Een veilige basis voor kinderen met een beperking Wij staan vierkant achter de Vijfhoek. U ook? ODC De Vijfhoek De Waerden vrienden van de ZORO& WELZIJN Kinderen met een verstandelijke en/of meervoudige beperking vinden bij ODC De Vijfhoek een veilige basis om zich verder te ontwikkelen. Van maandag tot en met vrijdag bieden wij een doelgericht programma aan dat hun ontwikkeling stimuleert. Daarnaast is er bij De Vijfhoek ruimte om gewoon kind te zijn, plezier te maken en de wereld te ontdekken. U bent al donateur vanaf 25,- per jaar. Kijk op www.vriendenvandevijfhoek.nl Iirtle star Het programma dat onze kinderen krijgen aangeboden wordt samen met de ouders ingevuld. U kunt hierbij bijvoorbeeld denken aan een combinatie van de volgende mogelijkheden: massage sherborne (ondersteunend bewegen) actie-reactiespelletjes sensorische activiteiten snoezelen zwemmen huifbedrijden computeren training van de lichaamsfuncties. Voor kinderen die kunnen doorstromen naar het (speciaal) onderwijs bieden wij schoolvoorbereidende activiteiten. Op zaterdag en tijdens vakanties is het dagcentrum ook geopend voor kinderen van het speciaal onderwijs. Er wordt dan voor ieder kind een passend programma samengesteld. ODC De Vijfhoek is onderdeel van De Waerden. ODC De Vijfhoek Vierkant 22, 1852 RAHeiloo www.dewaerden.nl Wilt u iets betekenen voor onze kinderen? Wij zoeken gedreven vrijwilligers die de kinderen extra aandacht kunnen geven en willen helpen bij activiteiten. Wilt u informatie of heeft u belangstelling om vrijwilliger te worden dan kunt u contact opnemen met Jacqueline Peijnenburg, telefoon: 06 12 19 89 77 of e-mail: jpeijnenburg@dewaerden.nl. Wat biedt De Waerden nog meer? beschermd wonen zinvolle daginvulling ondersteuning bij werk Vijfhoek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21