Uitvaartverzorging Duin Heiloo Tel. 072-5115238 G.C.M de Pina Houtenbos Els Harkmans Johanna Schaap Vriend Els Harkmans "Els, we missen je" Els Harkmans dag en nacht bereikbaar DEFECT? Langs deze weg willen wij allen danken voor het medeleven bij de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en onze trotse liefdevolle oma Uw kaarten, brieven, bezoeken, uw woorden van sympathie en troost hebben ons gesteund bij het verlies. Dat zovelen haar de laatste eer hebben willen bewijzen heeft ons ontroerd. Zij heeft bij menigeen een plekje in het hart. Gerard Schaap Jack Schaap Ingrid en Wim Blokpoel Schaap Wim en Joëlle Bloemen bloeien De een langer dan de ander Het leven is om te boeien Zeker met elkander Boeiend was Gerda zeker Ondanks haar gezondheid Bitter is het drinken uit deze beker pijn doet dit afscheid Op 3 november 2015 is overleden Vrouw van D de Pina Adres Paraizo t.a.v D de pina Cova Rodela de Cima 9110 Brava Kaapverdië Zussen, Broers, Neven, Nichten Correspondentieadres Fam van Kessel Dusseldorperweg 8, 1906 AK Limmen Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn.... Wij zijn verdrietig om het overlijden van Moeder van Debbie en oud-coach van ons team. Wij wensen Debbie en haar familie veel sterkte met dit enorme verlies. HSV MC2: Lydi, Esmee, Iris, Fem, Chimène, Sarah, Kira, Nora, Renske, Shenna, Willemijn, Yacintha, Rikkie-Leia en hun ouders. Arno en Marga Frank en Yvonne Ronald en Bettina Willem en Yolanda Hans en Monique Jos en Esther en kinderen Rust zacht, lieve Els Els, je was altijd zo mooijezelf. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen André, Denise, Remco, Merel en Debbie heel veel sterkte toe met het grote verlies. In ons hart leven wij met jullie mee en wensen wij jullie veel sterkte in deze moeilijke periode. Namens alle huurders van het Willibrordus Business Centrum Vorige week bereikte ons het droevige bericht dat is overleden. Zij was een inspirator van het damesvoetbal, enthousiast toeschouwer bij wedstrijden van haar man en haar kinderen en wij konden altijd een beroep op haar doen bij verschillende evenementen. Rust zacht Els. Uitvaartverzorging Groot leven herinnering A wordt... Dag lieve en sterke Els. COSMIC-BOWLEN met speciale lichteffecten Tel 06 -22 49 8000 Medisch pedicure Annalies de Jong komt bij u langs Bel voor een afspraak 072-5331731 Ook reumatische/ diabetische voet ANN6MA&6, tiUOC EN ZEE> -tilde-, epi T+t, ma^un Ros/^ UITKIJKPOST 11 NOVEMBER 2015 Deze wedstrijd was niet te winnen! je voetbalvriendinnen van HSV Angela en Jan Marion en Sjaak Anita en Jerry Marjoleine en Cynthia Anniek en Rene Sandy en Pierre Astrid en Bert Susan en Rick Brigitte Tamara en Raimond Danielle en Edward Tineke en Albert Esther en Edwin Wendy en Dick Binnen en buiten de lijnen. We wensen André, Debbie, Merel en Mees, Remco, Denise en Jamal, Fred en Veronique, Anneke en Pieter en hun naasten alle liefde en kracht om het verlies van Els te dragen. De veteranen van HSV Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. V.V. HSV. Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen info@.uitvaartverzoraina-aroot.nl www.uitvaartverzoraina-aroot.nl - U kunt ons dag en nacht bereiken. - Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden. Telefoon: 072 505 30 09 Henny Stoop E.J. Potgieterweg27 Heiloo* Telefoon: 072 5320345 www.capella-uitvaartverzorging.nl Els, vrouw van onze vriend André, is overleden. Wij wensen André, Denise en Jamal, Remco, Merel en Mees en Debbie sterkte met het verwerken van het verlies van Els. Wij zullen Els missen en koesteren de goede herinneringen aan haar. Gerard en Joke, Henk en Tineke, Paul, Henk, Ap en Loes, Willem en Yolanda, Ard, Theo en Marijke en Marijke en Hennie. NU ANDERHALF UUR j I.P.V 1 UUR

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 22