Crystal Dream plays U2 Sancti Adalberti licht plannen Brouwerij toe Klucht in De Burgerij voor de Zonnebloem Vlooienmarkt in sporthal De Lelie De Vredeburgers viert 40 jarig bestaan met jubileumconcert WelkomWinkel Alkmaar overstelpt door aanbod 15 INGEZONDEN MEDEDELING Autoschadespecialist P. Zonneveld BV viert 40-jarig bestaan Geen krant ontvangen? UITKIJKPOST 28 OKTOBER 2015 LIMMEN - Autoschadespecialist P. Zonneveld BV bestaat op 1 november veertig jaar. Het gehele jaar heeft het schadebedrijf door middel van haar Fiat 500 promotie iedereen hiervan in kennis gesteld. Deze actie loopt ten einde en binnenkort worden de prijswinnaars van de actie bekend gemaakt. Het bedrijf, begonnen op de Soomerwegh in Castricum en nu gehuisvest op de Rijksweg in Limmen, viert haar jubileum aanstaande zaterdag van 15.00 tot 18.00 uur met een receptie in de Burgerij te Limmen om haar relaties en klanten te bedanken. Autoschadespecialist Zonneveld BV is trots op dit jubileum en gaat natuurlijk op naar de vijftig jaar! Zonneveld Autoschade: uw auto, onze schade!!! AKERSLOOT - De Nederlandse band Crystal Dream treedt zaterdagavond 31 oktober in de Vriendschap in Akersloot. De band neemt je mee op een muzi kale reis langs de beste songs van de populaire rockband U2. Deze goed geoliede machine bestaat uit vier muzikanten die de herkenbare U2-sound en het gevoel op fantastische wijze weergeven met passie en ener gie. Na de première in 2005 heeft 'Crystal Dream plays U2' met suc ces langs de Nederlandse zalen en diverse festivals getourd. Sindsdien is de U2 Tribute een nieuw wapen- feit voor de band die al jaren tot de top in het live-circuit behoort. De band is uitgegroeid tot één van de meest gevraagde en best gewaar deerde U2 Tribute bands van Nederland en zorgt regelmatig voor uitverkochte concerten. De band Crystal Dream stond vier maal in het voorprogramma van de Guus Meeuwis Stadionshows en in 2015 was de band het voorpro gramma van UB40 in Duitsland. Het voorprogramma op deze avond wordt verzorgd door Cobra Coverband: Breed repertoire van moderne klassiekers. De deuren van De Vriendschap, Kerklaan 18 in Akersloot, gaan om 20.30 uur open. De entree is gratis. EGMOND AAN DEN HOEF - Er waren ruim 200 obligatiehou ders van Brouwerij Egmond aanwezig op zaterdag 17 okto ber om de plannen te vernemen voor de bouw van de Brouwerij in Egmond aan den Hoef. De prachtig gerestaureerde Cultuurkoepel was de perfecte loca tie voor het programma. Gitarist John van der Veer en tenor Mauro Silvo Barbosa brachten een aantal klassieke stukken, terwijl op een LIMMEN - Op vrijdag 6 novem ber aanstaande speelt de toneelvereniging "De Limmer Plankeniers" een gezellig en vrolijk toneelspel voor alle ouderen en gasten van De Zonnebloem Limmen. De titel luidt: "Bewaar me!". Het stuk speelt zich af in de gevangenis en in een hotel. Er doen AKERSLOOT - Op zondag 8 november wordt een najaars vlooienmarkt gehouden in sporthal De Lelie in Akersloot. Het is de eerste markt in een reeks van drie die in de sporthal worden gehouden. De markt is geopend van 9.30 uur tot 16.00 uur. De toegang bedraagt 2,00. Kinderen t/m 12 jaar heb ben gratis toegang. Meer informa- tie, onder anderen voor kraam- verhuur: Organisatieburo de Lang. Tel: 0229 - 757766 of 06 - 51374913. www.burodelang.nl. groot scherm videobeelden over de Egmonden werden vertoond. Vervolgens kwam graaf Lamoraal van Egmond, geflankeerd door zijn beulen, het nieuws vertellen over de bouw van de brouwerij bij de funda menten van zijn slot. Jaarlijks wordt De Dag van Sancti Adalberti gevierd om de rente uit te keren aan de obli gatiehouders (8% in bier). Adelbert was een van de volgelingen van Willibrord en in dit Willibrordjaar vond de directie het wel passend om uit te wijken naar Heiloo. LIMMEN - Het gemengd koor De Vredeburgers viert haar 40 jarig bestaan met een feestelijk jubi leumconcert op zondagmiddag 8 november a.s. in de Corneliuskerk te Limmen. De aanvang is om 15.00 uur. Het koor brengt een middagvullend programma met een grote selectie uit de opera "Die Zauberflöte" van Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791). Als solisten treden op de sopraan Sabine Kirsten en de bariton Nico Sevenhuysen met daarnaast de ver teller Walter Roozendaal. Janneke Koetsier begeleidt de solisten en het koor aan de vleugel, samen met een instrumentaal ensemble waarbij uiteraard de fluit niet mag ontbre- ken. Het geheel staat onder leiding van dirigent Gerard Leegwater. Het koor werd in september 1975 opgericht, mede op initiatief van de Culturele Raad Limmen. Bob Bruschke was de eerste dirigent en na hem heeft zijn zoon Huub het dirigentenstokje overgenomen. Vanaf 1997 heeft Gerard Leegwater de leiding. Er zijn vier leden van het eerste uur die nog steeds in het koor zin gen en meedelen in de feestvreugde: Marijke Doorn, Jan Admiraal, Max Nuijens en Tinus Veldt. Het koor heeft momenteel een bezetting van 43 enthousiaste leden uit Limmen en omgeving. In een gezellige en ontspannen sfeer wordt gestreefd naar een optimale uitvoering van de gekozen muziek waarbij het accent voornamelijk op operagebied ligt. De Vredeburgers nodigen alle bezoekers uit om na afloop met hen in de kerk het glas te heffen op het 40 jarig jubileum. Hierna is gelegenheid in Cultureel Centrum Vredeburg gezellig na te praten en eventueel deel te nemen aan het buffet maar uitsluitend in combina tie met entreebewijs en na reserve ring vooraf bij onderstaande perso nen. Kaarten voor het concert a 12,00 zijn verkrijgbaar bij: Clementine Bruschke tel. 072 - 5052087 en Ria Hooijboer tel. 072 - 5052235 en bij de ingang van de kerk op 8 novem ber. Voor meer informatie over het koor: www.devredeburgers.nl zich weer allerlei onverwachte ver wikkelingen voor die voor grappige situaties zorgen en er kan veel gela chen worden. Het stuk bestaat uit drie bedrijven en tussendoor is er een verloting. De voorstelling begint om 14.00 uur en De Burgerij is om 13.30 uur open. Heeft u problemen met vervoer? Bel dan Ria Hooijboer 072 - 5052235 ALKMAAR - De WelkomWinkel Alkmaar is een overdonderend succes! Talloze mensen hebben de weg al gevonden naar het Rode-Kruisgebouw van Alkmaar, aan de Hertog Aalbrechtweg 10 (nabij De Hoornse Vaart). De WelkomWinkel is geopend op woensdag van 14.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Alleen tijdens deze uren zijn er vrijwilligers aanwezig om de goede ren in ontvangst te nemen. ,,Het is dus van belang dat mensen alleen tijdens de openingstijden komen," benadrukt Frank Schaap, voorzit ter van de afdeling Alkmaar van het Rode Kruis. "Wij, en met ons vele asielzoekers, zijn enorm dankbaar voor alle geschenken. En gelukkig zijn er ook veel vrijwilligers bereid om al die geschenken in ontvangst te nemen, uit te zoeken en te distri bueren." Honderden zakken met kleding zijn er al gebracht. Op dit moment is er meer dan voldoende dames- en kmderkleding.,,We hebben al drie zeecontainers vol! Dat is natuur lijk geweldig, maar we naderen nu het eind van onze opslagcapaciteit. Vandaar dat we voorlopig geen dames- en kinderkleding kunnen accepteren. Ook speelgoed hebben we al meer dan genoeg. Natuurlijk is het geweldig als het aanbod de vraag overtreft!" glundert Schaap. ,,Maar als we de spullen niet meer kunnen opslaan, schieten we ons doel voorbij. Wat we nog wel nodig hebben? Herenkleding, vooral in de kleinere maten. Fietsen. Kinderwagens. En school spullen voor middelbare scho lieren. Deze dingen hopen we de komende weken te ontvangen in de WelkomWinkel." Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) Het gemengd koor De Vredeburgers houdt 8 november een jubileumconcert. Aangeleverde foto Honderden zakken met kleding zijn al gebracht. Herenkleding, vooral in kleine maten komen ze nog te kort. Foto: Rodi

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15