaal bij je leren? Ik geef naailessen aan kinderen (vanaf 9 jaar) en volwas senen, van beginnners tot gevorderden. Naast de naailessen geef ik allerlei workshops: monstermutsen, cut-out fashion, onesies, capes, tassen, etc. In de herfstvakantie geef ik een aantal monstermutsen workshops (er zijn nog een paar plek jes vrij). Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Jacko Schouten. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Je hebt stage gelopen bij Bas Kosters, een van dé modeont werpers van Nederland. Heb je zelf ook ambities om coutu rier te worden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 3