Jennifer Ewbank geeft intiem concert tijdens diner in Heiloo 1 Opheffingsuitverkoop slaat alle records Kosteloos spreekuur Knuwer advocaten 1 Opkikker van Keer op Keer Cursus: emailleren - l' ■t "v-h m L 1™ K Hondje Eefje overreden ONS Debacle Wederzijds INGEZONDEN BRIEVEN UITKIJKPOST 21 OKTOBER 2015 #0 m-r y Ijl Jennifer Ewbank treedt op tijdens een culinair diner. Aangeleverd materiaal HEILOO - Na uitverkochte muzi kale brunches, high teas en diners door het hele land, heb ben we Jennifer Ewbank uitge nodigd om naar Fletcher Hotel Restaurant Heiloo te komen. Hier zal deze zangeres optreden tijdens een culinair diner. Jennifer is al een poosje een vast gezicht tijdens onze evenementen. Met haar innemende persoonlijk heid en haar engelachtige stem neemt ze haar publiek helemaal mee en raakt ze bij velen de gevoe lige snaar. Inmiddels heeft deze sin ger/songwriter al een hoop bereikt in haar nog prille loopbaan. Na 'The Voice' produceerde zij haar succes volle album 'London Tree', vloog zij als Tinkerbell door het Ziggodome, Ahoy en de Vorst National in Brussel. Verder zong zij voor de koning tijdens zijn inhuldiging om maar een paar voorbeelden te noe men. Op zaterdag 31 oktober kunt u vanaf 18:30 uur genieten van een heerlijk culinair 3-gangen diner tijdens het intieme concert van Jennifer Ewbank, die tevens op gitaar wordt ondersteund door Jesse Buitenhuis. Kaarten voor dit exclusieve concert van Jennifer inclusief diner zijn verkrijgbaar voor maar 37,50 per persoon. Groepen v.a. 5 personen 34,50 per persoon. U kunt uw kaarten bestellen op www.FletcherEvents. nl of rechtstreeks bij het hotel. Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo, Kennemerstraatweg 425, 1851 PD, Heiloo tel; 072-5052244 info@fletcherhotelheiloo.nl HEILOO - Donderdag 8 okto ber startte de opheffingsuit verkoop van Blue World aan de Heerenweg 144 in Heiloo. Nadat om half tien de deuren geopend waren, was het een gedrang van jewelste. De klanten bleven bin nenstromen. Soms om even een praatje te maken met het perso neel, maar vooral om hun slag te slaan. Wachttijden voor de kassa van meer dan veertig minuten waren dan ook geen uitzondering. Bij Blue World zijn ze wel wat gewend, maar dit was boven verwachting!! Aan het einde van de dag kon het per soneel dan ook terug kijken op een zeer geslaagde dag. Helaas was er ook wat verwarring. Er waren meerdere klanten die dachten dat afgelopen zaterdag de laatste dag was voor Blue World in Heiloo. Maar de winkel blijft nog open tot 1 januari 2016. Tot die tijd zullen de klanten verrast worden door steeds nieuwe en spectaculai re aanbiedingen van de diverse mer ken. Dus het loont om Blue World te blijven bezoeken tot het einde van het jaar. Voor de allernieuwste collecties dames-, heren- en kin dermode bent u van harte welkom bij Blue World en Blue World kids in winkelcentrum Geesterduin te Castricum. Deze vestigingen zul len de activiteiten van Blue World Heiloo voortzetten. HEILOO - De drempel om naar een advocaat te stappen is voor sommigen best hoog. Knuwer advocaten doet daar iets aan en biedt een kosteloos spreek uur aan. Iedereen kan hier voor - op afspraak - ook in het Willibrordus Businesscenter terecht. Of het nu gaat om een ontslag, een scheiding of een aandeelhou dersgeschil, de 18 advocaten van Knuwer zijn u graag van dienst bij het bereiken van een voor u bevre digende oplossing. Wilt u vrijblij vend iets aan één van hen voorleg gen? Neemt u dan contact op met Roel van Velzen op 072 5127117, of via vanvelzen@knuwer.nl. Roel brengt dan graag een afspraak met de juiste advocaat tot stand. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt met ingang van 2015 twee keer per maand een opkikker van 300,00 aan een vereniging of stichting. De twee de opkikker van de maand okto ber gaat naar De Spinaker in Alkmaar. De Spinaker gaat een leer- en werkrestaurant opzet ten voor leerlingen in het speci aal onderwijs. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg) in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Telefoon 072 5325962. Om in aanmerking te komen voor deze opkikker kunt u een formulier invullen dat verkrijg baar is bij de kassa of via www. stichtingxopx.wordpress.com. HEILOO - Het Nivon Heiloo start een nieuwe cursus: de techniek van het emailleren. In vier dinsdagochtenden, 1x per veertien dagen vanaf 27 oktober zal Saskia Sengers u de techniek leren. Emailleren is een samensmelting van glas op een ondergrond van metaal. Wat u ook gaat maken, u kunt vrij experimenteren. Ook deel nemen? Plaats: de Hofdijk, Mariënstein 178A, 1852 SN Heiloo. Opgave/info: tel.072 5333127/5333217 of info@nivonheiloo.nl Zie ook: www.nivonheiloo.nl Mijn naam is Kees Quant. Wij wonen op de Rietvink te Heiloo, recht tegen over de woonheuvel. Wij hebben al 10 jaar twee kleine Norfolk Terriërs. Ik loop al 10 jaar met deze hondjes, aangelijnd in het park of naar het Hoekstuk om kleine boodschapjes te doen. Ik krijg veel commentaar en wij zijn erg blij met de hondjes. Maandagmorgen (12 oktober j.l.) ging ik wederom lopen op de Zeeweg. Van huis naar de rotonde heen, en terug aan de overkant. Ter hoogte van de woonheuvel wilde ik oversteken, het was nogal koud. Normaal loop ik met een hondje voor mij, de andere een beetje achter mij. Ik keek links, richting Egmond, geen verkeer. Ik wilde de weg oversteken. Ik hoorde een harde klap. Mijn hondje was door een auto overreden en lag nu onder een tweede auto die kort achter de eerste reed. Mijn eerste opinie was dat de eerste auto hard de bocht had genomen vanuit de woonheuvel en Eefje had overreden. De dame in de tweede auto kon niet naar achter rijden, haar motor was afgeslagen, ook het raam kon zij niet omlaag draaien. De bestuurder van de eerste auto had de plaats van het ongeluk inmiddels verlaten, zonder enig commentaar. Mijn buurvrouw had de klap gehoord en kwam kijken, in haar opinie klopte het hartje nog. Ik ben met haar naar de dierenarts gereden maar die constateerde dat het hartje niet meer klopte en ze was overleden. Ik vind dat de mensen te hard rijden en niet genoeg controle over de auto hebben. Met vriendelijke groeten, Kees Quant, De Rietvink, Heiloo De Overeenkomst Nieuwe Strandwal wordt een steeds groter financieel debacle. Geplande ONS-opbrengsten worden niet gehaald. Er worden geen 2400 woningen in Zandzoom en Zuiderloo gebouwd, maar 1815. Slechts 1 bedrijf heeft zich de afgelopen jaren nieuw gevestigd in de Boekelermeer Heiloo, tegen €129 /m2 in plaats van €190 zoals voorgangers. ONS-kosten worden overschreden. Met 2,2 miljoen naar €35,2 miljoen. Eén bedrijf, dat met ruim €1 miljoen naar de Boekelermeer Heiloo is gelokt, verhuist al weer. Naar het Alkmaarse deel. Tegen vergoeding? Het achtergelaten pand wordt betrokken door een bedrijf dat op de Oude Werf weer een leeg pand achter laat. Wat kost deze carrousel ONS? Dat zo'n slecht lopend bedrijventerrein een eerste prijs wint, zegt wel wat over de markt! Hoeveel heeft Heiloo eigenlijk betaald om als 1 van de 15 bedrijventerreinen mee te mogen doen aan deze 'Wij van WC-eend advi seren WC-eend Award?' Hoeveel extra kosten worden gemaakt voor de ONS? Reconstructie Kanaalweg, Visweg, Kapelweg, tunnel, compensatie, ruilverkaveling grondeigenaren...tientallen miljoenen extra! Ondertussen leveren zorg, welzijn, sport, cultuur en natuur onverantwoord fors in. Onze leefomgeving wordt onherstelbaar geschaad. Hoezo gescheiden financiële stromen? Gescheiden werelden! Wij van Stopverkwisting adviseren: doe iets nuttigs met ONS geld! D. Bakker, Secretaris Actiecomité Stop Verkwisting. Ook ik ben voor een groen en sociaal Heiloo, waarin sport en cultuur toegankelijk worden voor iedereen. Daarom zet ik me in voor ouderen en bewegen, maar ook voor archeologie. Daarnaast weet ik uit ervaring hoe het is met politiek, in de raad, gecon fronteerd te worden en niet zoals meneer Jongeneel met een eigen bele ving vanaf de zijlijn. Ook ik ben in mijn beginfase na een jaar geswitcht van partij, omdat de praktijk en ervaring in deze niet bleken te stroken met het ideaal dat ik voor ogen had. Zoiets doe je niet even, dat heeft een oorzaak, maar daar hoor ik hem vreemd genoeg niet over. Er was toen voor mij geen lokale partij waar ik mijn ideeën voor het dorp kwijt kon, dus heb ik dat jaren in m'n eentje gedaan. Ook bij Heiloo-2000 heeft eens iemand de fractie verlaten, daarover heb ik toen weinig gehoord. In 1997 werd Heiloo door o.a. mijn toedoen het groenste dorp van Europa. Ik zou ook voor een afslag van de A9 zijn, als de provincie onze afspraak uit 1997 was nage komen. Door meningsverschillen doe je ervaring op en dat doet je soms besluiten minder prettige beslissingen te nemen, die de een respecteert en de ander afwijst. Dhr. De Boer splitste zich af en had alleen door kunnen gaan, wat overigens wettelijk is toegestaan, je wordt nl. als persoon geko zen niet als partij. Je kan alleen doorgaan met een vage samenwerking c.q. naar een groepering waar je je ei dan wel kwijt kan. Je speelt wel open kaart door je openlijk aan te sluiten bij een andere fractie. Hij klopt, niet zonder reden, bij Heiloo-2000 aan en deze heeft daarin na rijp beraad een beslissing genomen. Ik begrijp niet wat daaraan beschamend is, de fractie zal zijn Collegeprogramma moeten uitvoeren daar verandert niets aan. Wat ik beschamend vind is als je insinuerende populistische taal uitkraamt als politieke spelletjes en egotripperij zonder enige vorm van objectieve ach tergrondinformatie. Jammer van de franse hoed, want niemand is hierdoor opgestapt. A.J.M. ten Hoope, Heiloo De twee Norfolk Terriërs van Kees Quant. Foto: Aangeleverd Roel van Velzen houdt spreekuur in het Willibrordus Businesscenter Foto: Miel van Velzen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7