bs^ JmvJ In Villa Lilla zit uw kind er warmpjes bij! Wat biedt Zorgcirkel Thuiszorg? Wanneer een dierbare overlijdt staat de wereld even stil... Petra van der Meer 06-41739549 uitvaartannonu.nl Meer weten? Kijk op www.villalilla.nl ZORO WELZIJ Zaterdag 31 oktober 2015 van 10.00 tot 16.00 uur Tijdens de open dag zijn wij in bedrijf! Westerweg 88a 1852 AK Heiloo Villa Lilla Dagopvang De Omloop 13 1852 RJ Heiloo telefoon 072 509 00 30 BSO Villa Lilla Breedelaan 6 1851 MA Heiloo telefoon 072 5321263 mobiel 06 24164837 Orthopedie-Techniek Heiloo BV Verzorging en verpleging Vakbekwame buurtteams Wondverpleging en zorg na revalidatie Ondersteuning van mantelzorgers Terminale zorg Wijkverpleegkundig spreekuur Revalideren en behandelen Wij denken met u mee en helpen u graag met de aanvraag van uw thuiszorg indicatie. 088 - 55 99 500 Zorgcirkel Thuiszorg www.zorccirkel.com 'Waar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in tijd of afstand te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je steeds dichtbij' Afscheid nemen van het leven of afscheid moeten nemen van iemand die u lief is, is een ingrijpende gebeurtenis in het leven. Het is daarom van belang dat het afscheid en de uitvaart plaatsvindt op een manier die passend is. Samen met u zoek ik naar die manier van afscheid nemen. Stap voor stap, want u hoeft niet alles al op de eerste dag te beslissen. Ik bied u houvast en rust in de hectische dagen die een overlijden vaak met zich meebrengt. Mijn begeleiding kenmerkt zich door warme betrokkenheid, grote flexibiliteit en oog voor detail maar ook voor uw budget. Ik sta open voor alle ideeën en onderzoek alle mogelijkheden voor een warm en persoonlijk afscheid. Veel is mogelijk en alles is bespreekbaar. U bent altijd vrij in uw keuze van uitvaartverzorging, ongeacht waar u verzekerd bent. U ontvangt altijd een begroting van de te verwachten kosten zodat u achteraf niet voor onaangename verrassingen komt te staan. Wilt u eens vrijblijvend kennismaken? Bel of mail mij dan gerust. Met warme groet, Petra van der Meer 7 dagen 24 uur bereikbaar op 06 41 73 95 49 www.uitvaartannonu.nl info@uitvaartannonu.nl Wij geven graag informatie over vakinhoudelijke en administratief technische zaken - Met inzichtelijk maken van het gehele proces rond een hulpmidddel - Vragen over mogelijkheden financiering zorgveizekeraar/privé - Aanmeettechnieken pro-orthesen: meten, gipsen, scannen - Correctietechnieken: gips versus CAD CAM - Productietechnieken: stof, leer, giethars, themnoplasten, metalen, titanium - Innovatie: componenten waaronder voet, knie, heup, romp, arm - Assemblage: samenstellen van een hulpmiddel Clinic - Loopanalyse: mensen laten lopen op de lopende band, hierbij real time analyse - Aanmeettechniek: een scan laten maken met behulp van CAD CAM - Loopervaring: hulpmiddelen passen en ermee lopen - Voet analyse: door de orthopedisch schoentechnicus (Hanssen Footcare) - Mamma Care: mogelijkheden bekijken met onze mammacare adviseurs Orthopedie-Techniek Heiloo B.V. Tel: 0725335862 info@otheiloo.nl www.otheiloo.nl cMeipliA 1 mxj,! UITVAARTVERZORGING

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 16