Nieuwe exposities in Bibliotheek Heiloo Tien vragen aan Bier-/kaasproeverij in Cultuurkoepel Open dag Forte kinderdagverblijf 3 i Elite week verschijnt de rubriek 'De tienvragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 28 OKTOBER 2015 HEILOO - Corina Gerritsen en Jo-Anna Meijer exposeren tot 7 december in de expositiernimte van Bibliotheek Heiloo. Corina Gerritsen - keramiek De keramische kunstwerken van Corina Gerritsen zijn een streling voor het oog. Haar werk is verras send. Vooral de beelden hebben vaak een vleugje humor of een dosis tragiek met een knipoog. De ver fijnde afwerking en het smaakvolle kleurgebruik maken haar beelden, sieraden en gebruiksvoorwerpen een feest om naar te kijken. Corina Gerritsen heeft een herkenbare stijl ontwikkeld waarmee ze laat zien dat ze vele technieken in haar vin gers heeft. Haar cursisten profiteren hiervan. Jo-Anna Meijer - Gobelin weven Jo-Anna Meijer, geboren en woonachtig in Bergen N.H., volgde de kunstopleiding Textiele werkvor men. In het begin weefde ze alleen stoffen, later ook vrij weefwerk (wandkleden). Begin 1990 specia liseerde ze zich in het weven van gobelin volgens de klassieke metho de, het zogenaamde legwerk. Het mooie en boeiende aan deze vorm van weven is dat er met garens een soort 'schilderen' mogelijk is. Gobelin weven is erg arbeidsinten- sief, afhankelijk van de grootte van een kleed duurt het soms een jaar of langer voor een werkstuk klaar is. De expositie is uitsluitend toeganke lijk tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Eén van de werken van Jo-Anna Meijer. Aangeleverde foto Hallo, ik ben Ellen Kuhn, 43 jaar en ik woon samen met mijn katje in het mooie dorp Heiloo. Na 13 jaar in een winkel te hebben gestaan heb ik mijn passie gevonden en ben me gaan omscholen tot art klay silver instructeur. Ik geef workshops in zilver kleien, dat is sieraden maken van zilver in een kleivorm. HEILOO -Bier en kaas knnnen prachtig met elkaar samen gaan. De meeste speciaalbierdrinkers weten dat en genieten daarvan. Om de beleving omtrent dit samenspel te verhogen orga niseert De Bierverbinding in samenwerking met Kaashnis Tromp na een zeer geslaagde eerste editie in 2014 wederom een grootse Bier-/kaasproeverij in de Cnltnnrkoepel te Heiloo. De smaken van bier en kaas, bier brood, bierkaas en bierijs beleven De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek SI FnulfciR. \*lnr.iH' Nieuwe Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 I 13.00 - 14.30 uur Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. met vele andere Bourgondiërs, in de ambiance van een ronde kapel met glas in lood ramen en op de achter grond rustige akoestische livemu ziek, is een middag ontspannen en je laten verwennen. Op zondagmiddag 8 november kun je vanaf 14.00 uur binnenlopen om te beginnen met een starters- bier. Daarna zal Chevalier de maitre du taste de fromage in spé Willem van den Berg een omschrijving van de kazen geven en Internationaal Biersommelier Frans Ruiter van de bieren en de combinaties, waarna iedereen kan gaan proeven! Kaarten voor deze mid dag kosten 30,- per stuk en zijn verkrijgbaar bij Kaashuis Tromp in Heiloo of via aanmel ding per e-mail. Kijk hiervoor op www.debierverbinding.nl/bierkaas- proeverij. Hier vindt u ook het pro gramma van de middag. Bier- en kaasproeverij in de Cnltnnrkoepel. Zondag 8 november is het weer zover. Aangeleverde foto Volg de Uitkijkpost ook op :dij HEILOO - Om (toekomstige) onders kennis te laten maken met de professionele zorg voor kinderen van 0 tot 4 jaar hondt Forte Kinderopvang elke eer ste woensdag van de maand een open dag bij kinderdagverblijf De Vogeltnin aan de Kanaalweg. Medewerkers geven uitleg over hun professionele zorg voor kin deren bij De Vogeltuin. Bezoekers ontvangen een leuke goodiebag en maken kans op een gratis dag extra opvang. De volgende open dag van KDV De Vogeltuin (Kanaalweg 1) is op woensdag 4 november tussen 7.30 uur-18.30 uur. Naast de open dagen zijn (toekomstige) ouders ook altijd welkom bij Forte Kinderopvang: via www.fortekinderopvang.nl is een afspraak te maken voor een rond leiding. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in de Wormer en opgegroeid in Egmond aan den Hoef. 2. Als je hobby je werk was geweest, welk beroep zou je nu uitoefenen? Dan was ik nu edelsmid geweest. 3. Wie zou je willen ontmoeten en wat zou je zeggen en vragen? Nelson Mandela. Ik zou zeggen wat een bijzonder mens hij is en vragen waar hij de kracht vandaan heeft gehaald om door te gaan. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Toen ik klein was woonde ik eerst bij mijn oma. Oma legde elke avond voordat we de volgende dag naar school gingen een snoepje neer om mee te nemen. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? De plek waar mijn huisje staat. Daar kom ik tot rust. Dat is de mooiste plek. 6. Waarvoor kunnen ze je 's nachts wakker maken? Een patatje met. Liefst in een puntzak met mayo er op. Heerlijk! 7. Wat was het beste advies dat je ooit kreeg Doe waar je hart ligt en ga ervoor. 8. Wat weten de meeste Heilooers niet van je? Dat ik onlangs mijn certificaat art klay silver heb gehaald en nu workshops mag geven. 9. Wat zou je in het dorp aanpakken, als je burgemeester was? Tja lastig. 10. Antwoord op de persoonlijke vraag van je voorganger: Je kunt mij boeken via mail ce.kuhn.heiloo@gmail.com of via mobiel 06-81993034. Niets is onmogelijk, van eigen ontwerp tot hulp van mij. Je gaat naar huis met iets wat jezelf hebt gemaakt. Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Sjoerd Piepenbrink. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Hoe is Yetiland onstaan?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 3