Kerstmarkt Buitenkans en Vrienden van Sighet Karien Huijsmans Familiekerstconcert met Opera Familia Elke week verschijnt de rubriek 'De tienvragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Spreekuur Heiloo-2000 Klaverjassen in Het Trefpunt Speelgoed doneren Mijn naam is Karien Huijsmans, getrouwd met Eduard. Wij hebben 3 kinderen, 2 schoonkinderen en 4 kleinkinderen. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Amsterdam 1946. Al snel via Nijmegen naar Velp verhuisd. Mijn schooltijd was in Velp en Arnhem. Toen verhuisd naar Utrecht, daarna weer naar Amsterdam. In 1975 naar Alkmaar gekomen en 20 jaar geleden naar Heiloo verhuisd. 2. Als je hobby je werk was geweest, welk beroep zou je nu uitoefenen? Mijn beroep was fysiotherapeute. Mijn hobby's zijn vooral tennissen, tuinieren en lezen. Als ik nu een beroep zou moeten kiezen zou dat orthopedisch instrumentmaker zijn of iets heel anders, restaurateur van oude schilderijen. 3. Wie zou je willen ontmoeten en wat zou je zeggen en vragen? Monty Don, presentator van het BBC programma Gardeners World. Ik zou hem zeggen dat ik al jaren van die uitzendingen geniet en misschien dat hij nog wat leuke plant- en tuinadviezen voor mij heeft. HEILOO - Op donderdag 3 december kunt u, voorafgaande aan de fractievergadering van HEILOO-2000, zaken met ons bespreken die u als inwoner van Heiloo bezighoudt. Die kunnen zowel over algemeen gemeente lijk beleid gaan als over onder werpen die met uw wijk te maken hebben, of zaken die u persoon lijk treffen. U bent van harte wel kom om 20.00 uur in het gemeen tehuis (oude ingang). Graag vooraf even melding maken van uw komst aan fractiesecretaris/ raadslid Rob Levie via 0654901626 of rob.levie@heiloo-2000.nl. Kijk voor het vergaderschema op www.heiloo-2000.nl. HEILOO - Donderdag 3 december is er weer klaverjassen voor leden van de SHE. Met warme choco lademelk en speculaas. Aanvang 13.30 uur. Kosten 3,00. Voor informatie 072-5334419. haar zoontje van negen toch iets wilde doen, kwam ze op dit idee. Het eerste doel was vijf gezinnen te helpen, maar de opbrengst is overweldigend, dus het volgende doel is 35 gezinnen én het Blijf- van-mijn-lijf-huis. Speelgoed, maar ook sinterklaasinpakpapier is dus nog steeds welkom. Mocht er nog meer speelgoed gedoneerd worden, dan wil ze dat verkopen en een ander plaatselijk doel sponsoren met de opbrengst, namelijk Stichting Kees om daar mee de droom van Dennis en Patrick te realiseren. Kijk voor dit bijzondere verhaal op www.stichtingkees.nl. HEILOO - Kwekerij De Buitenkans is klaar voor de komende kerstperiode. Vanaf 7 december draait de kerstmarkt op volle toeren. Medewerkers en cliënten van GGZ NHN heb ben afgelopen weken keihard gewerkt om de kwekerij om te toveren tot een schitterende kerstmarkt. De kerstmarkt biedt een uitge breid assortiment aan kerstbomen, kerststukken en kerstgroen, leuke cadeauartikelen en aparte kerstde coratie; van trendy kerstversiering, houten kerstbomen en decoratieve steigerhouten elandkoppen tot en met exclusieve accessoires om zelf een bijzondere kerstsfeer in huis te creëren. Ook zal het grootste kerst stuk van Noord-Holland te bewon deren zijn vanaf 13 december 14.00 uur, met medewerking van onder andere basisschool De Meander. De kerststukken en houten meubel stukken zijn gemaakt door cliënten van GGZ NHN. De kwekerij biedt mensen uit de langdurige zorg op verschillende niveaus een belang rijke en nuttige vorm van dagbeste ding. Om de beleving van een echte, gezellige kerstmarkt te vergroten, zullen in de weekenden (11, 12 en 13 en 18, 19 en 20 december) twintig extra kramen worden toegevoegd. Na 7 december is er zelfs een leven de kerststal bij theehuis De Trog. Bovendien staat er ieder weekeinde een visrokerij, waar men heerlijke versgerookte vis kan halen. Kortom: de kerstmarkt van De Buitenkans biedt voor ieder wat wils! De kerstmarkt bij kwekerij De Buitenkans (ingang tegenover de brandweerkazerne) is vanaf 7 december elke dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur, ook op zaterdag en zondag. Sfeervol en lekker warm: de kerstmarkt in kwekerij de Buitenkans. Aangeleverde foto HEILOO - Plaatsgenote Sandra Mulder deed op Facebook een oproep om speelgoed. Door alle ellende in de wereld op dit moment en dat ze samen met Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Lida ik weet dat je ook mee doet aan workshops theater voor kinderen en volwassenen met een beperking. Heb je altijd al interesse in toneel gehad? 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Het grote huis en de grote tuin in Velp, waar je toch alle hoekjes en gaatjes van kende. Eindeloos touwtje springen en na de afwas schom melen. Er zat meer tijd in een dag. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Het Heilooërbos. Minstens drie keer in de week fiets ik er doorheen en elk seizoen is het bos mooi maar als in de herfst de bladeren kleuren en de zon er door schijnt is het feest. 6. Waarvoor kunnen ze je 's nachts wakker maken? Ik ben geregeld wakker 's nachts, dus als ik slaap NIET STOREN. Behalve natuurlijk in noodgevallen. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Nieuwe openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur f Prilling. YthiRith HEILOO - Christmas Classic Meets Pop op zondag 20 decem ber in de Cultuurkoepel. Opera Familia geeft in decem ber een aantal hartverwarmende kerstconcerten. Beroemde traditi onele kerstliedjes als Stille Nacht, O Holy Night en diverse Christmas Medleys. Muziek uit film, musical en opera. En natuurlijk pareltjes als Ave Maria, Pie Jesu. Een middagje genieten, luisteren en meezingen voor het hele gezin. Quotes: "Kippenvel... zo puur", "Dit is echt weer eens ouderwets kerst en toch van deze tijd", "Wat een warmte, echt familie-kerst." Tineke de Nooij "Opera Familia?... Ik ben fan. ik raad iedereen aan te komen. je zult er absoluut geen spijt van krijgen!" De CultuurKoepel, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. Zondag 20 december om 14.30 uur. Reserveren: www.operafamilia.com Tel.: 023-2025020. Entree: 21,50 19,00 voor Vrienden) Aangeleverde foto Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op Een middagje genieten voor het hele gezin. 7. Wat was het beste advies dat je ooit kreeg? Over te stappen van badminton naar tennis. En als iedereen zich hield aan het advies van mijn moeder: Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet", zou vrede op aarde toch mogelijk moeten zijn. 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van je? Geen idee. 9. Wat zou je in het dorp aanpakken, als je burgemeester was? Ik zou heel graag willen dat het plastic apart opgehaald wordt. Deze bak kan dan afwisselend met de zwarte bak geleegd worden. Sinds ik het plastic apart wegbreng zit er niet veel meer in de zwarte bak. Misschien een vrolijke rode bak er bij? 10. Antwoord op de persoonlijke vraag van je voorganger: Ton Mooij vroeg: "Karien, ik heb begrepen dat jij al vele jaren als vrijwilligster werk zaam bent bij de Vijfhoek in Heiloo, de dagopvang voor lichamelijk en geestelijk (zwaar) gehandicapte kinderen. Omdat dit mij heel zwaar werk lijkt, vraag ik me af waar jij en al die andere vrijwilligers elke keer weer de motivatie vandaan halen om dit werk te (blijven) doen?" Het is leuk om naast de bezigheden in huis, tuin, sport, kunstuitstapjes en familie iets heel anders te doen. Waarom ik voor deze kinderen kies kan ik niet verwoorden. Zij raken mij. Zeker is dat wat extra hulp en aan dacht goed aan hen besteed is. Ik nomineer voor de volgende 10 vragen: Lida Winder, zij is ook vrijwilligster bij de Vijfhoek en zorgt er o.a. voor dat de hal en de gangen altijd heel mooi en leuk versierd zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 3