Nooit meer wachten met constant snel internet 100% Teken nu de petitie Afslag A9 Heiloo? Nee!" Dankzij je eigen glasvezellijn Alles-in-1 Glasvezel Afslag A9 bij Heiloo? Nee! Mijn gegevens: Inbraak Bruna Gratis 2 maanden HBO Alles-in-1 Glasvezel met o.a.: Constant snel internet tot 200 Mb/s Interactieve TV met haarscherp beeld en kraakhelder geluid Voordelig bellen naar vaste en mobiele nummers Werkt in je voordeel 08001707 UITKIJKPOST 11 NOVEMBER 2015 Voor eind 2015 willen de Provincie NH en de gemeenten Alkmaar, Cas- tricum/Akersloot/Limmen en Heiloo besluiten tot de aanleg van een afslag van de A9 bij Heiloo. Wij vinden dit onverantwoord. Om diverse redenen: De afslag A9 veroorzaakt veel meer verkeer door Heiloo en Limmen; op de Stationsweg Heiloo dreigt een verkeersinfarct zeker als er straks meer treinen (spoorboekloos) rijden. De kosten voor aanpassingen aan we gen, kruispunten en een spoortunnel om dit extra verkeer te kunnen verwerken, kunnen oplopen tot 20 miljoen (en zijn niet meegerekend in de Overeenkomst Nieuwe Strandwal)! Er is geen onderzoek gedaan naar de ef fecten op CO2, stikstof, fijnstof, geluid en lichthinder. De afslag A9 vereist bovendien een nieu we 80km weg oostelijk van de A9, dwars door het natuur- en cultuurhistorisch waardevolle gebied van het Heilooer Die. Het Groenfonds om verloren gegane natuur te compenseren, wordt 1,7 mil joen minder groot dan gepland (gevormd uit 2917 per verkochte woning in Zand- zoom en Zuiderloo). De totale kosten van de afslag A9 zijn niet goed in te schatten. Gepland was 33 miljoen, maar dat bedrag is al overschreden met 7,2 miljoen. Een deel van de kosten zou worden betaald uit woningverkopen in Zand- zoom en Zuiderloo. Gepland waren 2400 woningen, het worden er maar 1815 én er is grote vertraging in de bouw. Een ander deel van de kosten wordt betaald uit het bedrijventerrein Boekeler- meer; dit staat grotendeels leeg vanwege ruim 700 ha. overschot aan bedrijfster reinen in de regio. De deelnemende gemeentes, Alkmaar, Castricum/Akersloot/Limmen en Heiloo, kunnen de stijgende en extra's kosten niet betalen; ze hebben nu al grote moeite om hun begroting sluitend te krijgen en bezuinigen noodgedwongen op zorg, sport, cultuur en het groen. En dit alles terwijl nut en noodzaak van deze afslag tot op heden niet zijn aange toond! Nu de woningbouw achterblijft en het bedrijventerrein grotendeels leeg staat, is het de vraag hoe noodzakelijk de aanslui ting op de A9 is. Met de toenemende vergrijzing en krimp van de beroepsbevolking, flexibele arbeids tijden, thuiswerken, internetwinkelen en daardoor veranderende automobiliteit zal de noodzaak waarschijnlijk nog verder afnemen en niet toenemen. Vindt u het ook onverantwoord om op dit moment te besluiten voor de afslag van de A9 bij Heiloo, tekent u dan de petitie "Afslag A9 Heiloo? Nee!" U kunt deze petitie ondertekenen via internet (http://afslaga9heiloonee.petities.nl) of via onderstaande antwoordstrook. Uw mening telt! Groen Platform Heiloo www.groenplatformheiloo.nl Milieudefensie Bergen NH milieudefensie.nl Milieufederatie Noord Holland www.mnh.nl NCPN Heiloo www.ncpnheiloo.nl PvdD NH /afdelingnoordholland.partijvoordedieren.nl SP NH /noord-holland.sp.nl Stichting Heilloze Weg heillozeweg.jouwweb.nl/links Stop Verkwisting stopverkwisting.jouwweb.nl Vogelwerkgroep Alkmaar vwg-alkmaar.nl Vrienden van de Stolp www.boerderijenstichting.nl Werkgroep Het Malevoort Naam: Adres: Woonplaats: Handtekening: Datum: De ingevulde en ondertekende antwoordstrook kunt u inleveren op de volgende adressen: Bakkersweg 20 Boekenstein 66 De Boog 65 /De Kandelaar 31 Ronge 52 Vierakkers 9 Castricum: Pieter Kieftstraat 5 HEILOO - Donderdag 5 november om 1.30 uur werd Bruna 't Loo doelwit van een inbraak. De inbrekers zijn uitgerookt: de rook machine deed zijn werk en de inbrekers vluchtten. De winkelma nager werd uit haar bed gebeld en spoedde zich met haar man naar de zaak. De deur is flink geforceerd en moest worden ver vangen. Twee jaar geleden was er ook een inbraak. Hierna is de rookmachine aangeschaft en hierbij getest. "Niet fijn om midden in de nacht je bed uit te moeten", aldus de nuchtere winkelmana ger. De winkel ging tegen de middag weer open. Foto: Stip Fotografie Elke maand telfort.nl/glasvezel I Telfort winkels

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 14