RaboDichtbij SUPER AANBIEDING voor slechts 899,- redufitik^^^g^^ekkrEs^^&rdindw^^hg^uekkoz Griekse dansavond Bij ons al eeneleTritrischefiets edwin groen iswederom gekozew BES-re ELEKTRISCHE FIETSENW1HKEL Online bankierenook voor u. Meld u aan voor de workshop! Ontmoet onze mobiele adviseurs EDWIN GROEN TWEEOSSLERS SSS DE ZONNEBLOEM november 2015 www.rabobank.nl/nkl ^y@RabobankNKL Wij zijn er bij. U ook? Rabobank Noord-Kennemerland Een aandeel in elkaar van1499 HIU 899 3 versnellingen Dichte kettingkast 3 ondersteunstanden Actieradius tot {30 km Afneembare accu Onderhoudsvrije bedieninguw inruilvoordeel 600,- 15000 FIETSEN OP VOORRAAS - 1600 M2 FIETSVOORDE Middenweg 554, Heerhugowaard-De Noord, rdI. 072-5716100, www.edwingroen.nl jeu Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl/verpleging Zelfde werk. Tijd voor de vliegenzwam UITKIJKPOST 11 NOVEMBER 2015 Goedemiddag, ik ben Ed van Rabobank Noord-Kennemerland. hypothe u aanzienlijk be- ?n. Tip: Kijk op ra- je "Hypotheken" Herkent u dit? U vindt het geweldig om met uw tablet of smartphone in contact te zijn met wie u maar wilt. U mailt, bekijkt foto's, deelt ze, etc. U zou ook graag online willen bankieren, maar daar voelt u zich nog niet hele maal zeker bij. Hiervoor hebben wij de oplossing: In een gedegen workshop leren onze mobiele adviseurs u online bankieren, veilig en vertrouwd. Online na 1 informatieve workshop In één workshop van 2% uur maken Wendy Swan en Barry Witte u ver trouwd met het gemak van online bankieren. Via een heldere les, oefe ningen en antwoord op al uw vragen. Na afloop kunt u de Rabo Bankieren App veilig gebruiken. Om uw saldo te checken, geld over te maken en nog veel meer. U bankiert online! Meld u aan: 24 nov. of 18 dec. De eerste workshop is dinsdag 24 no vember (10.00 - 12.30 uur), de tweede vrijdag 18 december (14.00 - 16.30 uur), beide in ons kantoor in Castri- cum. Bent u klant van onze bank? Meld Word wijzer van het Rabobank Hypotheekdossier. Ontdek onze online tool. Handig voor een hypotheekberekening, het aanvra gen van een adviesgesprek en de voor bereiding daarvan. Door zelf veel te doen via het Rabobank Hypotheekdossier (en dat is niet moeilijk), kunt sparen op de bobank.nl onder het kopje Woonwensen? Vandaag bellen, morgen op hypotheekgesprek. Stel, u heeft een (eerste) eigen huis op het oog. Of u wilt verbouwen. Wat uw woonvraag ook is, wij gaan graag met u in gesprek. Het eerste oriëntatiegesprek bieden wij u kosteloos aan. Bel of mail afdeling Financieel Advies en wie weet, zien we u morgen al! (072) 50733 00 - FinancieelAdvies@nkl.rabobank.nl Barry Witte en Wendy Swan leren u graag online bankieren. u dan aan via (072) 5073333 of info@ nkl.rabobank.nl. BELANGRIJK: neem uw eigen smartphone of tablet mee. Is er veel animo? Geen probleem, dan organiseren we extra workshops! Onze mobiele adviseurs Wendy Swan en Barry Witte komen graag bij u thuis. Een afspraak is zo gemaakt, bel (072) 507 33 33 of mail naar info@nkl. rabobank.nl. Daarnaast zijn ze op vaste dagen in de onderstaande dorpen. Vaak in ons 'mobiele kantoor' de Rabo Camper, soms in verzorgingshuizen. Egmond aan Zee do. 12 nov. Akersloot Schoorl Limmen di. 17 nov. vr. 27 nov. 8.00 - 13.00 13.30 - 15.30 9.00 - 17.00 9.00 - 12.30 13.00 - 17.00 op de markt in Prins Hendrik Stichting Churchillplein, bij Akerhof in De Sanderij parkeerterrein Sportlaan vr. 4 dec. 9.00 - 17.00 tegenover Albert Heijn 13 november 16 november De vernieuwde app draait om u In de workshops leert u de vernieuwde Rabo Bankieren App gebruiken. Die geeft u in een oogopslag een overzicht van uw financiële situatie. Wilt u daar bij rechtstreeks contact met ons, bijv. om een vraag te stellen? Dat kan via de app, met één druk op de knop. 24 november 24 november 27 november Uitreiking cheques van ons Coöperatiefonds, op verschillende locaties in ons werkgebied. Informatieavond Rabo Clubkas, voor verenigingen en stichtingen. Bij HSV in Heiloo. Workshop online bankieren - ook voor u. In ons kantoor in Castricum, zie hiernaast. Rabo Bizzgame op het Jac.P.Thijsse College in Castricum. Online ondernemerswedstrijd voor 5havo en 6vwo. De wintereditie van ons ledenmagazine Dichterbij ligt op de mat bij ruim 11.000 leden. Let op! Onze winkel is 5 km buiten het centrum gevestigd, dus niet in Middenwaard of Centrumwaard maar in Heerhugowaard-Noord. Maandag vanaf 08.30 uur geopend Vrijdag koopavond Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke i Nationale Vereniging HEILOO - Opwoensdag 18 november 0eeft Dick van der Zwan van 120.00 tot 22.00 uur een workshop Griekse dans in Cultureel CentrumdeStrandwal. Dick van der Zwan is spe cialist in Griekse dans en staat in dat land bekend als de witte zigeuner'. Hij kreeg het dansen met de paplepel ingegoten, want zijn ouders waren enthousiaste volks dansers. Zijn moeder was lansdocente. De demonstra- tiegroep van zijn moeder ging een keer naar Duitsland om op te treden. Dick wilde graag mee, maar dat mocht alleen als hij mee zou dansen. Vanaf dat moment was hij verkocht. Na een dansopleiding in Schotland, vertrok hij naar Griekenland om daar zijn kennis verder uit te bouwen. In die tijd legde hij alle live muziek en dans vast op film, video en cassette's. Hij bezit nu een enorm archief met Grieksedansenmuziek.Aan dit vastleggenenzijnenthou- siasmevoordemuziekheeft hij de titel 'witte zigeuner' te danken. De workshop staat open voor iedereen die kennis wil maken met deze kant van Griekenland. Luchtige kleding en makkelijk zit tende schoenen zijn de enige benodigdheden. Dick leert alle dansen vanaf de eerste passen aan. Locatie: Olvendijk 2, Heiloo, op het terrein van GGZ NHN, Kennemerstraatweg 464. Opgave voor 15 november via het contactformulier op www.pridini.nl. HEILOO - Deze paddenstoel staat te pronken langs dePastoorvanMuijenweg,terhoogte vanschool De Duif. Foto: AnnaTheresia

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 12