NH Kampioenschap succesvol voor MMEB Univé Verzekeringen (shirt)sponsor van De Foresters Dames 1 Trias-atlete Nienke Madderom begint indoorseizoen uitstekend Terriërs en Rabobank samen voor goud SPORT POSTMA POSTMA 57= UITSLAGEN Lars de Vree scoort 2-2. UITKIJKPOST 25 NOVEMBER 2015 HEILOO - Zaterdag 7 november werd er in het Bowlingcentrum de Waerd in Heerhugowaard voor de tweede keer gestre den om het kampioenschap van Noord-Holland, voor mensen met een beperking. De deelnemers waren in vier cate gorieën ingedeeld: gemiddelden van meer of minder dan 100 en dan nog de categorie met of zonder bumber. De organisatie Sports4all Heiloo was met de maximale toegestane delegatie van vijftien deelnemers en hun begeleiders, met twee door TAXI Zwart beschikbare busjes, naar Heerhugowaard afgereisd. De eerste ronde moesten de deelne mers nog wel even wennen aan de nieuwe omgeving en de drukte. In de tweede ronde ging het veel beter. John Eskes won de tweede prijs in de categorie zonder bumber en met een gemiddelde van boven de 100. De grote verrassing was de twee de plaats van Richard Roele in de categorie met bumber onder de 100 punten. De Foresters Dames 1 in de nieuwe shirts. Foto: Gabriëlle de Kroon Fotografie HEILOO - De Foresters blijft druk met werving van dames in alle leeftijdscategorieën. Univé wil graag met Dames 1 (vorig jaar voor het eerst in de histo rie kampioen!) gaan zorgen voor extra publiciteit. Martina van der Zwet, werkzaam bij Univé en bestuurslid van de club, heeft voor een driejarig spon sorcontract gezorgd. Haar motto: "De Foresters én Univé hebben één gezamenlijk standpunt: je leden wil len helpen, de één op sportief vlak, de ander op financieel- en verze- keringsvlak." Univé, opgericht om samen risico's te delen, heeft het principe "elkaar helpen" hoog in het vaandel staan. Uniek zijn de Univé winkels, waar u zonder afspraak langs kunt komen voor inzicht in financiële situatie of risico's. De 'zorgperiode' komt er aan en Univé helpt graag in het ruime aanbod van zorgverzekeringen. Kom gerust langs bij Univé of de wedstrijden van de dames van De Foresters! Kantoor Univé: De Drie Linden 1 in Limmen John Eskes en Richard Roele Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen weekend zijn in Amsterdam de Trias junioren uitstekend begonnen met hun indoorseizoen. In de atletiekhal van Ookmeer won Nederlands Kampioene D junio ren Nienke Madderom wederom de 60 meter horden. De 12-jarige Nienke won voor het eerst in haar nieuwe categorie de C junioren (tot 15 jaar) en verbeterde haar beste prestatie met 2 tienden 9.52 seconden. Bij de 60 meter vlak werd het zilver voor Trias atlete Xiorese Romero. De C juniore ver beterde haar record tot 8.32 secon den. Bij de jongens C was het hoog springer Stan Nijhuis die zich keurig plaatste voor de finale 60 meter hor den. De hoogspringer noteerde een tijd van 9.67 seconden. Stan won in de serie net voor Trias horde-specia list Timme Koster. De jonge Timme die vorig jaar tweede werd tijdens het NK heeft nog 2 jaar om zich te meten met de oudere jongens. Casper Peterse deed het uitste kend bij de kogel en werd keurig zesde. Jens Oosterink en Sijvert Commandeur kwamen in actie op de sprint en verspringen. Volgende week zullen er bij Atletiekvereniging Nova vijftig Trias jeugdleden in actie komen die het crossseizoen openen. HEILOO - Langer dan veel Heilooër hockeyers zich kun nen herinneren, zijn De Terriërs en de Rabobank al partners. Afgelopen donderdag kreeg deze verbintenis een nieuwe 'gouden rand' in het hoofdkantoor van de Rabobank in Castricum: De club en de bank spraken af dat ze de komende drie jaar blijven samenwerken. Het ging donderdag niet alleen om een nieuw contract. Er was een bijeenkomst voor Black Yellow, de actieve ondernemersgroep rond de Heilooër hockeyclub. Oud international Floris Evers nam de zaal mee in een fantastisch verhaal over leiderschap en teamprestatie, onder meer vanuit zijn (onder ande re Olympische) topsportervaring. Na de workshop verrichtten club voorzitter Wytze van der Meer en bankmanager Theo Groot de offi ciële handeling: zij ondertekenden de sponsorovereenkomst die loopt tot en met seizoen 2017-2018. Een samenwerking waarbij beide partij en zich inspannen om jeugdhockey extra te stimuleren. Nienke Madderom tijdens de 60 meter horden. Aangeleverde foto Heilooër Bridge Club HEILOO - Uitslagen tweede ronde, vijfde zitting. Donderdagavondcompetitie: A-lijn: 1. fam. de Nijs 60,42; 2. Huting - Hurkmans 55,83; 3. de Bruyckere - Stark 55,83. B-lijn: 1. Kuijper - van Os 65; 2. fam. Piet 62,08; 3. fam. van Lochem 60. C-lijn: 1. Dijkman - Orij 67,92; 2. Martini - de Waard 62,08; 3. fam. Oei 61,67. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn: 1. Bes - Uijl 57,92; 2. Dekker - Geels 57,08; 3. Coebergh - Coezijn 56,67. B-lijn: 1. Elsman - Kramer 67,92; 2. fam. Brouwer 67,08; 3. fam. Buijs 59,58. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - A-lijn: 1. ds. v. Baarsen - Claus 59,90; 2. Schreiber - Huijgen 57,29. B-lijn: 1. ds. Hommes - Heusy 60,94; 2.Bennen-Elsen 55,73. C-lijn: 1. ds. Piet - Steur 65,10; 2. Buisman - Grippeling 61,98. lURDAAIiRrUI I? I III I? 11 t 1 r 11 T t 1 r n t I» 1 1 1 r t TOrOTA IOYOTA IfcOOlON Blessure? HEILOO - HZV 1 - asv LEBO 2 werd 2-4. Uit de rebound van dit schot van Lars de Vree wordt de gelijkmaker gescoord.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 25