Afzwemseizoen bij De vierde clubkampioenschap Zwembad L°°s bij FCC de Boscrossers Zeevogels na 3-0 toch nog naar benauwde overwinning Badminton voor mensen met een beperking HSV wint van Bloemendaal SPORT 17 UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2015 Het was een spannende race vorige week tijdens het clubkampi oenschap. Foto: Aangeleverd HEILOO - Eind september is het nieuwe afzwemseizoen van zwembad Loos van start gegaan met het A, B en C diploma. Hiervoor kwamen 58 leerlin gen naar zwembad De Beeck in Bergen. Onder het toeziend oog van de heer van der Korf, aanwezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, werden de verplichte banen en vaardigheden in een vlot tempo gezwommen. Iedereen kon dan ook gefeliciteerd worden met zijn of haar diploma. Een week later is er in eigen bad afgezwommen voor het 'Red Jezelf brevet. Ruim dertig kinderen stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Al deze kinderen zijn dan ook trots met hun 'Red jezelf-brevet naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Lotte Berghuis, Jae-Sun Blokker, Thomas Daniels, Yiannis van Dasselaar, Estelle Dekker, Luuk van Dongen, Bente Doosje, Minke Doosje, Ruby Eijlander, Jimmy Gowen, Marijn van Haaren, Feijtse Ham, Renee Kaandorp, Hieke van de Kamer, Joëtte Kemps, Riley Kos, Charlotte Levering, Jason Maddox, Jip van der Meer, Mike Peperkamp, Solien Rahim, Mick de Vos, Kyle de Weerd, Dorus Zonderhuis. Diploma B: Narjess Al Rikabi, Julien Blaauw, Joes Bosman, Sophie Breedeveld, Guusje Elscot, Femke de Groot, Ian Huls, Lynn Jonker, Jennifer Kaptein, Jamie Karté, Danique Lammers, Zarah Liedenbaum, Stef van Lieshout, Liecke te Lintelo, Lucy Lou, Britt Molenaar, Finn Morsch, Jarin Nebbeling, Cas Nijssen, Kick Ooms, Jelle Oud, Finn Prazsky, Fleur Samson, Lode Sijnesael, Jacco Strijker, Jia - Qi Sun, Julia Tervoort, Sam van der Veek, Cas van de Velde, Nienke Visser, Math de Waard, Chris Weber. Diploma C: Tess Beers en Tristan van Genne. Red Jezelf: Pien Groot, Jaeden Tetaz, Daisy Slaats, Yenthe de Boer, Ruben de Loos, Jason Schrama, Bente van der Velden, Sven Edelman, Daan Jacobs, Sahra Mohamed Mahyaub, Huub Zoon, Manuael Ahmed Abdirahmaan, Janne Jacobs Emma van Veen, Koen Ottenhof, Tika Glorie, Guusje Bakker, Lisa Möller, Joep Groeneveld, Melle Koot, Martijn Oort, Ruben Krol, Abel van de Ploeg, Pien Schermer, Jack Zoon, Jules van Rees, Emily Rotteveel, Milan Bakker, Yassine Anwar Ali, Milan Voulon, Koen Helmstrijd, Thom Schuurman, Jurjen Nielen, Quintin Braams en Ella Bus. HEILOO - Afgelopen vrijdag werd er in natte omstandig heden de laatste clubkampi oenschap 2015 verreden. Het clubkampioenschap is voor de beginners een mooie kennisma king met de wedstrijdsport en voor de gevorderden een goede voorbereiding voor nationale en/of internationale wedstrij den. De beginners beten het spits af. De eerst manche was direct een spannende race. De jonge rijders waren aan elkaar gewaagd. Ties van der Zwart reed naar een mooie eerste plaats gevolgd door Boet Veldt met in het kielzog de twee vijfjarigen Djaimy Heijn en Vincent Bliek. Ook in de tweede groep was het spannend waar Ryan Konijn uiteindelijk met een voorsprong Tygo Huls, Martin Veldhuizen, Lois Agterber, en Indi Agterberg ach ter zich wist te houden. Ryan ging zodoende met de volle 78 punten naar huis. In groep 3 pakte Erwin Bliek ook de volle 78 punten. Maar hij kreeg de punten niet cadeau daar Matteo Pronk alle manches dicht in zijn wiel bleef. Callum Andringa en Isabel van der Woude reden een mooie race in groep 4. Colin van Laar wist in groep 5 Diederik Denneman maar net ach ter zich te houden. In groep 6 kon de uiteindelijke winnaar Pim Kroes maar net Duuk Hes voorblijven. Rick Meurs en Stef Wokke reden weer op het scherpst van de snede. Rick trok in groep 7 aan het langste eind. In groep 8 wist Max van der Woude de concur rentie van Glenn de Wildt en Erik Seggelink voor te blijven. Maar ook hier was het geen makkelijke over winning. Tijdens de seizoensafslui ting zal de clubkampioen worden gehuldigd. EGMOND A/D HOEF - Na de 1-1 van vorige week tegen Vrone (beide partijen vonden dat ze hadden moeten winnen) trad Zeevogels afgelopen zondag aan tegen een laaggeklasseer de tegenstander Graftdijk uit West-Graftdijk. Je zou mogen verwachten dat Zeevogels daar niet heel veel moeite mee zou hebben, maar in het verleden is gebleken dat het (opportunisti sche) spel van de Graftdijkers Zeevogels niet zo ligt (vorig jaar 3-1 voor en toch 3-3). Zondag was Zeevogels de eerste helft beter, maar de uitvallen van Graftdijk waren toch niet ongevaar lijk. Dit alles leidde niet tot doelpun ten, totdat in de 38ste minuut Tim Emmerik een diepe bal op Karel Wijker gaf, die vervolgens de de bal goed controleerde, hem voorgaf en Jorrit Groot kopte hem in, ondanks een poging van Niels Bezembinder dit te verhinderen. Niels sloeg de bal min of meer verder in doel: 1-0. Twee minu ten later was er een corner, Gilles Groot nam de bal en Jorrit Groot was weer alert, kwam voor zijn man en schoot de bal met een schuiver in doel: 2-0. Jelle Schut probeerde er even later nog 3-0 van te maken, maar zijn bal belandde in het zij net. Vier minuten later rust en thee. Na de rust kwam de 3-0 er toch vrij snel. Na een minuut of zeven via een mooie aanval over rechts kwam er een hele goede voorzet van Karel Wijker, die Jorrit Groot fantastisch inkopte. Daarna woof de scheids rechter nog een zuivere penalty weg voor Zeevogels. Graftdijk gooide toen maar alle remmen los en dit leidde weer bij Zeevogels tot panie kerig voetbal; de 3-1 (Felix Schrey) liet dan ook niet heel lang op zich wachten. De 4-1 die Zeevogels daar na weer scoorde werd wegens bui tenspel afgekeurd op advies van de grensrechter van Graftdijk. Daarna rook Graftdijk weer, net als vorig jaar, bloed, maar Zeevogels hield stand, soms met kunst en vliegwerk. Vlak voor tijd kwam de 3-2 (Steven Hutting) er toch en vervolgens nog één schot, maar dat werd geluk kig voor Zeevogels kundig gestopt door keeper Jorrit Stoop. Toch had Zeevogels na de hiervoor beschre ven 3-1 meerdere kansen op 4-1, maar die waren niet besteed aan de ploeg van Rogier Bunink. Toch weer een (benauwde) overwinning op de Hogedijk, toen de goed lei dende scheidsrechter Adams voor de laatste keer floot. Mensen met een beperking krijgen de mogelijkheid om kennis te maken met de sport badminton. Foto: Aangeleverd HEILOO - Zaterdag 24 oktober zal badminton het Vennewater haar hal van 14.00 - 15.00 uur geheel beschikbaar stellen om mensen met welke beperking dan ook, in de gelegenheid te stellen om in een gemoedelijke sfeer kennis te laten maken met deze manier van sport en bewe gen. Het bestuur heeft samen haar leden bewust gekozen om zich meer te oriënteren op meer maatschappe lijke activiteiten en ze hebben zich via de lopende activiteiten zoals het bowlen, judo en voetbal laten voor lichten. Sports4all Heiloo, het plat- en faciliterende rol samen met de stichtingen Kees en Dolfinn. Door deze ondersteunende samenwer king kan als introductie, 3,- per cli nic gevraagd worden (gewone prijs 5,-). Vanaf 13.30 uur is men wel kom en om 15.30 kunnen de deel nemers weer opgehaald worden. Enthousiaste trainers en leden van de vereniging zullen de deelnemers vanaf de binnenkomst t/m het weer verlaten van de hal, begeleiden. Het adres is: 't Vennewater Badminton, Het Zevenhuizen 46, 1852 JC Heiloo. Tijdens de clinic telefonisch bereik baar: 072 - 5337400. Zie verdere gegevens op de website www.sport- raadheiloo.nl en/of www.badmin- HEILOO - HSV heeft zondag 18 oktober de drie punten mee genomen uit Bloemendaal. Waar het veldspel tussen HSV en Bloemendaal gelijkwaardig was, wist HSV de kansen beter te benutten. Het laaggeplaatste Bloemendaal wilde de punten graag in Bloemendaal houden en voetbalde fel en gretig. Dit resulteerde in enkele goede kansen die echter niet afgemaakt werden of goed gered werden door HSV keeper Indy Klamer. HSV benutte de kansen wel. Voor rust scoorde Hessel Zonneveld de 0-1 en met een prachtige vrije trap maakte Jesper de Vré de 0-2. In de slotfase van de eerste helft werd Max Dekker in het strafschopge bied gevloerd. Jesper de Vré schoot de penalty onberispelijk binnen. Foto: Aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 17