Wilt u ook zo graag Kuyper Blom UIS 9 Stationsweg 120 te Heiloo Van Houtenkade 43 te Alkmaar Vijverlaan 24 te Heiloo Stationsplein 39 te Heiloo Stationsweg 166 te Heiloo Kapelweg 44 te Limmen Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 www.kbmakelaars.nl info@kbmakelaars.nl "ïïKïiïï S9 Zaterdag 21 november 10-12,00 uur Vraagprijs: 239.500,- k.k. 81i72 Vraagprijs: 275.000,- k.k. 930m2 Vraagprijs: 295.000, k.k, Vraagprijs: Vraagprijs: 650.000, k.k, UITKIJKPOST 18 NOVEMBER 2015 Gelijkvloers Wonen? Servicekosten 19)7 Bouwjaar 2005 Inhoud 200 m3 Woonoppervlak Servicekosten 127 Bouwjaar 2004 Inhoud 350 m3 Woonoppervlak Uniek perfect afgewerkt appartement met een ruimtelijk gevoel en veel lichtinval! Ind.: Fantastische woonkamer met een plafondhoogte van ca. 4 meter serre, open keuken, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel en dou checabine, separaat toilet, bergruimte, fietsenberging op de begane grond. U zult zich meteen op uw gemak voelen in deze prachtige ambiance. Het complex (v.v. lift) staat op een levendige plek direct bij een supermarkt, div winkels, NS-station, bibliotheek en andere voorzienin gen. Het complex is v.v. centrale entree met brievenbus sen, intercom trapopgang en lift. Voldoende openbare parkeergelegenheid nabij het complex. Op zoek naar een "instapklaar" 3-kamer hoek apparte ment met een af te sluiten parkeerplaats, (fietsen)berging, uitstekend wooncomfort en op een grandioze locatie dichtbij het gezellige stadscentrum gelegen? Wij hebben voor u het ideale appartement! Op de 3e verd. treft u dit prachtige appartement met zonnig balkon (Z)! Ind. Beg. gr.: entree, hal met toegang tot de bij het appartement behorende afgesloten parkeerplaats/berging, tevens toe gang tot het trappenhuis en de lift. Ind. app.: gezellige woonkamer met toegangsdeur naar het balkon, open keuken, 2 ruime slaapkamers, 2 bergingen en badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. Op korte afstand van allerlei voorzieningen zoals het busstation, NS-station, su permarkt en Alkmaarder hout. Inhoud 300 m3 Woonoppervlak 110 m2 Servicekosten 10m Bouwjaar 1905 Inhoud 305 m3 Woonoppervlak 105 m2 Servicekosten Bouwjaar Hm 1907 Vanuit uw stoel genieten van een mooie zonsondergang of met oudejaarsavond van het vuurwerk.... Dat kan in deze mooie goed verzorgde 3-kamermaisonnette aan de rand van woonwijk 'Ypestein'. Het appartement bevindt zich op de 2e en 3e etage, welke via een ruime trap te bereiken is. Via de hal betreedt u de ruime woonkamer met veel lichtinval en deur naar het zonnige terras (zw). Verder treft u hier de woonkeuken met inbouwappara- tuur, bijkeuken en toilet. Op de 3e etage is de overloop met twee ruime slaapkamers en toegang hebben tot de badkamer. De badkamer is v.v. een 2e toilet, ligbad en wastafel. Tevens bevindt zich op de begane grond de en tree met brievenbussen, intercom en trappenhuis en een separate stenen bergruimte. Geweldig PENTHOUSE gelegen op de hoek van de bo venste etage met dakterras van 33 m2! In 2011 heeft de huidige eigenaar dit 3-kamer appartement volledig nieuw ingericht en afgewerkt. Zo staat er nu een smaak volle keuken met kookeiland v.v. allerlei inbouwapp. Ook de luxe badkamer met ruime inloopdouche, wastafel met dubbele kraan en sfeervolle relaxruimte met groot ligbad maken het geheel compleet. In de woonkamer met grote raampartijen van ruim 40 m2 en v.v. een gashaard kunt u heerlijk genieten en heeft u zicht op het terras. De woning is geheel afgewerkt met stucwerk wanden, plafonds en een betonlook gietvloer. Ind. penthouse 3e verd.: Entree/ hal, woonkamer, open keuken, ontspanningsruimte, 2 slaapkamers, badkamer, toilet en cv-ruimte. Inhoud 700 m3 Woonoppervlak 100 m2 Servicekosten 20m Bouwjaar 1004 Inhoud Woonoppervlak 300 m3 170 m2 Perceeloppervlak Bouwjaar 701 m2 1997 Dit exclusieve penthouse is gelegen op de 2e en 3e etage en bevindt zich op steenworp afstand van het station en div. voorzieningen. Ind.: Eigen entree met toegang tot dakterras. Via de hal met vide komt u in de royale woon kamer met een hoog afwerkingsniveau v.v. gashaard en toegang tot het balkon. De luxe keuken is v.v. alle denk bare inbouwapp. Via de woonkamer komen we in de kan toorruimte v.v. kastenwand. Op deze etage bevindt zich verder nog een toilet en berging. Op de 3e etage bevindt zich een 2e dakterras en 2 slaapkamers w.v. de master bedroom v.v. inloopkast en airconditioning. Luxe badka mer v.v. whirlpool en douchecabine, 2e toilet en fraai bad meubel. Onder het complex is de parkeerkelder aanwezig waar zich 2 garageboxen bevinden. Deze onder fraaie architectuur gebouwde vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage biedt u alle vrijheid en ruimte om volop te genieten. Samen met de royale fraai aangelegde tuin met terras maken het geheel tot een uniek object. Ind. beg. gr.: entree met toiletruimte, riante woonkamer met open haard, open keuken met alle inbouwapparatuur, 2 slaapkamers, luxe badkamer en bijkeuken. 1e Verd.: slaapkamer, 2e moderne badkamer v.v. douchehoek, 3e wandcloset en wastafel, dakterras en royale vide/werkkamer. De fraai aangelegde tuin is v.v. sproei-installatie vanuit waterbron, diverse zithoeken/ terrassen, verlichting en heaters. Wilt u de uitdaging aan kom dan de sfeer proeven en maak gerust een afspraak voor een uitgebreide rondleiding?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9