Spektakel bij schaakvereniging Oppositie r 4 Alle GTH teams in de prijzen HSV blijft koplopers goed volgen SPORT 21 Derp Bikers Beachrace 2015 groot succes! Deining aan Zee sponsort jeugd VV Limmen UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 2015 EGMOND AAN ZEE - Afgelopen zaterdag vond de Derp Bikers Beachrace 2015 plaats op het strand van Egmond aan Zee. Een slopende beachrace van maar liefst 40 km, maar volgens kenners de leuk ste en gezelligste strandrace, met knallende afterparty. Nieuw in deze editie was dat de race voor de dames een half uur eerder van start ging dan de race voor de heren. Dat betekent dat de dames alle aandacht kregen die ze verdienen. Zoals deze dame hier in actie: Mirjam Patberg. Mede dankzij de prima weersomstandigheden was dit een prachtige editie! Foto: Erik Ruigewaard HEILOO - Ronde 7 van de interne competitie van schaak vereniging Oppositie bracht veel spektakel. In een zeer scherp opgezette Koningsindische ope ning werd de koningsstelling van Cor van Etten opgeblazen door het gecombineerde geweld van pionnen en een batterij van een loper en koningin, aange voerd door Kees Jongkind. De zwarte koning probeerde het vege lijf te redden door het hele bord (in de breedte) over te steken, maar werd zo onder vuur genomen dat Cor moest opgeven. Zo blijft Kees in het spoor van de wegens griep niet meespelende Simon Smit. Peter Folkertsma is in bloedvorm na zijn deelname aan het 9-rondige Haarlem Meesters Open. Aart van den Brink was daar het slachtof fer van. Tjerk Voskuil was ook al in goeden doen: hij hakte met twee torens en zijn koningin de verde digingsmuur die Jan Jonkheer had opgetrokken rond de zwarte koning aan stukken en had daarna aan een klein pion-zetje genoeg om Jan tot opgave te dwingen. Richard Sauer belandde tegen Joop Kerst in een uiterst moeilijk eindspel. Het paard van Richard moest het opnemen tegen de witvel- dige loper van Joop. De dreiging van de vrijpion van Richard, gesteund door de koning en het paard was voor Joop te groot, zodat hij de koning moest omleggen. De jongste aanwinst van Oppositie, Jaco Malan, boekte al zijn tweede overwinning dit prille seizoen. Eric Huffnagel was zijn slachtoffer. Ook Herman Maas en Herman Limmen wonnen hun partijen, tegen Gerard Rump en Indriaas Booij. Er waren drie remises: Johan van der Wal tegen André van der Ark, Fred Smith tegen Bastiaan van Dam en Theo Suurhoff tegen Harry de Jager. Theo, vol ontzag voor de oude meester, was daar erg verguld mee. [Jermn LIMMEN - VV Limmen is trots op de uitbreiding van sponsoring van sponsor Deining aan Zee van Richard en Julia Groot. Op zaterdag 1 november hebben de mini-pupillen t/m A-junioren van zowel veld- als zaalvoetbal van VV Limmen een trainingspak uitgereikt gekregen van sponsor Deining aan Zee. Op de fiets en auto, waarbij Ted Biesterbos bedankt werd voor zijn medewerking voor parkeren, kwam iedereen naar het strand. Nadat de ruim 400 jeugdleden hun pak hadden ontvangen is er een mooie luchtfoto gemaakt van de blije VV Limmen-jeugd. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag sprongen de drie teams van GTH de tweede plaatsingswedstrijd trampoline springen. GTH heeft totaal drie teams, twee in de E categorie en één in de D categorie. Team D1 begon de wedstrijd met een goed rondje verplichte oefe ningen, Raquel sprong deze sterk uit. Zowel Mila als Yara wisten een mooie eerste keuzeoefening te springen, zij behaalden respectie velijk 23,2 en 22,7. Het team sloot de wedstrijd goed af met de tweede keuzeoefening, Silke sprong een super oefening; 26,1. Op de andere trampoline spron gen team E2 en E3 de wedstrijd. Roos van team E2 begon als eerste van haar team, zij sprong een keu rige verplichte oefening. Daarna werd de eerste keuzeoefening gesprongen, Mila sprong haar oefe- ning mooi, zij kreeg dan ook een 7,2 gemiddeld. Julie (22,6) en Britt (21,2) lieten tijdens de laatste keu zeoefening een nette oefening zien. Ook team E3 sprong in deze ronde de wedstrijd, Milenka sprong een prima verplichte oefening (22,6). Zowel Brechtje als Feliene spron gen sterke eerste keuzeoefeningen, zij behaalden dan ook een 22,4 en 22,1. Elise knalde tijdens haar laat ste keuzeoefening en werd dan ook beloond met een 22,5. In het eindresultaat was het span nend, maar alle teams mochten plaats nemen op het podium. Team D1 kreeg het zilver, team E2 het brons en team E3 het goud omge hangen. Op 21 november springen de teams de laatste plaatsingswedstrijd en gaan zij zich proberen te plaat sen voor het NK. Voor meer info: www.gth-heiloo.nl HEILOO - Door een 2-1 overwin ning op VVH/Velserbroek blijft HSV op de vierde plaats staan. De eerste helft kende maar een paar hoogtepunten en die kwa men beide in de 27ste minuut. Nick Sombroek kwam alleen voor de keeper, maar hij schoot te zacht in. Na de uittrap van die keeper kwam HSV weer in bal bezit en knalde Bram Karels net naast. De tweede helft probeerde HSV meer dreiging in de aanval te zoe ken en daarom was Rick Houtenbos in de ploeg gekomen. Deze opzet bracht meer gevaar. Het publiek zag Ruben Bugter net naast schieten en een harde, lage voorzet van Max Jongerius, die mee naar voren was gegaan, werd net gemist. Tussen de 54ste en 57ste minuut redde Indy Klamer met een paar uitste kende reflexen, want ook de uitval len van VVH waren niet van gevaar ontbloot. In de 71ste minuut ein digde een aanval over meer schijven via Max Dekker en Jesper de Vré bij Ruben Bugter en dat betekende 1-0. Tobias Apeldoorn, die ook in de ploeg was gekomen, kon een paar minuten later met een goede sliding redding brengen. In de 78ste minuut ging Rick goed door op een diepte bal, maar zijn omhaal ging jammer genoeg net naast. Drie minuten later mocht Nick een vrije trap nemen op de rand 16. De bal kwam via de muur bij Max Jongerius, die wist daar wel raad mee: 2-0. Vlak voor tijd scoorde VVH nog de aansluiter, maar verder kwamen zij niet. Man of the Match werd Steef Kaandorp. Volgende week op bezoek bij Vitesse'22. V.l.n.r. achter: Yara, Raquel, Julie, Mila en Mila. V.l.n.r. midden: Brechtje, Elise, Feliene en Roos. V.l.n.r. voor: Milenka, Britt en Silke. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21