Informatieavond Freinet onderwijs Vocaal Ensemble The Gents in Cultuurkoepel INGEZONDEN MEDEDELING Ladiesnight bij Melange7 15 jaar Ikee Coiffures INGEZONDEN BRIEF Leugens en bedrog KORTOM Klaverjassen in het Trefpunt Afdelingsvergadering D'66 Boekenmarkt Trefpunt UITKIJKPOST 28 OKTOBER 2015 HEILOO - Restaurant en winkel Melange7 is een mix van shopping, eten en beleving. Maar het is vooral heel laagdrempelig, voor iedereen, van jong tot oud is welkom. 'Mensen kunnen bij ons terecht voor zowel een hamburger of een satétje als voor kreeft' zegt eigenaar Yassine Hanyn. 'Bezoekers kunnen hier kleine hapjes en snacks krijgen maar ook uitge breid dineren. Daarnaast hebben we elke laatste woensdag van de maand 'Wining Dining.' Dit is een viergangendiner met bijpassend wijnarrange ment. Een leuke manier om kennis te maken met al onze mooie wijnen!' Klanten kunnen lekker uit eten hier combineren met shoppen, of andersom. 'De winkel is geopend tot negen uur 's avonds zodat mensen zowel voor als na het eten kunnen winkelen. Of zelfs tussen de gangen door!', zegt Yassine Hanyn. 'Behalve het restaurant heeft Melange7 nog een patisserie en ban ketbakkerij van Bakkerij Beerse, zodat bezoekers er ook terecht kunnen voor ambachtelijk brood en vers gebak. En de bekende risotto, waar het restaurant al eerder om bekend stond, is niet van de menukaart verdwenen. Sterker nog, de risotto is inclusief recept te koop in de winkel, evenals wijn, oliën en azijn.' De zaak loopt goed volgens Yassine Hanyn. Zo worden er regelmatig events georganiseerd. 'Op zaterdag 31 oktober vindt hier een 'Ladies Styling Day' plaats waarbij iedereen welkom is', vertelt Yassine. 'Er komen dan onder andere een nagelstyliste en een visagiste en er is een wijnproeverij. Twee weken geleden hielden we hier een modeshow met dj's en professionele modellen in combinatie met een verrassingslunch of diner. Kaarten kopen of reserveren was niet nodig en dat was een groot succes. We hadden gere kend op 100 bezoekers maar we hebben er hebben maar liefst 300 mogen ontvangen!' HEILOO - Ineke Keet viert in november haar 15 jarig bestaan van kapsalon Ikee Coiffures. Zij wil dit vieren met haar klanten! In de maanden november en december ontvangen alle klanten een heer lijke wasmassage of model föhnen bij een knipbehandeling.Op deze wijze bedankt Ineke Keet haar vaste klanten enorm voor hun loyaliteit. Maak ook een afspraak en geef jezelf een behandeling die je verdient. Openingstijden: Op maandag en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur, dinsdag en donderdag van 9.00 tot 22.00 uur. Tel: 06 - 54335475. Kijk voor meer info op www.ikeecoiffures.nl. HEILOO - Het Freinetonderwijs is ontwikkeld door de Franse pedagoog Célestin Freinet en moet niet worden verward met het Vrijeschoolonderwijs. Het idee achter het Freinetonderwijs, is dat kinde ren gemakkelijk en met meer plezier leren, door zelf de wereld te ontdekken en er met elkaar over te communiceren. Elckerlyc, basisschool voor Freinetonderwijs, is hierdoor een school vol leven en betrokkenheid. Hoe ouders, kinderen en leerkrach ten hier leren en samenwerken, kunt u zelf ervaren op de informa tieavond van dinsdag 3 november. Een school moet passen bij uw visie HEILOO - Het programma 'Reloaded' markeert een nieu we start in het bestaan van het alom bejubelde ensemble The Gents. Met een aantal nieuwe zangers, een nieuwe dirigent én nieuw repertoire keert het ensemble terug op de con certpodia. Zondag 1 novem ber 15.00 uur is de aftrap in Cultuurkoepel Heiloo. In 'The Gents Reloaded' klinkt muziek uit de late Renaissance én uit de 20ste eeuw. Uit de Baltische Staten wordt werk van Vytautas Miskinis (Litouwen) en Peteris Vasks (Letland) ten gehore gebracht. Ook de nieuwe arran gementen van jazz-standards als op het opvoeden en begeleiden van uw kind. Tijdens de open avond laat men u daarom kennismaken met de uitgangspunten van Freinetscholen. U hoort ook hoe zij die grondbegin selen uitwerken tot prachtig onder wijs. Natuurlijk kunt u ook een kijk je in de lokalen nemen en hebt u de gelegenheid om vragen te stellen. U wordt uitgenodigd om Elckerlyc zelf te ontdekken. Neemt u alvast een kijkje op de website www.elckerlyc-heiloo.nl. Hier kunt u zich ook opgeven voor de informatie-avond. De koffie en thee staan klaar op dinsdag 3 novem ber om 19.15 uur op basisschool Elckerlyc, Boekenstein 45, Heiloo, telnr. 072 - 5321585. De avond duurt tot 21.30 uur. 'Fly me to the moon' zijn van Letse makelij. De link naar het heden wordt gelegd in een nieuwe compo sitie van de Haagse Bulgaar Georgi Sztojanov. Hij schreef 'Re-turning' speciaal voor de hergeboorte van The Gents. In 'Re-turning' wordt (muzikale) ontwikkeling verklankt: de (R)evolutie van één noot groei end in diversiteit, die uiteindelijk terugkeert tot de 'Ene'. Het ensem ble staat onder leiding van Krista Audere: één vrouw en 18 mannen! Volgende concert in Cultuurkoepel Heiloo: 5 novem ber Wende met 'Winterreise' om 20.00 uur. Reserveren via info@kunstgetij.nl of 06 38149037. Voor info zie ook www.cultuurkoepelheiloo.nl Helaas meneer ten Hoope, ik had gehoopt op wat meer moraal van u over de overgang van C de Boer maar dat ligt kennelijk wat moeilijk. U kunt heel hoog van de toren blazen en de heer Jongeneel terecht wijzen over het aan de zijlijn staan en niet weten waar het allemaal over gaat, dat vind ik beschamend. Bent u bij de frac tievergaderingen geweest van de NCPN? Hebt u dan wel objectieve achtergrond informatie over de gang van zaken bij de NCPN? Nee, want dan had u een iets ander stukje geschreven dan de onzin die er nu staat. Iemand die als een dief in de nacht vertrekt zonder iets te zeggen, niet eens een telefoontje, geeft aan dat hij het niet zo nauw neemt. Wat mij nog bozer maakt is het feit dat er in de media met leu gens wordt gesmeten om het maar zo goed mogelijk te verkopen. Het stelen van stemmen die door Willem Gomes zijn behaald, is in mijn wereld een delict. De persoon in kwestie had nog iets van "res pect" kunnen krijgen als hij alleen zou zijn doorgegaan, maar naar een andere partij, is 500 mensen voor joker zetten die nu niet meer worden "gehoord" zoals ze graag hadden gewild. Ik ben bereid in een gesprek alles toe te lichten zodat u dan beter beslagen ten ijs zou kunnen komen. Aan Respect, Rechtvaardigheid en Eerlijkheid is hier nu op niet mis te verstane wijze voorbij gegaan. J. de Boer, Heiloo HEILOO - Iedere donderdagmid dag is er klaverjassen in het Trefpunt. Bent u lid van de bond dan bent u van harte welkom. Aanvang 13.30 uur en kosten 3,00 incl. koffie/thee. Wij heb ben leuke prijzen en bieden u een gezellige middag. Voor info: 072 - 5334419. HEILOO - D'66 Heiloo nodigt iedereen uit voor haar openbare Afdelingsvergadering op dins dag 3 november om 20.00 uur in de Tuinzaal, De Olvendijk 2 (GGZ terrein). Zoals bekend is D66 Heiloo op dit moment om verschillende redenen tegen de afslag A9. Daarom heeft zij Ton van Dril, voormalig voorzitter van GroenLinks Heiloo, uitgenodigd voor een kritische bespreking van het Verkeersonderzoek bij de afslag A9 en zal hij ingaan op de gevolgen voor Heiloo en haar inwoners. Ook niet leden zijn op deze afdelingsvergaderingen van harte welkom. Agenda en meer informatie op www.d66-heiloo.nl. The Gents: achttien mannen en één vrouw. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 31 oktober van 10.00 tot 13.00 uur is er de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst van deze boekenmarkt is bestemd voor sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo bren gen, op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. U kunt ook bellen, tel. 072 - 5331297, dan worden de boeken bij u opgehaald. Het schoolplein van Elckerlyc. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 7