Postma en Postma en De Foresters sleutel naar succes Lesterhuis kampioen en brons voor de Laleijne Dennis heeft een droom SPORT 15 POSTMA POSTMA De D2 kampioenen van HSV Sporter van het jaar gezocht Trots op zwemdiploma i TomTrade UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2015 HEILOO - De eerste najaarskampioen bij HSV is bekend: na negen gewonnen wedstrijden werd D2 najaarskampioen 2015. Een bijzondere prestatie die HSV niet ongemerkt voorbij liet gaan. De kam pioenen mochten meelopen met HSV 1 bij de teampresentaties voorafgaand aan de wedstrijd HSV 1 - Beemster 1. Achterste rij van links naar rechts: Bram, Jeroen, Pipeijn, Lucas, Lucas, Berend, Sam en Jeroen. Voorste rij van links naar rechts: Bink, Cas, Jip, Jens, Jens, Stijn en Jean Paul. Aangeleverde foto Dennis Hof in actie met zijn vaste begeleider Patrick Rupsam. Aangeleverde foto HEILOO - Gosse Postma, mede eigenaar van Postma en Postma -De ijzerwaren-, sloten- en sleu telwinkel van Alkmaar- poseert trots met zonen Douwe (eerste elftal) en Hidde (C1) voor de nieuwe reclameborden. Met Postma en Postma is er een mooie overeenkomst gesloten waardoor de vereniging een lang gekoesterde wens (het sleutelplan) heeft kunnen realiseren. Overal op De Egelshoek zijn nieuwe sleutel cilinders geplaatst, iedere commis sie en vrijwilliger heeft de sleutel die bij zijn werkzaamheden past en het complex is beter beheersbaar geworden, een project waarbij voor al vrijwilliger René van Dijk nauw betrokken was. Gosse Postma: "Door mijn werk (ook op zaterdag) moest ik geregeld wedstrijden missen en was ik blij dat vele andere ouders ervoor zorg den dat mijn kinderen goed getraind en begeleid werden. Dit is mijn (maatschappelijke) bijdrage aan de vereniging, waarmee ik hoop op de voor mij mogelijke manier maxi maal bij te dragen." De Foresters is uiteraard zeer content met deze overeenkomst en heet Postma en Postma welkom in de snel groeien de sponsorgroep. "Sponsors en vrij willigers zijn beide onmisbaar voor een gezonde vereniging en je kunt er nooit genoeg van hebben," aldus Arnt Bleij, hoofd sponsoring. HEILOO - Tijdens de Internationale Open Helderse judokampioenschappen werd Dojo 't Loo vertegenwoordigd door twee judoka's. A-pupil Stan de Laleijne (-38 kg) stond in zijn eerste wedstrijd nog voor met straffen tegen zijn eeu wige rivaal. Helaas verloor hij op het einde met een yugo. De tweede partij liet Stan zich verrassen en verloor te snel met een ippon. De derde en vierde partij was Stan echter de baas en scoorde met een mooie schouderworp en een spette rende combinatie nog twee ippons. Hierdoor werd Stan knap derde. Bij de senioren kwam Thijs Lesterhuis in actie in de klasse tot 81 kg. Zijn eerste pot was gelijk een zware tegen een Engelse judoka. In deze pot wist Thijs een yugo te sco ren met een offerworp en maakte de wedstrijd af met een houdgreep. De partij erna was erg fysiek, Thijs trok hierbij aan het langste eind door met een straf verschil te win nen. Kort daarna moest hij alweer de mat op. Zowel Thijs als zijn tegenstander scoorden wazari. In de laatste minuut scoorde Thijs nog een yugo gevolgd door een houd greep. In de laatste partij moest Thijs zijn titel binnenhalen door met een veteraan af te rekenen. Deze 46-jari- ge Engelsman had al een aantal par tijen aantrekkelijk judo laten zien in een hoog tempo. Thijs trok de partij met Ippon naar zich toe waardoor hij ongeslagen kampioen werd. Met twee judoka's naar het toer nooi gaan en met twee medailles terugkomen is een prima presta tie. Volgend jaar hoopt coach Kars Zoon met een grotere groep te kun nen gaan, om te zien hoe de pupil len het met meerdere buitenlanders op de mat doen. Trotse vader en ondernemer Gosse Postma met zonen Douwe en Hidde. Foto: Gabriëlle de Kroon Fotografie HEILOO - Met ingang van deze maand is het mogelijk om kan didaten voor de sportverkiezing van Heiloo voor te dragen. Alle sportverenigingen van het dorp zijn hier inmiddels over geïn formeerd. Ook de inwoners van Heiloo hebben de mogelijkheid om kandidaten voor te dragen. Sporters en teams die in 2015 een bijzondere sportprestatie hebben geleverd, kunnen worden gemeld via sportgalaheiloo@live.nl. Meer informatie over het voordragen: www.sportraadheiloo.nl. De slui tingsdatum voor aanmelding is 30 november. HEILOO - Zaterdag 31 oktober sprongen om 7.45 uur de leerlingen van zwembad Loos voor het A-B en C diploma in zwembad De Beeck te water. De banen werden zonder problemen gezwommen. Bijzonder was hierbij het onderwater zwemmen, mooi om te zien en soms ook veel ver der dan de vereiste meters. Iedereen is trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Suzanne van Ginkel, Abeda Hanbali, Joost Jonker, Daan Kamping, Laura Keuning, Nils Kuitenbrouwer, Wang Kai Mu, Thijs Olyrhook Molenaar, Jule Pepping, Stijn Spelt, Sophie Steeman, Kim Vader, Roos Vermeulen, Eli Wokke. Diploma B: Quinty Blankensteijn, Rosalie Blokker, Jurre Breggeman, Estelle Dekker, Luuk van Dongen, Ellemieke Jurrius, Jasper van den Kommer, Jason Maddox, Lotta Sengers, Jasmijn Tervoort, Dex Wentink. Diploma C: Deborah Belleman, Logan Roszbach, Roos Weijers. toïota tfcOSlON locasf Dudink Mosse Projects toj/eri ng 1 intr, »«ri!UkMKt HEILOO - Dennis Hof is 42 jaar, opgegroeid in Limmen en inmiddels 13 jaar woonachtig in Heiloo. Dennis is gek op sport en loopt graag hard. Dennis is blind en autistisch. Een grote droom van Dennis is het lopen van de New York halve mara thon. Deze droom waarmaken is echter niet eenvoudig. Om te kunnen sporten is Dennis afhankelijk van anderen. Hardlopen doet hij bijvoorbeeld al ruim twaalf jaar met zijn vaste begeleider Patrick Rupsam. En ondanks dat het verwezenlij ken van zijn droom lastig is, hebben familie, vrienden, begeleiders en een aantal stichtingen besloten zijn droom te realiseren. Daarvoor is echter hulp nodig. Want om Dennis in New York te kunnen laten hard lopen, is fysieke, medische en psy chische begeleiding nodig. Hiervoor hebben inmiddels meerdere vrij willigers hun toezegging gedaan. Daarnaast komen er ook de reis- en verblijfskosten bij, want Dennis kan alleen met begeleiding naar New York. Hiervoor gaat Stichting KEES zich inzetten. Het doel is geld op te halen om Dennis in New York hard te kunnen laten lopen en daarnaast de loopgroep van Running Blind Alkmaar financieel te ondersteu nen. Hulp welkom Tijdens de halve marathon van Egmond kunnen tien vrijwilligers de halve marathon en tien vrijwilligers de 10 kilometer lopen. Deze deel nemers laten zich sponsoren voor Dennis en Running Blind. Gezien de aanschaf van de kaarten is het mini maal te sponsoren bedrag 200,00. Uiteraard kan ook iedereen via de site van Stichting KEES een donatie doen via NL71 INGB 0006 0776 35 o.v.v. Dennis New York. Stichting KEES Stichting Showhero G-Sport Foundation Thijs stuurt zijn tegenstander goed terug bij een overname. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15