Feestelijke jaarbijeenkomstJ.O.E.B. Startschot voor bouw sociale huur Heer Derckplantsoen Feestelijke start bouw Magnolia te Limmen REGIO 19 INGEZONDEN MEDEDELING ACC Service Limmen: ontzorging voor caravans, campers en auto's Kerst in Benedictushof Derper Vraauwtje aanwinst voor Egmond aan Zee UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 2015 Foto: Evert Visser LIMMEN - Konijn Caravans aan Rijksweg 49B in Limmen heet voortaan ACC Service Limmen en heeft twee nieuwe gezichten: Jacco van Duin en Olof Masteling. Het bedrijf koopt en verkoopt caravans, campers en auto's en verhuurt campers. Andere werkzaamheden zijn camper,- caravan- en auto-reparaties, onderhoud en keuringen. Bijzonder is eveneens de meta morfose van busjes naar campers door het inbouwen van interieur-units. ACC Service Limmen ontzorgt volledig: zo transporteert het bedrijf cara vans van en naar de winterstalling en regelt het verzekeringen. Daarnaast heeft de onderneming een webshop (in wording) en een campingwinkel. ACC Service Limmen krijgt de uitstraling van een dorpsgarage, zegt Olof. 'Persoonlijk contact en korte lijnen in de communicatie zijn belangrijk, evenals een goede informatievoorziening. Gastsprekers praten tijdens thema-bijeenkomsten over bijvoorbeeld veilig op vakantie of het verwisse len van een band.' Technische en commerciële ervaring komen bijeen in het contact tussen Jacco en Olof. Jacco is onderhoud-specialist. Hij werkte voor Middelbeek Cars als eerste monteur en diagnose- en Chrysler specialist. Verder is hij expert op het gebied van airco en inbouw- alarminstallaties. Olof is de commerciële man. Hij werkte onder andere als verkoopassistent en receptionist in de autobranche en importeerde auto's en motoren. 'Benzine kruipt door mijn aderen, daarom ben ik nu hier!' Jacco en Olof zitten nu nog midden in een verbouwing. 'De nieuwe werk plaats heeft een speciale brug waarop campers kunnen staan. Bijzonder, omdat de meeste caravanbedrijven geen campers kunnen onderhou den. Het entree krijgt een open karakter met een glazen schuifdeur en een centraal gelegen balie. De minicaravan langs de Rijksweg laten we staan; een mooi herkenningspunt. Graag tot ziens tijdens de opening in december.'ACC Service Limmen. Rijksweg 49B, Limmen. Tel: 072-5051889 www.acc-service.nl (EJV Mediaproducties) EGMOND BINNEN - Zondag 8 november komt de Club van 100 bij elkaar in het JOEB-gebouw aan de Herenweg 69 te Egmond- Binnen. De Club van 100 is opgericht om geld in te zamelen voor de inrichting van het nieuwe jongerencentrum in Egmond-Binnen dat bij Dorpshuis de Schulp gebouwd zal worden. Vanaf 15.00 uur wordt er informa- tie gegeven over het nieuwe JOEB- gebouw en zal de middag muzikaal opgeluisterd worden door The Tall, The Fat and The Ugly met hun aan stekelijke bluegrass. Vanaf 18.00 uur wordt er een heerlijk buffet aan de leden voorgeschoteld. Nog niet leden, die de jeugd van Egmond- Binnen een warm hart toedragen, zijn ook van harte welkom maar worden uiteraard dringend verzocht om ook lid te worden. EGMOND BINNEN - Kom van 14 november t/m 3 januari naar Benedictushof, bij de Abdij van Egmond! Deze periode staat bij ons geheel in het teken van kerst. Geniet van de uitgebreide collectie kerstgroepen en kerst artikelen, breng een bezoekje aan de kaarsenmakerij, of schrijf u in voor een van de workshops of retraites. Ook kunt u genieten van de bijzondere papierkunst van Katja Berkenbosch, en glaswerk van De Gezusters, met als thema 'Engelen'. In de kerstperiode is Benedictushof ook op zondag geopend van 10 - 17 uur. EGMOND AAN ZEE - De onthulling van het Derper Vraauwtje was een groot succes op vrijdag 30 oktober. Een grote groep Derpers was gekomen om dit mee te maken. Jannek Konijn ont hulde, samen met haar zoon Engel, het beeldje door de geel rode Egmondse vlag te verwijderen en vertelde een ontroerend verhaal over verdronken vissers uit haar familie. Het Derper Vraauwtje, gemaakt door Fabio Pravisani, staat boven op het duin uit te kijken over de zee. Een mooie aanwinst voor het dorp, gerealiseerd door de vereniging Dorpsbelangen Egmond 'Parel' aan Zee. Aangeleverde foto LIMMEN - Onder grote belang stelling is het officiële startsein gegeven voor de bouw van het project Magnolia in Limmen. Wethouders Esther Hollenberg en Hilbrand Klijnstra van de gemeente Castricum, hebben hiervoor de officiële hande ling verricht in de vorm van een 1e stort, samen met Peter Maalman, directeur van HSB uit Volendam. Het fraaie nieuwe woongebied Limmer Linten is een ontwikke ling van Ontwikkelingsbedrijf De Limmer Strandwal CV, een samenwerking tussen de gemeente Castricum en Driessen Vastgoed. Het project bestaat uit verschil lende fasen. Fase 1 'Magnolia' omvat 37 luxe woningen, is ont worpen door architect Mulleners Mulleners en wordt gereali seerd door HSB uit Volendam. Verschillende woningtypen wisse len elkaar af: rij-, twee-onder-een- kap, vrijstaande en seniorenwonin- gen.In vervolg op de succesvolle 1e fase, is vandaag de koop- en reali satie-overeenkomst getekend voor fase 2. HSB start met de verkoop van fase 2 'Jasmijn' (26 luxe wonin gen) op vrijdag 13 november. De verkoopmanifestatie vindt plaats tussen 19.00 - 21.00 uur bij Fletcher Hotel in Heiloo. De toekomstige bewoners waren goed vertegenwoordigd bij deze heugelijke gebeurtenis. Onder het genot van een hapje en een drankje hebben zij alvast kennis gemaakt met hun nieuwe buren, de bouwer en de overige partijen die betrokken zijn bij de realisatie van hun nieuwe woning. Alle genodigden werden uitgenodigd om hun handtekening te plaatsen op een afbeelding van het project. Deze is vervolgens in een koker geplaatst en in de funde ring verwerkt, zodat alle betrokke nen ook in de toekomst aan dit pro ject verbonden blijven. AKERSLOOT - Onder grote belangstelling is de bouw aan het Heer Derckplantsoen offici eel afgetrapt. Dinsdag 27 okto ber gaven directeur-bestuurder Dick Tromp van Kennemer Wonen, wethouder Esther Hollenberg van de gemeen te Castricum en directeur Biense Dijkstra van Bouwgroep Dijkstra Draisma het startschot voor de bouw van 33 sociale huurwoningen. Na 10 jaar planvorming wordt er gebouwd aan het Heer Derckplantsoen. Sinds 2005 worden er plannen gemaakt voor de locatie. Veel van deze plannen bleken niet haalbaar. Eind 2012 is Kennemer Wonen in gesprek gegaan met de omwonenden, de gemeente Castricum en Kerssens de Ruiter Architecten waarbij de basis voor dit plan is gelegd. In 2014 heeft Bouwgroep Dijkstra Draisma samen met BBHD Architecten het plan uit gewerkt tot wat het nu is. Directeur bestuurder Dick Tromp is bijzonder trots op het resultaat. 'Dit kleinscha lige dorpse plan past in Akersloot. De betrokkenheid van de omwonen- den was groot. Kennemer Wonen vindt het belangrijk om voldoende betaalbare woningen in prettige wijken te hebben. En dat is gelukt dankzij de goede samenwerking met de omwonenden, belangheb benden en de gemeente Castricum.' Aan de kant van de Julianaweg en aan het Heer Derckplantsoen worden 18 eengezinswoningen gebouwd. Aan de Geesterweg komt een appartementengebouw van drie bouwlagen met 15 appartementen. Tussen het Heer Derckplantsoen en de bestaande woningen aan de Julianaweg en Beatrixlaan komen parkeerplaatsen. De verwachting is dat de bouw in de zomer van 2016 klaar is. Op dit moment zijn er gesprekken met kandidaathuurders. Directeur-bestuurder Dick Tromp van Kennemer Wonen, Esther Hollenberg van de gemeente Castricum en Biense Dijkstra van Bouwgroep Dijkstra Draisma geven het startschot. Aangeleverde foto De eerste stort door de wethouders Esther Hollenberg en Hilbrand Klijnstra van de gemeente Castricum en Peter Maalman, directeur HSB. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 19