Wilt u ook zo graag Kuyper Blom UIS 8 De Olvendijk 13 te Heiloo Herenweg 40K te Egmond-Binnen Matthijs Zonderhuisweg 5 te Heiloo Ypesteinerlaan 108 te Heiloo Dirk Bakkerhof 26 te Heiloo l Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 www.kbmakelaars.nl info@kbmakelaars.nl "ÏÏüJSSïï Zaterdag 21 november 10-12,00 uur nm Vraagprijs: 139.500,- k.k. 555m2 Vraagprijs: 149.000,- k.k. 8i42 Vraagprijs: 175.000,- k.k. Vraagprijs: 175.000,- k.k. Vraagprijs: 179.500,- k.k. 83 i42 Vraagprijs: 225.000,- k.k. 7i42 UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2015 Gelijkvloers Wonen? IRi-r Inhoud 185 m1 Woonoppervlak Servicekosten 184 Bouwjaar 2558 Inhoud 185 m1 Woonoppervlak Servicekosten 151 Bouwjaar 1988 Appartement, uniek omdat; gelegen in Rijksmonument, allerlei authentieke elementen behouden zijn, prachtige ligging heeft en een indeling/interieur heeft om elke dag opnieuw je te realiseren hoe ontzettend gaaf apparte ment je wel niet hebt! Gelegen op de begane grond; woonkamer (voorzien van erker met fraaie lichtinval), moderne keuken, royale slaap kamer en badkamer met toilet, douchehoek, wastafel en wasmachine-aansluiting. Aparte houten berging voor de fiets is aanwezig in de achtertuin. De omgeving geeft u alle rust, wandelpaden, veel groen en allerlei dieren in het park. Bushalte op loopafstand, Dorpscentrum en NS station fietsafstand. Zelfstandig, comfortabel en veilig wonen met veel privacy en een groot assortiment aan gemeenschappelijke voor zieningen. Dit keurig verzorgde 3-kamerappartement met een ruim en zonnig dakterras (ZW) is gelegen op de 2e verd. van het appartementencomplex "De Westerzij". Hier kunt u genieten van de rust en het uitzicht over de fraai aangelegde gemeenschappelijke tuin met waterpartij. Het appartement is o.a. v.v. woonkamer met schuifpui naar het dakterras, open keuken, werkkamer, slaapkamer, bad kamer en berging (gelegen in het souterrain). Het com plex "De Westerzij" biedt allerlei faciliteiten, het gemeen schappelijke park, ontmoetings- en ontspanningsruimte o.a. de lounge, bar en biljartruimte en een wasserette. Naast het appartement bevindt zich een lift en trap. Inhoud 185 m1 Woonoppervlak Servicekosten Bouwjaar H m2 54 1012 Inhoud 285 m1 Woonoppervlak 85 m2 Semcekosten 151 Bouwjaar 2909 Dit lichte en zeer ruimtelijke 2-kamerappartement kunt u direct betrekken. De ligging en hoogwaardige afwerking laten niets te wensen over. Zo beschikt het appartement over vloerverwarming en een onderhoudsvrije PVC-vloer. De moderne open keuken met riante lichtkoepel en de Franse balkondeuren (westen) zorgen voor en prachtige, lichte woonruimte. Daar kunt u tot 's avonds laat genieten van de zon en het weidse uitzicht tot aan de duintoppen. Het appartement beschikt over een luxe, ruime badkamer v.v. een inloopdouche, badmeubel en toilet. Als extra biedt deze woning een interne berging en een aparte ruimte voor de wasmachine/droger. De berging op de begane grond en eigen parkeerplaats op privéterrein maken het gevoel van luxe compleet. Zeer mooi 2-kamer-appartement met royale heerlijke serre in het hartje van Heiloo gelegen en heeft alles wat u zoekt. In het moderne complex met afgesloten entree met videofooninstallatie treft u dit tot in de details keurige ap partement. Het in 2009 gebouwde appartement beschikt o.a. over een woonkamer met moderne open keuken v.v. inbouwapparatuur, 1 slaapkamer met inloopkast, fraaie badkamer met douche, wastafelmeubel met spiegelkast en toilet. Via de woonkamer heeft u toegang tot de serre, een ideale ruimte om heerlijk te genieten. Het apparte ment is zo goed als volledig v.v. een fraaie pvc vloer met vloerverwarming (behoudens de serre) en is zeer praktisch ingedeeld. De parkeerplaats is separaat te koop, vraagprijs 14.000,- k.k. Inhoud 185 m1 Woonoppervlak Servicekosten IH Bouwjaar 1991 Inhoud 119895 m1 Woonoppervlak Servicekosten 55 Bouwjaar 1988 Wat een woongenot; op de bovenste verdieping gelegen 3-kamer appartement met fraai uitzicht en balkon (W)! Het appartement is gelegen op de 3e verd. van het appar tementencomplex en is uiteraard per lift bereikbaar. Ind. beg. gr: gemeenschappelijke hal, gesloten portiek met brievenbussen, intercom, trappenhuis, lift en elektrisch bedienbare deuren. De berging is inpandig te bereiken. Ind. app: Entree/hal, meterkast, berging, toilet, badkamer v.v. wastafelmeubel en ligbad met douchecombinatie, 2 slaapkamers, woonkamer met toegang tot het balkon, open keuken v.v. koelkast, afzuigkap, oven, gaskookplaat en dubbele spoelbak. Het complex is gelegen op fetsaf stand van het stadscentrum van Alkmaar, het park Ooster- bos en de kuststreek. In het groene dorp Heiloo is deze 2-kamerhoekappar- tement met garage gelegen. Alle voorzieningen die een mens zich kan wensen zijn in en om het gebouw aanwe zig, namelijk een aparte fietsenberging, op loopafstand boodschappen doen, winkelen, uit eten, bos- of strand wandeling maken, etc. De woning zelf mag er ook zijn, terras van ca. 9 m2 op het westen, toilet, 1 slaapkamer, grote badkamer v.v. ligbad, douchehoek, wastafel. Tevens is er een bergruimte met wasmachineaansluiting. De woonkamer heeft een open keuken en via de schuifpui heeft u toegang tot uw balkon op het westen. En dat al lemaal gelijkvloers. En u heeft de beschikking over een royale garage met een eigen parkeerplaats. Indien u wilt, kunt u deze woning op korte termijn betrekken!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 8