Mooie resultaten GTH-turnsters Rommel mazzelt naar winst Heren De Foresters onderuit, dames winnen Zeevogels beslist wedstrijd na vliegende start tweede helft Veel diploma's gehaald bij zwembad Loos sport 17 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Sint bij Terriërs SATURN SpM 10 DECEMBER 2015 waira Nationaal Zwemdiploma HEILOO - Afgelopen woensdag 2 december is Sinterklaas met zijn Pieten langs geweest bij de E- en F-kinderen van HV De Terriërs. Van de Black Yellow Bnsinessclnb heeft Sint een speciaal Terriërs kostuum gekregen en kon hij meedoen aan een spoedcursus hockey. Het was een hele geslaagde mid dag met heel veel blije kinderen. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag kwamen de turnsters van D2, D3, divisie 5 en 6 in actie bij de eerste voorwedstrijd van dit sei zoen. Als eerste kwamen de instappers in actie: Senne Roos (D3) turnde een keurige balkoefening en kreeg dan ook het hoogste cijfer: 13.6. Bij de D2 lieten Maud en Jaline twee goede sprongen zien, op de brug was Yara sterk: 13.6. Op vloer liet Nina een superoefening zien: 13.7. Tegelijkertijd turnden de jeugd- turnsters Silke en Jena een mooie wedstrijd. Beide meiden knalden op vloer en behaalden hier een 11.4. In wedstrijd twee turnden de pupillen 1. Jente liet twee prima sprongen zien: 13.15. Op de brug turnden de meisjes goede oefeningen. Op balk was Rosa zeer stabiel en behaalde hier dan ook het hoogste cijfer. Khee wist op de vloer een 13.3 binnen te slepen met een prachtige oefening. Op de andere baan turnde junior Julie haar wedstrijd, een wedstrijd met mooie oefeningen, zij behaalde onder andere het derde cijfer voor haar vloeroefening: 11.4. De wed strijddag werd afgesloten door pupil Feliene; zij heeft een goede wedstrijd gedraaid, met slechts 0,3 verschil belandde zij net naast het podium. Ook turnden de jeugd- meisjes D2 en D3 hun wedstrijd. In de D2 turnde Chanoa een stabiele en mooie balkoefening, zij werd dan ook beloond met een 12.2. Op de vloer turnde Sterre een keurige oefening: 13.4. Ook Lianna liet in de D3 een prima vloeroefening zien. In het eindklassement was er brons voor Jaline, zilver voor Khee en Jena en goud voor Lianna en Silke. www.gth-heiloo.nl www sa turn us-1 De meiden van GTH turnden goede oefeningen. Aangeleverde foto HEILOO - Vrijdag 4 decem ber speelden de schakers van SV Vredeburg ronde 11 van de interne competitie. Barry Blekemolen en Robin Rommel vochten in een rechtstreeks duel om de eerste plaats op de ranglijst. Blekemolen speelde prima, ver overde een mooie pion en hoefde het alleen nog maar uit te schuiven. Maar in een moment van onoplet tendheid gaf hij volkomen onnodig een paard weg, waardoor Rommel mazzelde naar de winst. De stelling op het bord van Harold Ebels en Jos Admiraal was explosief met tal van dreigingen. Na geforceerde dameruil echter, was de angel uit de stelling en kwamen secretaris en voorzitter van de ver eniging remise overeen. Bob Stolp velde Sandra Hollander door een briljante loperzet. Door deze niet makkelijk te vinden zet werd de witte koningstelling beslis send geopend. Theo Al was opge lucht dat hij na een paar matige ron den eindelijk weer eens een partijtje won. Ed van Duin was het slachtof fer. Bert van Diermen en Gijs Pouw noteerden een remise. De dame van Van Diermen was in het eindspel gelijkwaardig aan de twee torens van Pouw. Ook Dick Aafjes en Adri Beentjes scoorden een half punt. In een zeer onderhoudende partij leek Beentjes met een ver opgerukte vrij pion over de beste kans te beschik ken, maar Aafjes dichtte de deur met enkele goede koningszetten. Jan Levering won soepeltjes van Remi Aafjes, die dit seizoen nog niet naar vermogen presteert. Een 24e plek op de ranglijst is beslist te laag voor de talentvolle Aafjes. Hans de Goede zag een knallende loperzet van Hidde Ebels, leidend tot winst van een pion en een kwaliteit, niet aankomen en verloor kansloos. Marlies Sturk bouwde aan een leuke en kansrijke aanval tegen de sterke Gertjan Hafkamp, maar alles veranderde toen Sturk plots een dame verspeelde. Bert Hollander won in een degelijke partij van Jaap Limmen. Een aardig trucje in het middenspel maakte het verschil. Komende week gaat Vredeburg 3 op bezoek bij SV Excelsior in Heemskerk, speelt Vredeburg 2 een bondswedstrijd bij Schaakgroep Koedijk en wacht Vredeburg 1 een loodzwaar duel bij Opening 64 in Sint Pancras. HEILOO - Het is De Foresters niet gelukt om na het kunst stukje van vorige week (5-0 winst tegen Alphense Boys) ook bij AFC'34 de punten te pakken. Op een moeilijk bespeelbaar veld hadden de ploegen ook nog eens af te rekenen met een harde wind. De Foresters begon de wed strijd met de harde wind in de rug. De Egels speelden fel, maar zagen bijna geen kans om een goede eindpass te geven of eens goed uit te halen. Een kopbal net naast het doel en een hoge bal die net over de lat ging waren de belangrijkste wapenfeiten. Kort na rust was het raak voor de gastheren; Denzel Meijer had weinig ruimte nodig en schoot hard raak: 1-0. Na de 2-0 van Luc van Schuffelen leek er weinig meer mogelijk, maar bijna wisten de Egels de wedstrijd nog te kante len. In de 81e minuut scoorde Brian Klaasen de 2-1. Kort hierna vloog de bal na een scrimmage net naast de paal en werd in kansrijke positie hoog over geschoten. Waar de Egels hoopten om de 2-2 nog te forceren, scoorde ex-Egel Bert Inecia de 3-1 en deed daarmee de wedstrijd op slot. Zondag komt AFC Quick op bezoek, die wedstrijd begint om 14.00 uur en de toegang is gratis. Dames 1 speelde de laatste com petitiewedstrijd van 2015 bij VVH in Velserbroek. De dames wisten een achterstand goed te maken en boekten een knappe 1-2 zege. Die is goed voor een achtste plaats op de ranglijst. EGMOND AAN DEN HOEF - De Rijp, de tegenstander van afge lopen weekend, kwam niet om cadeautjes te geven want de gasten gingen rusten met drie gele kaarten. Twee voor grove overtredingen en één voor pra ten. Voor de rest stond er heel veel wind, waardoor het voetbal in de eerste helft een niet al te hoog niveau bereikte. Veel passes door de lucht ondergingen het lot van de harde wind: wegwaaien. Zeevogels, dit keer de betere ploeg, probeerde dan ook over de grond te voet ballen. Dit leidde in de dertigste minuut tot een fraaie treffer. Een prachtige aanval over links, waar bij de bal bij Karel Wijker belandde, die de bal voorgaf. Jorrit Groot was daar nadrukkelijk aanwezig om deze voorzet met een fraai schot uit een moeilijke positie tot doelpunt te promoveren; 1-0 derhalve en deze stand stond ook met de rust op het scorebord. Vijf minuten na rust bleek dat Zeevogels zeer goed uit de kleed kamer was gekomen. Voor de wind werd er goed verzorgd spel op de mat gelegd. Al na drie minuten gaf Gijs de Waal de bal diep aan Jorrit Groot, die zich mooi vrij draaide, doorliep en voorgaf op Arjan van Langen. Deze schoot de bal keurig in: 2-0. Twee minuten later kreeg Dennis de Waard de bal op links van Arjan van Langen; hij gaf de bal voor en weer was het Jorrit Groot, die nu de 3-0 aantekende. De Rijp raakte ontdaan en dit resulteerde even later in een paar overtredin gen, die beide werden bestraft met geel. Helaas voor de overtreders hadden zij de eerste helft ook al geel en dit betekende twee keer rood (Pascal Oudejans en aanvoer der Menno Meijland). Na tien minu ten stond De Rijp dus met negen man. De Rijp wisselde onmiddellijk twee keer en legde het accent op de verdediging, hetgeen lange tijd hielp. Zeevogels wisselde na een minuut of twintig ook twee keer en ging op dezelfde voet verder: aan vallen. Dit leidde tot een mooi schot op de paal van Mike Twisk en een fraaie stift van Arjan van Langen, die net naast ging. Uiteindelijk wist Zeevogels toch nog twee keer het net te vinden. In de 37ste minuut rondde Tim Emmerik een door hem zelf opgezette aanval af en was even later (40ste minuut) weer degene die de aanval opzette, maar nu was het eindstation Arjan van Langen: 4-0 en 5-0. Na exact 45 minuten vond de goed leidende scheidsrechter Y. Ahmed het welletjes.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15